Editörler : Pangaea
10 Haziran 2019 15:19

Merkezi Atama ile Alım Yapan Eti Maden İşletmeleri'nin kazanan kişilerden kimseyi işe başlatmaması!!

Sayın memurlar.net yetkilileri lütfen destek olup haber yapın. Ocak ayında evrak teslimi yapıp haziran ayına kadar hiç bir kimsenin işe başlatılmaması kadar saçma bir durum olamaz. Kurum insan kaynakları konu hakkında bilgi vermiyor. Diğer atamalarda eti maden yazacak arkadaşlar bu kurumu sıralama olarak biraz daha arkalara yazarsanız sizler için daha iyi olur. Bizler gibi ne olacak ne zaman başlarız diye düşünme yerine 5 6 maaş almış olursunuz.

Tktibg
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:26

Başlıkta telefondan kaynaklı hata olmuş. Başlatmaması! Olacaktı

ateş kadehii
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:32

Bende bu kuruma atandım gercekten çok mağdur olduk 2.atamalar geldı hala daha kurumdan ses yok aklınız varsa yazmazsınız atandıktan sonra beklemek cok daha streslı ve zor bır surec. Sımdı buraya tek derdınız bu olsuncular doluşur kesın

10 Haziran 2019 15:34

Ben de eti madene atandım sadece oyalıyorlar hiç bir gerekçeleri yok ne bir açıklama var ne de başka bir şey.Her hafta bu hafta arıcaz diyerek 6 aydın oyalıyorlar mağduruz ve hakkımızı yiyorlar.Memurlar.net haber yap lütfen yeter artık psikolojik olarak bittik!!!

ateş kadehii
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:35

Bu durumu yaşamayan anlamaz o yuzden yorum yaparken de bunu göz önünde bulundurup yapın yaşadığımız kolay şeyler değil ne yaşıyoruz bi kendimiz bi allah bilir

10 Haziran 2019 15:35

Whatsapp grubumuz var orda mısınız siz?

fkceng
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:36

Ben de bu kuruma atandım ve 6 aydır bekletiliyoruz. Bizimle birlikte atanan arkadaşlarımız haziranda 4. maaşlarını alacaklar ve biz sebepsiz yere sonu olmayan bir bekleyiş içerisindeyiz. Benim bu kurum 1. tercihimdi bu atama döneminde tercih yapacak arkadaşlar başlara yazmadan önce iyi düşünün ben çok pişmanım siz olmayın.

ateş kadehii
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:36

Ne yazık ki kimse sesimizi duymuyo kurumda aramadığım birim kalmadı hiçbir sonuc yok baslatmadıkları yetmıyormus gıbı bırde ustune hıcbır sekılde bılgı de verılmıyo neyı bekledıgımızı bılebılmıyoruz

İnsmühhhh, 5 yıl önce
Ben de eti madene atandım sadece oyalıyorlar hiç bir gerekçeleri yok ne bir açıklama var ne de başka bir şey.Her hafta bu hafta arıcaz diyerek 6 aydın oyalıyorlar mağduruz ve hakkımızı yiyorlar.Memurlar.net haber yap lütfen yeter artık psikolojik olarak bittik!!!

fkceng
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:42

Kesinlikle kimsenin net bir bilgi verdiği yok herkesin soruşturması tamamlandı son 1 aydır bu hafta kesin arayacağız diyerek oyalıyorlar mağdur durumdayız lütfen haber yapın belki sesimizi duyurabiliriz.

ateş kadehii, 5 yıl önce

Ne yazık ki kimse sesimizi duymuyo kurumda aramadığım birim kalmadı hiçbir sonuc yok baslatmadıkları yetmıyormus gıbı bırde ustune hıcbır sekılde bılgı de verılmıyo neyı bekledıgımızı bılebılmıyoruz

Tempt
Yasaklı
10 Haziran 2019 15:42

Allah yardımcınız olsun. Başlatırlar mutlaka sabırlı olun
10 Haziran 2019 15:44

Hakkımız gasp edildi resmen.Hiç kimse halimizden anlamıyor.Boş yere bekletiliyoruz.Kimi dosyalar daha komisyonda kimisi yönetime sunulmuş vaziyette ve imza bekliyor.Bildiğimiz tek şey bu ve papağan gibi aynı şeyleri sayıklıyorlar haber vercez bekliyoruz gibisinden.Yazmayın bu kurumu mağdur olursunuz.Bu bekleyiş aileme sebep oldu burunlarından gelsin!!

madenmühilal
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:50

Ben de Eti Maden'e yerleştim. Gerçekten yorucu ve yıpratıcı bir bekleyiş. Üstelik bir gerekçe de yok. Umarım bir an önce harekete geçerler artık.

kemahi
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:58

tek derdınız bu olsun :))

ateş kadehii, 5 yıl önce

Bende bu kuruma atandım gercekten çok mağdur olduk 2.atamalar geldı hala daha kurumdan ses yok aklınız varsa yazmazsınız atandıktan sonra beklemek cok daha streslı ve zor bır surec. Sımdı buraya tek derdınız bu olsuncular doluşur kesın

Tktibg
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:20

Hocam dert kimsede bitmez. Hak ederek kazanılmış bir hak ve uzun bekleyiş. Atama bekleyen arkadaşlar da biran önce atanın. Anlatmak istediğimiz yaşanan mağduriyet ve insani olarak tercih yapacak arkadaşlara fikir sunmak. Yazmayın demiyoruz yazarken düşünün bunları göze alın diyoruz.
kemahi, 5 yıl önce

fkceng
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:28

Siz bizim bu süreçte neler yaşadığımızı biliyor musunuz? Aylardır kurumla iletişim kurmaya çalışıp bir türlü sağlıklı bilgi alamadığımızdan var mı haberiniz? Herkesi aynı anda başlatmak uğruna aylarca bekletilip herkesin soruşturmasının bir buçuk ay önce bitmiş olmasına rağmen bekletildiğimizden ve dahası ne zamana kadar bekleyeceğimizi bilmediğimizden haberiniz var mı? Bu gibi yorumları kaldıracak psikolojimiz kalmadı umarım sizin böyle bir derdiniz olmaz eğer atama bekliyorsanız.

kemahi, 5 yıl önce

fkceng
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:36

Teşekkür ederiz ama inanın sabrımız kalmadı artık aylardır mücadele ediyoruz hiçbir sonuç alamadık bu gidişle de daha çok bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Tempt, 5 yıl önce

ateş kadehii
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:41

Tek derdiniz bu olsun çok doğru bir yaklaşım değil atandık başlamak bizim hakkımız ve başlayamıyoruz size hakkınızı vermeseler napardınız tek derdim bu mu olsun derdiniz

kemahi, 5 yıl önce

ateş kadehii
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:45

Sabrımız tükendi artık ikinci atamalar geldi biz daha başlamadık bile ve ne zaman başkayacağımız da belli değil . Bizi uyaran olmadı biz burdan insanları uyaralım yazmayın bu kurumu başkaları maaşlarını sayarken siz ancak kendi kendinizi yersiniz illa yazacaksınız sa son sıraya yazın bizim yaşadığımızı kimse yaşasın istemeyiz

Tempt, 5 yıl önce

statisticianmrv
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:46

ben de 2018/2 ile baska bir kuruma atandim. Hala ise baslatilmayi bekliyorum. Gercekten yorucu bir surec. Atandigima sevinemedim

kemahi
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:47

başlayacaksın merak etme anayasada kazanılmış hak geri alınmaz diye bir madde var madem devlet mumuru olacaksın devlette bazı işlerin ağır yürüdüğünü bilmen lazım umarım en kısa sürede işe başlarsınız.

ateş kadehii, 5 yıl önce

Tek derdiniz bu olsun çok doğru bir yaklaşım değil atandık başlamak bizim hakkımız ve başlayamıyoruz size hakkınızı vermeseler napardınız tek derdim bu mu olsun derdiniz

Porzing34
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:52

Başlatmayan daha başka kurumlar da var.tek eti madenmiş gibi konuşup durumu abartıyorlar

statisticianmrv, 5 yıl önce

ben de 2018/2 ile baska bir kuruma atandim. Hala ise baslatilmayi bekliyorum. Gercekten yorucu bir surec. Atandigima sevinemedim

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi