Editörler : F16 Gökçen
05 Haziran 2018 17:04

Smmm staja başlatma sınavı için kaynak önerisi

Merhabalar;

Ekimde ki Smmm staja başlatma sınavına girmeyi düşünüyorum. Sınav için kurs ya da online eğitim düşünmüyorum konu anlatımlı kitaplardan çalışmak istiyorum kaynak önerirseniz çok sevinirim. Dehanın konu anlatımlı kitapları güzel gibi duruyor önerir misiniz ?

Teşekkürler

OguzCakan58
Kapalı
04 Temmuz 2018 15:33

aklın varsa murat yayınlarına elini bile sürme eğer ücretsiz kaynak istesen fuat hoca sitesinde

OguzCakan58
Kapalı
04 Temmuz 2018 15:34

aklın varsa murat yayınlarına elini bile sürme eğer ücretsiz kaynak istesen fuat hoca sitesinde

ve deha nın sitesinde ücretsiz pdf olarak indirebilirsin. fuat hocanın videolarıda çok iyi diyolar. şimdiden başarılar

aysekeskiner
Aday Memur
03 Ağustos 2018 23:38

hukuklarda en güncel kaynak Okan hocanın kaynakları. izlealın kendi sitesinde bulabilirsiniz daha günceli yok

**sude**
Başbakan Müsteşarı
04 Ağustos 2018 09:37

Fuat hocanın sitesinden de bedava olarak ders notlarına ulaşabilirsiniz.

gulendames
Aday Memur
31 Ağustos 2018 11:01

fuat hocanın sitesinin ismi nedir

dislowall06
Aday Memur
03 Eylül 2018 16:08

fuat hoca yazınca çıkıyor

gulendames, 6 yıl önce

fuat hocanın sitesinin ismi nedir

Kurabiyemusavir
Aday Memur
06 Eylül 2018 12:39

murat yayınları deha yayınları hepsi var ama tavsiye etmem fuat hocanın kaynakları daha iyi

thesmmm
Aday Memur
07 Eylül 2018 00:08

ben de Fuat hocayı önereceğim. Ayrıca kendisinin facebook grubu var yararlı olacaktır katılmanı tavsiye ederim, takıldığın sorularda oradan yardım alabilirsin. Dehanın kaynakları güzel ama akıcılık yok o bireysel çalışan için biraz sıkıntı oluyor. Başarılar.

Pelinn90
Aday Memur
06 Ekim 2018 23:55

Merhaba ben mart ayinda girecegim.cozumlu soru bankasi onerisi rica ediyorum sizden.son zamanlar sorular değişmiş. Guncel yeni nesil soru icerigi olan ve faydasini gordugunuz kaynaklari yazabilir misiniz.

incirreceli
Aday Memur
08 Ekim 2018 01:35

Bu grup çok aktif değil galiba! Ben de yeni başvuracağım, süreçleri yeni yeni öğrenmeye başladım, araştırmalarıma ve çevremde sınava giren arkadaşlara göre deha dershanesi ve kaynakları başarılı! Ayrıca grubu biraz hareketlendirirsek, daha çok bilgiye ulaşırız diye düşünüyorum! Sınava hazırlanmaya başlamadan önce yapmamız gereken bir şey var mıdır? Bu süreç ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini önerilerini bizimle paylaşabilir mi?

Bsra5252
Kapalı
18 Ekim 2018 14:23

merhaba arkadaslar bende mart icin hazirlanmaya baslicam whatsapp grubumu kursak acaba

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi