Editörler : Lanet
«121314151617181920212223»

Umutt26
Aday Memur
15 Nisan 2019 14:41

Kimsenin hiç bir şeyden haberi yok. Bu kadarı da yazıktır ya. Aylardır 40 kişi için neyin süreci devam ediyor?

Çıkıp bir açıklama duyurusu yayınlamak bile zor geliyor insanlara.

Srngr
Kapalı
17 Nisan 2019 12:10

Mübarek ramazan ayına bırakmasalar bari. İnsan bi tarih verir, bu kadar mağdur etmez.

Osman11106
Aday Memur
17 Nisan 2019 15:46

Olmaz diye düşündüğüm seylermi oldu acaba başlayan başladı da biz burda boşa mı bekliyoruz. Neyse hayırlısı.

Arzuberraidil
Aday Memur
18 Nisan 2019 11:03

Yok artık o kadarda olmamıştır :)
Osman11106, 5 yıl önce

Olmaz diye düşündüğüm seylermi oldu acaba başlayan başladı da biz burda boşa mı bekliyoruz. Neyse hayırlısı.

Srngr
Kapalı
19 Nisan 2019 14:56

Hiç kimsenin bir şey yaptığı yok. Valla artık çıldırcam. Bu kadar da olmaz iyice bunalıma girdim

Umutt26
Aday Memur
22 Nisan 2019 10:46

Hala herhangi bir haberi olan yok mu?

Arzuberraidil
Aday Memur
22 Nisan 2019 11:17

Çok şükür çekmeköy belediyesinde yetekteydim ve çağırıldım inşallah bekleyen herkes güzel haberlerle güne başlar

Umutt26
Aday Memur
22 Nisan 2019 11:19

Arzu hayırlı olsun,sevindim senin adına. Darısı tüm bekleyenlerin başına.

En kötüsü de böyle hiç bir şeyden haberin olmadan bekleyip durmak zorunda kalmak.

Önlisanstan mı kazandın sen?

Arzuberraidil
Aday Memur
22 Nisan 2019 11:27

Evet önlisans tan hiç olur gözüyle bakmıyordum oraya arnavutköy fen umutluyum ama burası açıklayan kadar diğer belediyeler yedeklere geçmiş. İnşallah burda bir haber alabilmek için bekleyenlere de bu mutlu haber gelir. Aylardır bir avuç insanız ğeşine düşen
Umutt26, 5 yıl önce

Arzu hayırlı olsun,sevindim senin adına. Darısı tüm bekleyenlerin başına.

En kötüsü de böyle hiç bir şeyden haberin olmadan bekleyip durmak zorunda kalmak.

Önlisanstan mı kazandın sen?

memuradayı80
Aday Memur
22 Nisan 2019 15:28

Hayırlı olsun arzu bende girmiştim çekmeköyde teknik onlisans olarak umudum yoktu olmadi inşallah burda bir an önce güzel haberleri alırız tahammülümüz kalmadı :(

AHİM41
Aday Memur
22 Nisan 2019 15:51

Adına çok sevindik Arzu.Hayırlısı olsun senin için.Kıymetini bilmeyi ve bu günleri unutma sakın :)

Arzuberraidil, 5 yıl önce
Çok şükür çekmeköy belediyesinde yetekteydim ve çağırıldım inşallah bekleyen herkes güzel haberlerle güne başlar

Arzuberraidil
Aday Memur
22 Nisan 2019 16:17

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar inanın en ihtiyacım olduğu zamanda oldu

yusufgibiolmak
Aday Memur
22 Nisan 2019 21:29

arzu hanım size ne diye aradılar cünkü komisyondaydı ve hiç kimsede sıkıntı yoktu

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar inanın en ihtiyacım olduğu zamanda oldu

Arzuberraidil
Aday Memur
22 Nisan 2019 22:11

Bana bir kişide atamaya engel bir durum çıktı dediler sadece ne ile ilgili tam olarak bilmiyorum sanırım gs ile alakalı bir durum diye düşünüyorum evraklarını yapıp teslim edeceğim inşallah çarşamba günü
yusufgibiolmak, 5 yıl önce

arzu hanım size ne diye aradılar cünkü komisyondaydı ve hiç kimsede sıkıntı yoktu

yusufgibiolmak
Aday Memur
22 Nisan 2019 22:20

size guvenlık soruşturması mı deiler

Bana bir kişide atamaya engel bir durum çıktı dediler sadece ne ile ilgili tam olarak bilmiyorum sanırım gs ile alakalı bir durum diye düşünüyorum evraklarını yapıp teslim edeceğim inşallah çarşamba günü

Srngr
Kapalı
24 Nisan 2019 13:26

Haber alan var mı?

memuradayı80
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:26

WhatsApp tan yazdım hala degerlendiriliyor dedi :(

memuradayı80
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:30

Arkadaşlar hep birlikte twiterden yazalım ben yazdım ilk olarak arnavutköy belediyesine lütfen sizde tepki gösterin ki bir an önce açıklansın 4 ay oldu aylardır bekliyoruz bir sonuç olsa ona göre önümüzü gorcez o kadar emek masraf boşa çıkmasın lütfen öylece sessizce takıl etmeyin bir şeyler söyleyin yapın elinizden ne geliyorsa istanbul dışında yaşıyor olmasam gerekirse belediyeye gider gelirdim her gün ama lütfen eğer tanıdıkları olan varsa bir bilgi alsin ve bizlerlede paylaşsın eğer birazcik içinde insani duyguları olan varsa lütfen elinizden geleni yapın ve paylaşın :(

Srngr
Kapalı
24 Nisan 2019 14:47

Ben her gün twitterdan yazıyorum. Başka yazan yok sanırım
memuradayı80, 5 yıl önce

Arkadaşlar hep birlikte twiterden yazalım ben yazdım ilk olarak arnavutköy belediyesine lütfen sizde tepki gösterin ki bir an önce açıklansın 4 ay oldu aylardır bekliyoruz bir sonuç olsa ona göre önümüzü gorcez o kadar emek masraf boşa çıkmasın lütfen öylece sessizce takıl etmeyin bir şeyler söyleyin yapın elinizden ne geliyorsa istanbul dışında yaşıyor olmasam gerekirse belediyeye gider gelirdim her gün ama lütfen eğer tanıdıkları olan varsa bir bilgi alsin ve bizlerlede paylaşsın eğer birazcik içinde insani duyguları olan varsa lütfen elinizden geleni yapın ve paylaşın :(

memuradayı80
Aday Memur
24 Nisan 2019 15:26

Allah yardimcimiz olsun ne diyeyim o halde :(

Toplam 562 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi