Editörler : supporters.
05 Eylül 2017 09:43

Tübitak uzman yard

ARALIK ayında mülakata gittik ancak halen sonuçlar açıklanmadı sadece soruşturma bakanlıkta deniyor bilgi sahibi olanlar var mı?

Canimz
Memur
05 Eylül 2017 10:36

Martta başvurduğum pozisyona olumlu olumsuz donus olmadi bu normal mi peki surec neden boyle

neworldorder
Memur
05 Eylül 2017 11:07

Normalde ohal olmadıgı dönemde 6 ay falan sürüyormus maksimum ben hem aralık hem de mayısta girdim. İkisinden de ses seda yok:(

Canimz, 7 yıl önce

Martta başvurduğum pozisyona olumlu olumsuz donus olmadi bu normal mi peki surec neden boyle

Timur S
Aday Memur
05 Eylül 2017 11:18

Bende ocakta girdim. Bakanlıkta beklemede diyorlar. İptal mi edildi acaba alımlar.

neworldorder
Memur
05 Eylül 2017 11:22

Bunu da sordum aradıgımda iptal edilirse bilgilendirme yapılacağı söylendi.

Timur S, 7 yıl önce

Bende ocakta girdim. Bakanlıkta beklemede diyorlar. İptal mi edildi acaba alımlar.

Timur S
Aday Memur
05 Eylül 2017 12:19

İnsanlarla oynuyorlar madem öyle ilan niye açıyorlarsa. Zaten işe girmek için dört gözle bekliyorum. Bide böyle şeyler çıkıyor başımıza.

neworldorder, 7 yıl önce

Bunu da sordum aradıgımda iptal edilirse bilgilendirme yapılacağı söylendi.

neworldorder
Memur
05 Eylül 2017 12:40

Sizin bölüm neydi hocam

Timur S, 7 yıl önce

İnsanlarla oynuyorlar madem öyle ilan niye açıyorlarsa. Zaten işe girmek için dört gözle bekliyorum. Bide böyle şeyler çıkıyor başımıza.

Timur S
Aday Memur
05 Eylül 2017 19:53

makina mühendisliği sizin

neworldorder, 7 yıl önce

Sizin bölüm neydi hocam

neworldorder
Memur
05 Eylül 2017 23:07

Ulus iliş

Timur S, 7 yıl önce

makina mühendisliği sizin

sertcocuk
Aday Memur
06 Eylül 2017 21:24

Hocam hangi birime basvurmustunuz?

paretoo
Şef
06 Eylül 2017 23:43

2 ay önce 2 adet idari sage başvurularına başvurdum bir iktisat mezunu olarak. Niye hiç ses seda yok diyodum ki burayı gördüm, daha kötü durumda olanlar varmış :)) anlaşıldı, tübitak'tan bir şey beklemeyeceğiz. Gelirse ne ala :D

sertcocuk, 7 yıl önce

neworldorder
Memur
07 Eylül 2017 09:19

Aralık ayındaki Ankarada Başkanlık binasındaki bi mülakattı. Mayıstaki ise Bilgem idi.

sertcocuk, 7 yıl önce

afrik
Aday Memur
10 Ekim 2017 16:10

Ben de lisans mezunu olarak tübitak başkanlıkta mülakata girdim hem nisan ayında hem de haziranda. Henüz ikisi de açıklanmadı. Bugün gördüm, yine başkanlıkta 31 martta biten ilan için mülakata çağrılanlar bugün belli oluyor. Yani mülakata çağırmak için bile 7 ay gerekiyor artık. Mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağını kestiremiyorum bile!

Acabakim
Aday Memur
14 Kasım 2017 23:02

Merhabalar.Yarın Ankara Başkanlık binasında mülakata gireceğim. Mülakat hk.bilgi verebilir misiniz?

afrik
Aday Memur
15 Kasım 2017 14:47

Merhaba, büyük olasılıkla mülakata çoktan girdiniz; ama yine de yazayım. Mülakat daha çok fetö ile ilişkinize dönük oluyor. İşte hangi yurtlarda kaldınız, bu konuda ne düşünüyosunuz gibi. En azından benimkiler öyleydi. En son hangi kitabı okuduğumu sormuşlardı bi mülakatta ilginç bi şekilde. Mesleki bilgi soracaklarını pek sanmıyorum. Zaten kısa sürüyo ve spontan bi havada geçiyo. Geçmişinizden bahsetmenizle başlıyo mülakatlar. 5 kişilik bi komite vardı benimkilerde.

afrik
Aday Memur
15 Kasım 2017 14:48

ve şuan girdiğiniz mülakat büyük olasılıkla 2018 yazında açıklanır.

Acabakim
Aday Memur
15 Kasım 2017 20:26

evet girdim mülakata.yine de cevap için teşekkürler.minimum 3 ay dediler:)

paretoo
Şef
15 Kasım 2017 21:21

Hocam bari siz de mulakatta ne sorduklarini yazin da gelecek nesillere aktaralim. Soz ucar yazı kalir demisler:))

Acabakim, 6 yıl önce

afrik
Aday Memur
15 Kasım 2017 23:34

Geçmiş olsun, umarım iyi sonuçlanır ;) Bilgem falan daha kısa zamanda açıklıyo ama tübitak başkanlık mülakatlarının açıklanması çok uzun sürüyo benim gözlemime göre. Geçen hafta iki ilan açıkladılar, biri 2016 aralıktan biri de bu yıl marttan (yani yaklaşık 11 ve 8 ay sürmüş mülakatları açıklamaları!!!)

Acabakim, 6 yıl önce

Acabakim
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:33

baya uzun bekleyeceğim kesin:(

Acabakim
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:38

Mülakatta kendimi tanıtmamı istediler. İş deneyimim olduğu için tamamen onunla ilgili sorular

sordular. Mülakat kurulu 5 kişiydi. Çok güleryüzlüydüler. Stres ortamı yaratmadılar. Benim açımdan olumlu geçti ama hayırlısı ne ise o olsun.

paretoo, 6 yıl önce

Hocam bari siz de mulakatta ne sorduklarini yazin da gelecek nesillere aktaralim. Soz ucar yazı kalir demisler:))

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi