Editörler : supporters.
«141516171819202122232425»

Akif97
Aday Memur
20 Aralık 2018 16:53

Teşekkür ederim aydınlatıcı oldu jüriye itiraz etmiştim

almandr
Aday Memur
21 Aralık 2018 15:30

Arkadaşlar 14 Aralık sonrası asgari şarttan başvurusu iptal edilen arkadaşlardan tebligat eline geçen var mı? Ne kadar sürede bildirirler acaba, merak içerisindeyim...

mobiolcell
Aday Memur
24 Aralık 2018 11:09

Sonucum Açıklandı. Asgari koşul denmişti ve itirazım kabul edilerek tekrar juriye gönderilmişti. Yaklaşık 21 süren bekleyiş ve bu sabah itibariyle BAŞARILI...Darısı tüm bekleyen hocalarımın başına...

mobiolcell
Aday Memur
24 Aralık 2018 11:10

Sonucum Açıklandı. Asgari koşul denmişti ve itirazım kabul edilerek tekrar juriye gönderilmişti. Yaklaşık 21 ay süren bekleyiş ve bu sabah itibariyle BAŞARILI...Darısı tüm bekleyen hocalarımın başına...

alkim_alkim
Memur
24 Aralık 2018 11:57

Tebrikler..

mobiolcell, 5 yıl önce

Sonucum Açıklandı. Asgari koşul denmişti ve itirazım kabul edilerek tekrar juriye gönderilmişti. Yaklaşık 21 süren bekleyiş ve bu sabah itibariyle BAŞARILI...Darısı tüm bekleyen hocalarımın başına...

almandr
Aday Memur
24 Aralık 2018 13:03

Tebrikler, darısı bekleyen herkesin başına :)

mobiolcell, 5 yıl önce

Sonucum Açıklandı. Asgari koşul denmişti ve itirazım kabul edilerek tekrar juriye gönderilmişti. Yaklaşık 21 ay süren bekleyiş ve bu sabah itibariyle BAŞARILI...Darısı tüm bekleyen hocalarımın başına...

hopeless111
Kapalı
24 Aralık 2018 15:24

:))) Tebrikler Hocam. Ne mutlu!

mobiolcell, 5 yıl önce

hureyre2
Şef
24 Aralık 2018 23:03

Tebrikler

mobiolcell, 5 yıl önce

biochemist25
Aday Memur
25 Aralık 2018 10:06

Hocam gözünüz aydın tebrik ederim. Darısı bizim başımıza inşallah

mobiolcell, 5 yıl önce

almandr
Aday Memur
25 Aralık 2018 19:30

Arkadaşlar bugün nihayet tebligat elime ulaştı, sizlerle bir kaç noktayı paylaşmak isterim:

1) 5 tane jüri raporu gönderilmiş görünmekle birlikte UAK 4 tane rapor yollamış;

2) Hocaların birinin raporu tamamen başka bir adaya ait, UAK mi yanlış bastı, hoca mı sisteme yanlış rapor yükledi allah bilir;

3) Bir jüri üyesi başvuru dosyamda (basılı olan, alanım gereği makalelerimi basılı göndermem gerekiyordu) nüfus cüzdanı, diplomalar vb. bulamadığı için dosyayı değerlendirmeyip asgari şart demiş. Halbuki UAK'ın duyurusunda sadece kitap, makale ve bildiri koyun denilmişti;

4) 2 jüri üyesi sırf tezde kullandığım veri ile makalemdeki aynı diye yayın tezdendir demiş, okuma zahmetine bile girmemiş,

5) Tezden yayına takılan hocalardan biri projelerle ilgili belgeyi dosyaya sunmadığım için değerlendiremediğinden yakınmış, halbuki istenen tüm dokümanlar DBS'de yüklü.

İtiraz edip etmemek konusunda kararsızım, 3 hoca olumlu rapor yazmış ama onları göremiyorum malesef. Temiz temiz Mart dönemine başvurayım diyorum ama yanlış rapor yükleyen, DBS'yi kullanamayan hocaların yanına kar mı kalacak diye de üzülüyorum.

hopeless111
Kapalı
25 Aralık 2018 20:50

Geçmiş olsun Hocam,

Muhakka detaylı bir itiraz dilekçesi yazın. Martta zaten başvurursunuz, hakkınızı aramaktan çekinmeyin.

Tekrar geçmiş olsun.

almandr, 5 yıl önce

Arkadaşlar bugün nihayet tebligat elime ulaştı, sizlerle bir kaç noktayı paylaşmak isterim:

1) 5 tane jüri raporu gönderilmiş görünmekle birlikte UAK 4 tane rapor yollamış;

2) Hocaların birinin raporu tamamen başka bir adaya ait, UAK mi yanlış bastı, hoca mı sisteme yanlış rapor yükledi allah bilir;

3) Bir jüri üyesi başvuru dosyamda (basılı olan, alanım gereği makalelerimi basılı göndermem gerekiyordu) nüfus cüzdanı, diplomalar vb. bulamadığı için dosyayı değerlendirmeyip asgari şart demiş. Halbuki UAK'ın duyurusunda sadece kitap, makale ve bildiri koyun denilmişti;

4) 2 jüri üyesi sırf tezde kullandığım veri ile makalemdeki aynı diye yayın tezdendir demiş, okuma zahmetine bile girmemiş,

5) Tezden yayına takılan hocalardan biri projelerle ilgili belgeyi dosyaya sunmadığım için değerlendiremediğinden yakınmış, halbuki istenen tüm dokümanlar DBS'de yüklü.

İtiraz edip etmemek konusunda kararsızım, 3 hoca olumlu rapor yazmış ama onları göremiyorum malesef. Temiz temiz Mart dönemine başvurayım diyorum ama yanlış rapor yükleyen, DBS'yi kullanamayan hocaların yanına kar mı kalacak diye de üzülüyorum.

Akif97
Aday Memur
26 Aralık 2018 17:34

Itiraz dilekcemin kabul edildiği ne dair bilgiyi haricen ogrendim ama resmi bir yazı gelmedi panelde bir değişiklik yok isin gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılacak meçhul ama artık mart ayina odaklandim karamsar da değilim

Akif97
Aday Memur
26 Aralık 2018 18:53

Bir jüri üyesi diğer 4 üyeye dominant oluyorsaâ vay bize vaylar bize bu nasıl iş hicmi film izmezler bu proflar

mobiolcell
Aday Memur
26 Aralık 2018 20:39

Tesekkurler

hureyre2, 5 yıl önce

Tebrikler

vethekyusuf
Müsteşar
27 Aralık 2018 11:42

Hocam nasıl öğrendiniz acaba? Ben telefonla ulaşamıyorum ki hiç komisyona girip girmediğini bile bilmiyorum dilekçemin.

Akif97, 5 yıl önce

Itiraz dilekcemin kabul edildiği ne dair bilgiyi haricen ogrendim ama resmi bir yazı gelmedi panelde bir değişiklik yok isin gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılacak meçhul ama artık mart ayina odaklandim karamsar da değilim

Akif97
Aday Memur
03 Ocak 2019 11:38

Herkesin tuzu kurudu galiba kimsede ses yok

Fthdoçent99
Memur
03 Ocak 2019 13:52

Hocam tuzu değil de umutları kurudu galiba. Başarılı olanları tebrik ederim. Geride kalanlar mücadeleye devam etsin. Günün birinde şu veya bu şekilde mükafatını görürler.

Akif97, 5 yıl önce

alkim_alkim
Memur
03 Ocak 2019 15:47

herkes bir sürece girdiğinden gelişmeleri bekliyor.

Akif97, 5 yıl önce

vethekyusuf
Müsteşar
03 Ocak 2019 23:06

Bu ay ki Komisyon toplantısı yapılmadığı için itiraz dilekçesi veren kişilerde de bir gelişme olmadığından bir açıklama ya da yazı gelmiyordur hocam.

Akif97, 5 yıl önce

hureyre2
Şef
04 Ocak 2019 00:48

Hocam komisyon toplantısı yapılmadığından emin misiniz? Bana 14 aralık komisyon toplantısı kararı diye usülsüz bir belge geldi. Zaten çok garibime gitmişti, eminseniz bu benim için çok önemli, bildirirseniz çok memnun olurum.

vethekyusuf, 5 yıl önce

Bu ay ki Komisyon toplantısı yapılmadığı için itiraz dilekçesi veren kişilerde de bir gelişme olmadığından bir açıklama ya da yazı gelmiyordur hocam.

Toplam 2687 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi