Editörler : Pangaea
16 Temmuz 2019 15:43

kardeş sen neyin peşindesin acaba? senin yazdıklarına önce gülüyorum sonra da sinirleniyorum ya cahilsin boş boş sallıyorsun ya da kötü niyetlisin insanları yanlış yönlendiriyorsun.

insmuh14, 5 yıl önce
Dhmi tayin daha zor siz rotasyondan korkmayın ayrıca dhmi iller ıyi değil 1. Atamada tercih yapsanız dhmi daha iyiydi şu anda ankara tigem daha mantıklı
16 Temmuz 2019 15:49

rotasyon kesinlikle olacak. ayrıca tayin çıkmasa bile söylentisi bile sürekli insanı tedirgin edebiliyor. tabi bu işletmeler için geçerli genel müdürlükte işler farklı yürüyebiliyor ama açın tigem yer değiştirme yönetmeliğini okuyun:

https://www.tigem.gov.tr/WebUserFile/BirimSayfasi/9afe55b0-c74c-13ed-af9a-c4f7cdc0f49f/a5d89e15-05a9-4806-83e1-77c69a2fefaa.pdf

İlknur0614, 5 yıl önce

peki hocam bu rotasyon kesin olacak diye bir sey var mı biliyo musunuz aynı anda ceylanpınara da alım yapılıyo görev suresi 10 yılsa ben de 10 yıl oraya gitmeyecegim gibi gorunuyo

ali0690
Yasaklı
16 Temmuz 2019 15:52

Tabiki DHMİ

tiger006
Memur
16 Temmuz 2019 16:17

ilknur hanım TİGEM in şartlarını bilmiyorum ama Ankara oluyorsa tabiki de orayı yazın. İsterseniz DHMİ de istediğiniz illeri de altına ekleyin. Ben istediğim memlekete atanma durumum olsa tabi ki da orayı yazarım bu tayin görevde yükselme filan işleri de ayrı bir

süreç ve zaman kaybı ayrıca nasıl bir yere düşeceğiniz ve yöneticileriniz de önemli. Belki de yıllarca tayin olamayacaksınız bunu

şuan bilemeyiz. Bu sebeple ben sizin yerinizde olsam memlekete daima öncelik veririm (Ama dediğim gibi TİGEM i tam olarak

bilmiyorum. Olaya sadece il bazında bakarak cevapladım. )

intoksikasyon
Aday Memur
16 Temmuz 2019 19:46

Hocam branş sıralamanız kaç? Bence dhmi sini tercih edin. Tigemin sıkıntılı olduğunu bende duydum.

İlknur0614
Aday Memur
16 Temmuz 2019 22:17

cok sag olun gorusleriniz icin tesekkür ederim tigemden artık kesinlikle vazgectim alınabilecek bi risk değil

black-sabbath, 5 yıl önce

rotasyon kesinlikle olacak. ayrıca tayin çıkmasa bile söylentisi bile sürekli insanı tedirgin edebiliyor. tabi bu işletmeler için geçerli genel müdürlükte işler farklı yürüyebiliyor ama açın tigem yer değiştirme yönetmeliğini okuyun:

https://www.tigem.gov.tr/WebUserFile/BirimSayfasi/9afe55b0-c74c-13ed-af9a-c4f7cdc0f49f/a5d89e15-05a9-4806-83e1-77c69a2fefaa.pdf

İlknur0614
Aday Memur
16 Temmuz 2019 22:18

bu asla göze alamayacağım bi durum tesekkür ederim gene de

tiger006, 5 yıl önce

ilknur hanım TİGEM in şartlarını bilmiyorum ama Ankara oluyorsa tabiki de orayı yazın. İsterseniz DHMİ de istediğiniz illeri de altına ekleyin. Ben istediğim memlekete atanma durumum olsa tabi ki da orayı yazarım bu tayin görevde yükselme filan işleri de ayrı bir

süreç ve zaman kaybı ayrıca nasıl bir yere düşeceğiniz ve yöneticileriniz de önemli. Belki de yıllarca tayin olamayacaksınız bunu

şuan bilemeyiz. Bu sebeple ben sizin yerinizde olsam memlekete daima öncelik veririm (Ama dediğim gibi TİGEM i tam olarak

bilmiyorum. Olaya sadece il bazında bakarak cevapladım. )

İlknur0614
Aday Memur
16 Temmuz 2019 22:20

brans sıralamam 4 2 alımdır merkezide acılan yerler cok kötü sonraki 2 atamaya da güvenemeyeceğim bakanlık desen alır mı almaz mı belli değil. cogu mühendis de dhmiye daha sıcak bakıyo mantıklısı dhmi olacak sanırırm

intoksikasyon, 5 yıl önce
Hocam branş sıralamanız kaç? Bence dhmi sini tercih edin. Tigemin sıkıntılı olduğunu bende duydum.

intoksikasyon
Aday Memur
16 Temmuz 2019 23:08

Hocam bencede dhm çünkü tigem gelme ihtimali %80 sizin. Daha güzel bir ortamda çalışmak daha mantıklı. Peki dhm dan Bakanlığın sözleşmeli alımında geçiş yapılabiliyor mu? Yani gıda tarım alıma çıktı çalışırken buraya tercih yapıp geçiş yapılabiliyor mu?

insmuh14
Memur
16 Temmuz 2019 23:10

ösym üzerinden çıkarsa yapamazsın
Hocam bencede dhm çünkü tigem gelme ihtimali %80 sizin. Daha güzel bir ortamda çalışmak daha mantıklı. Peki dhm dan Bakanlığın sözleşmeli alımında geçiş yapılabiliyor mu? Yani gıda tarım alıma çıktı çalışırken buraya tercih yapıp geçiş yapılabiliyor mu?

intoksikasyon
Aday Memur
16 Temmuz 2019 23:30

ÖSYM üzerinden derken şöyle bence merkezi alım olursa yapamazsın. Bakanlık 4B sözleşmeli alıma çıkarsa yaparsın diye biliyorum ki bu alımda ÖSYM üzerinden olur ama merkezi yerleşme değildir
17 Temmuz 2019 00:32

İyi aksamlar benimde 95 puan bu puana ragmen kafam duman çok kararsizim

insmuh14
Memur
17 Temmuz 2019 00:39

sözleşmeliden bahsetmiyoruz tabiki 2019/3 ataması şeklinde yapılırsa diye yazıyoruz orman bakanlığı alımıni böyle yapacak tarımda böyle yapabilir
ÖSYM üzerinden derken şöyle bence merkezi alım olursa yapamazsın. Bakanlık 4B sözleşmeli alıma çıkarsa yaparsın diye biliyorum ki bu alımda ÖSYM üzerinden olur ama merkezi yerleşme değildir

intoksikasyon
Aday Memur
17 Temmuz 2019 01:14

Mühendis alımları genellikle sözleşmeli olur sanmıyorum kadrolu alım yapacagını. Heleki tarım ve orman bakanlığı alımları. Tabiki hayat sizin tercih sizin.
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi