Editörler : ayşegül bgm

lBumblebee
Memur
26 Ekim 2021 19:45

Maalesef öyle sana örnekle acıklıyım Kılıçdaroğlu iktidara gelince bayramlarda emekliye ikramiye verecem dedi ak parti vermek zorunda kaldı kılıçdaroğlu 3600 dedi ak parti gösterge için girişimde bulundu 2022 sonu sözü verdi daha bir sürü örnek var Kılıçdaroğlunun sözlerini bizimki gibi görmemezlikten gelemiyor sonuçta ana muhalefet lideri
YasinO., 2 yıl önce

Aaah ah...insan diyor yani, bir şeylerin olması için illa birilerinin sıkıştırması mı lazım diye ama işte

26 Ekim 2021 20:09

Sizce bu atamada lisans hemşirelik puanları kaca duser

zserkan.sahin
Kapalı
26 Ekim 2021 21:36

ortada alım yok siz de kaça düşer diyorsunuz .

Melike Birol, 2 yıl önce

Sizce bu atamada lisans hemşirelik puanları kaca duser

Çiçek 3305
Aday Memur
26 Ekim 2021 21:47

Ya konuyla alakasiz ama Allahini seven bana pp nasil koyulur bide isim nasil degistirilir söyleyebilir mi

aisezreal
Genel Müdür
26 Ekim 2021 22:40

Telefon numaranı onaylatman lazım profil resmi koyman için kardeşim.

Profiline gir oradan bulursun.

Çiçek 3305, 2 yıl önce
Ya konuyla alakasiz ama Allahini seven bana pp nasil koyulur bide isim nasil degistirilir söyleyebilir mi

Zeco14
Aday Memur
26 Ekim 2021 23:01

Allah razı olsun biri sonunda bir seyler söyledi. Gözlerim dolukarak dinledm kemal beyin soylediklerini

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
26 Ekim 2021 23:02

üyelik ismini değiştiremezsiniz. profil resmi için telefon numarası onaylamanız lazım.

aisezreal, 2 yıl önce

Telefon numaranı onaylatman lazım profil resmi koyman için kardeşim.

Profiline gir oradan bulursun.

silver27
Aday Memur
26 Ekim 2021 23:37

Çay kahve içermiydiniz geçiyormuydunuz burdan sizdemi atama bekliyorunuz

Kayıhan2020, 2 yıl önce

üyelik ismini değiştiremezsiniz. profil resmi için telefon numarası onaylamanız lazım.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
26 Ekim 2021 23:40

:) çay şu anda masamda. 18 yıllık devlet memuruyum Allah sizlere de nasip eder inşaallah. Editör olduğumuzdan dolayı elimizden geldiği kadar tüm konuları tüm mesajları kontrol ediyoruz. Arkadaşın sorusuna yardımcı olmak istedim. :)

silver27, 2 yıl önce

Çay kahve içermiydiniz geçiyormuydunuz burdan sizdemi atama bekliyorunuz

silver27
Aday Memur
26 Ekim 2021 23:44

inşallah saol. mesajı yazandan sonra profilinize girip baktım zaten maşallah.

Kayıhan2020, 2 yıl önce

:) çay şu anda masamda. 18 yıllık devlet memuruyum Allah sizlere de nasip eder inşaallah. Editör olduğumuzdan dolayı elimizden geldiği kadar tüm konuları tüm mesajları kontrol ediyoruz. Arkadaşın sorusuna yardımcı olmak istedim. :)

26 Ekim 2021 23:45

Atama hakkinda bir bilginiz var mi peki sizin :)
Kayıhan2020, 2 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
27 Ekim 2021 00:06

Maalesef herhangi bir bilgim yok.

Laboranttt33, 2 yıl önce
Atama hakkinda bir bilginiz var mi peki sizin :)
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi