Editörler : ayşegül bgm
13 Haziran 2019 13:13

2019 Eylül dönemi isteğe bağlı iller arası atama(Sağlık bakanlığı)

2019 iller arası atama bekleyenler.

Memurr19
Memur
13 Haziran 2019 13:14

Ağustos ortası gibi açıklanır.

14 Haziran 2019 10:39

bende bekliom..

rb21
Aday Memur
29 Temmuz 2019 10:06

29 ağustos 2016'da göreve başladım. 1 sene askerlik yaptım. Haziran'da tayin başvurusu yaptım fakat 2 yıllık fiili çalışma sürem dolmadığı için red edildim (askerlik süresi fiili çalışma süremden sayılmadı) Bu dönem başvurum red edilir mi acaba? (Eylül ayından önce tayin metni yayınlanırsa) Çünkü 2 yılımın dolması 29 Ağustosta. Teşekkürler.

Ejmelma
Aday Memur
29 Temmuz 2019 15:21

Bayram öncesi açıklanır mi ki?

yasminym
Kapalı
29 Temmuz 2019 19:20

Tercıh taeıhlerı 29 agustosu da kapsar ıse kabul olur.20-28 agustos tercıh surecı denılırse kacırmıs olursunuz 24-29 agustos dedıler varsayalım tercıh hakkınızolur ben de bır mucıze olsun da 2 yıl sartı aranmasa dıyorum

rb21, 5 yıl önce

29 ağustos 2016'da göreve başladım. 1 sene askerlik yaptım. Haziran'da tayin başvurusu yaptım fakat 2 yıllık fiili çalışma sürem dolmadığı için red edildim (askerlik süresi fiili çalışma süremden sayılmadı) Bu dönem başvurum red edilir mi acaba? (Eylül ayından önce tayin metni yayınlanırsa) Çünkü 2 yılımın dolması 29 Ağustosta. Teşekkürler.

adanalımemure
Aday Memur
30 Temmuz 2019 08:45

pardon anlamadım yılda sadece 2 defa değilmi iller arası

yasminym
Kapalı
30 Temmuz 2019 08:55

3 e cıktı

adanalımemure, 5 yıl önce

pardon anlamadım yılda sadece 2 defa değilmi iller arası

adanalımemure
Aday Memur
30 Temmuz 2019 08:56

anladım teşekkür ederim

rb21
Aday Memur
30 Temmuz 2019 11:13

Teşekkür ederim cevabınız için. Bağlı olduğum il müdürlüğü atama birimi ile görüştüm, birkaç güne bakmazlar, siz her ihtimale karşı yine tercih yapın dediler, umutlu konuştular yani.

yasminym, 5 yıl önce

Tercıh taeıhlerı 29 agustosu da kapsar ıse kabul olur.20-28 agustos tercıh surecı denılırse kacırmıs olursunuz 24-29 agustos dedıler varsayalım tercıh hakkınızolur ben de bır mucıze olsun da 2 yıl sartı aranmasa dıyorum

yasminym
Kapalı
30 Temmuz 2019 12:47

bakıyorlar maalesef yıne sız bılırsınız de ben daha once 9 gun ıle kacırmıstım baska bır arkadasım da 3 gun ıle kacrımsıtır tercıh yapılıyor fakat red gelıyor

rb21, 5 yıl önce

Teşekkür ederim cevabınız için. Bağlı olduğum il müdürlüğü atama birimi ile görüştüm, birkaç güne bakmazlar, siz her ihtimale karşı yine tercih yapın dediler, umutlu konuştular yani.

Ejmelma
Aday Memur
30 Temmuz 2019 18:14

Okullar açılmadan belli olsa keske. Bayram oöncesi umarım açıklanır münhal yerler

yasminym
Kapalı
30 Temmuz 2019 20:31

Acıklanmaz agustos sonu eylul başı gıbı en erken agustos sonu

Ejmelma, 5 yıl önce

Okullar açılmadan belli olsa keske. Bayram oöncesi umarım açıklanır münhal yerler

rb21
Aday Memur
31 Temmuz 2019 09:23

Tercih döneminin ay sonunu kapsamasından başka çaremiz kalmadı o zaman

yasminym, 5 yıl önce

bakıyorlar maalesef yıne sız bılırsınız de ben daha once 9 gun ıle kacırmıstım baska bır arkadasım da 3 gun ıle kacrımsıtır tercıh yapılıyor fakat red gelıyor

Profösör57
Genel Müdür
01 Ağustos 2019 11:07

Müdürlükte onu söyleyen halt etmiş. 1 güne bile bakıyorlar. İlan metninde açıkça yazıyor son başvuru tarihi itibariyle 2 yılı doldurmuş olmak diye. Arkadaşın dediği gibi başvurular 29 Ağustos ve sonrası biterse başvurabilirsiniz yoksa red gelir.

Ayrıca bu hastane ozlukte olsun müdürlük atamada olsun işini iyi bilmeyen insan çok. (Görevini iyi yapanlarsa var onları tenzih ederim) maalesef oraya rahat diye torpille geçip oturdukları için liyakat aranmadigi için çalışan insanlarda onları mevzuatı iyi biliyor sanıp güveniyor. Bilmedikleri gibi açıp okumuyorlar takip etmiyorlar yeni yönetmelikleri. Kendim bizzat ta şahit oldum bu durumlara.

rb21, 5 yıl önce

yasminym
Kapalı
02 Ağustos 2019 07:54

çok dogru ıfade etmıssınız.tabıkı sızın de söylemıs oldugunuz gıbı ısını hakkıyla yapan gıttıgınızde yanına sıze butun sorularınıza guncel cevapv eren personel de var ama eskı yonetmelıge gore yenı yonetmelıgı okumadan olur dıyıp de magdur olan cok arkdsım oldu.ozellıkle tayını cıkan kısısın 30 gun ıcınde ayrılıs yapması ıle ılgılı arkdsımın basına gelen atama bırımı 1-2 gun gecse de olur bı sey olmaz 35. gun gelsen de ayrılsını yaparız dıyor ,arkds çkys ye ısmım düştüğü gün mü baz alınıyor yoksa düştükten sonra mı demıs düştükten sonra demıs 30 gunu hesaplayacak arkds onun ıcın onemlı cunku ve arkds ilişik kesmeye gıttıgınde bakıyorlar kı 31. gun olmus sıstemı ankara otomatık kapatmıs yapacak bı sey yok demıs nasıl olur tuhaf falan demıs bıldıgınız magdur yanı 30 gunu gecınce kapanıyor sıstem ve tayını cıkıp gıtmemıs gıbı 1 yıl ceza yıyor.ben sıze sordum çkys ye dustugu gun mu baz alınır yoksa ayın 9 unda dustuyse 9 mu yoksa dustukten sonra mı dedıgımde dustukten sonra dedınız demıs ama nafıle tabı.o yuzden ben cok dıkakt edıyorum çkys ye dustugu gun 1. gun baz alınoyr atama bırımı ıse dustukten sonra kı gun dıyıp yanlıs bılgı verdıgı ıcın ankaranın sıstemınde 31 gun gorundugu ıcın arkdsın tayını yanmıstı bu yuzden bu tip tayın ckys zımmet ıslerınde ıyı arastırmak gerekıyor

Profösör57, 5 yıl önce

Müdürlükte onu söyleyen halt etmiş. 1 güne bile bakıyorlar. İlan metninde açıkça yazıyor son başvuru tarihi itibariyle 2 yılı doldurmuş olmak diye. Arkadaşın dediği gibi başvurular 29 Ağustos ve sonrası biterse başvurabilirsiniz yoksa red gelir.

Ayrıca bu hastane ozlukte olsun müdürlük atamada olsun işini iyi bilmeyen insan çok. (Görevini iyi yapanlarsa var onları tenzih ederim) maalesef oraya rahat diye torpille geçip oturdukları için liyakat aranmadigi için çalışan insanlarda onları mevzuatı iyi biliyor sanıp güveniyor. Bilmedikleri gibi açıp okumuyorlar takip etmiyorlar yeni yönetmelikleri. Kendim bizzat ta şahit oldum bu durumlara.

castaway_011
Aday Memur
02 Ağustos 2019 15:37

bir önceki tayin döneminde 17 haziranda münhal yerleri açıkladılar bu ay bayram dolayısı ile erken açıklanır diye düşünüyorum. Ay sonuna kalmaz münhal yerlerin açıklanmasıyla kura günü arası neredeyse 40 günü buluyor ay sonuna sarkarsa eylül ayını geçer buda ekim tayini olur :)

Ejmelma
Aday Memur
02 Ağustos 2019 16:01

Hazıran atamalarının kadroları mayısda açıklanmıştı. Bakalim bayram öncesi diye düsünüyorum bende

yasminym
Kapalı
02 Ağustos 2019 17:42

Bu ama eylul donemı kurası eskısı gıbı 2 kura takvımının oldugu gıbı drgıl 3 tayın donemı var aralık sonu ocak başı- mayıs -hazıran donemı ve bu da agustos-eylul donemı dıye gecer Ağustos sonu gıbı acıklanır eylul sonu gıbı de sonuclar bayram oncesı dıyorsunuz haftaya beklemeyın acıklanmaz daha hazıran donemındekılerden ckys ye düşmeyenler var gorevıne baslamayanlar var o kadar erken ki bayram oncesı olmaz agustos sonu olur

gdemirrh
Kapalı
02 Ağustos 2019 23:28

Haziran tayinini istediğim il kadro açmadığı icin tercih yapamadım maalesef. Ancak bakanlığa kadro talep dilekçesi yollandığı vakit bakanlık kadro açabiliyor denildi il sağlık tarafından. Ben de bu hafta yolladım. Bu şekilde dilekçe yazıp kadrosu açılan oldu mu acaba ? Eylül tayini icin umarım açılır

yasminym
Kapalı
03 Ağustos 2019 00:03

Sız dılekce yazıp bakanlıktan talepte bulunamıyorsujuz yani dıkkate almazlar bulundugunuz ilin il saglık mudurlugu belırlı bır tarıhı vardır ankaraya ıhtıtac kadrolarını gonderırler ama ankara hepsını acacsk dıyebı sartı yok.ornek vereyım bursa il saglık mudurlugu ankara bakanlıga psıkolog kadrosundan illerden 7 tane de ılceye talep için gonderdı dıyelım bakanlık bakıyor ıncelıyor 1-2 tane acıyor.saglık mudurlugunde calısırken atama bırımındekı arkadasa neden kadro acılmıyor dıye sordugumda bakanlık bızden ıhtıyac listenı gınder dıyor bız den1 tane ıhtıyac varsa 3 tane yazıyor cunkun1 yazınca hıc kadro açmıyor demıstı ve 7 ilçe 3 merkezdekı hastaneye personel ısıtoyoruz mesela 7 ilçeden 2 tanesıne ya acıyor ya hiç acmıyormerkze 4 ıstedık 1 tane acmıs bızlık talebı bulunuyoruz kanaat ankaranın demıstı sız bı dılekce gondermıyorsunuz hatta gecen hazıran atamasında ben bulundugum il saglık müdürlüğünü arayıp kendı bransımdan talepte bulyndunuz mu dıye sormustum evet dedısaydı bütün yerleri tercıh donemı geldı baktım sadece merkeze 2 tane acılmıs 5 ılceye de ıstemısler bakanlık açmamış

gdemirrh, 5 yıl önce

Haziran tayinini istediğim il kadro açmadığı icin tercih yapamadım maalesef. Ancak bakanlığa kadro talep dilekçesi yollandığı vakit bakanlık kadro açabiliyor denildi il sağlık tarafından. Ben de bu hafta yolladım. Bu şekilde dilekçe yazıp kadrosu açılan oldu mu acaba ? Eylül tayini icin umarım açılır

Toplam 472 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi