Editörler : E.Kayı Han
«13141516171819202122232425

Ercan 61
Aday Memur
28 Aralık 2017 23:17

İlk ihrac khksi galiba 15agustos 2016 diye hatırlıyorum ondan baslamistirlar

hoyraz07, 6 yıl önce

Arkadaşlar OHAL komisyonu karaları bizzat şahsın kendisine tebliğ edecek mi? Ben 672 sayılı KHK ile ihraç oldum. İncelemeye bu KHK dan başladı o halde karalarını ne zaman tebliğ ederler. Bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlarım paylaşırlarsa çok sevinirim. Rabbim adalet bekleyenlerin yardımcısı olsun.

teknıkerf
Aday Memur
02 Ocak 2018 11:05

arkadaşlar ohal tebliği ulaşan tanıdığıız varmı nasıl bir işlem yapılmış hangi kuruma vermişler hangi pozisyona atamışlar bir bilgisi olan paylaşabilirmi

Ercan 61, 6 yıl önce

İlk ihrac khksi galiba 15agustos 2016 diye hatırlıyorum ondan baslamistirlar

katipthe
Aday Memur
02 Ocak 2018 12:36

Karar en az iki gün komisyonun posta sepetinde bekler, yedi ila on beş gün arasında posta süreci olur, kurum postayı aldıktan sonra, şimdi biz bunu ne yapalım muhabbeti başlar, bakanlık aranır görüş sorulur, bir kaç gün araştırılır. bir sonuca varıldıktan sonra, hakkında iade kararı verilen personele artık ne tebliğ edilecekse tebliğ evrakının içerisine o atılır, sonra tebligat yine posta sepetine atılır, falan filan işte arkadaşlar, hele birde tebliğ alan şanslı arkadaşın yolu buralardan geçmiyorsa biz daha buralarda çok bekleriz, her gece e devlete girip hakkınızda açılmış bir dava bulunmamaktadır yazısını okumadan yatamıyorum, iyice akıl sağlığımı kaybettim :D

teknıkerf
Aday Memur
02 Ocak 2018 17:58

bu durumlardan haberi olan biri vardır bze bilgi verecek bir hayırsever yokmu

katipthe, 6 yıl önce

Karar en az iki gün komisyonun posta sepetinde bekler, yedi ila on beş gün arasında posta süreci olur, kurum postayı aldıktan sonra, şimdi biz bunu ne yapalım muhabbeti başlar, bakanlık aranır görüş sorulur, bir kaç gün araştırılır. bir sonuca varıldıktan sonra, hakkında iade kararı verilen personele artık ne tebliğ edilecekse tebliğ evrakının içerisine o atılır, sonra tebligat yine posta sepetine atılır, falan filan işte arkadaşlar, hele birde tebliğ alan şanslı arkadaşın yolu buralardan geçmiyorsa biz daha buralarda çok bekleriz, her gece e devlete girip hakkınızda açılmış bir dava bulunmamaktadır yazısını okumadan yatamıyorum, iyice akıl sağlığımı kaybettim :D

Negoloman
Aday Memur
10 Ocak 2018 13:41

Dün bir polis komisyon kararıyla iade bilgisi gelmiş emniyete geri çağrılmış

Memurmemur000
Kapalı
13 Ocak 2018 13:36

✔️KOMİSYON İLK İADE HABERİ GELMİŞ ✔️

Belge gelmiş, Hayırlı olsun

Forumda Konuşuluyor...

672 ihraç / SGK

Şikayet üzerine ihraçmış

Adli işlem ve Kriter Yokmuş

Komisyondan eski kuruma ve Devlet Personel Başkanlığı'na belge gitmiş

Eski kurumundan da ilgili kişiye posta gelmiş

⬇️⬇️⬇️

https://basvuruyorum.com/smf/basvuruyorum-forum/ohal-komisyonu-iadeler-ve-gundem-okumalari/33000/

gkhn4435
Aday Memur
16 Ocak 2018 00:04

http://www.avazturk.com/su-ana-kadar-25-bin-kisi-icin-kimliksiz-suc-sonucuna-varilmis-ohalde-neyi-bekliyorsun-42828h.htm

Atmosfear
Aday Memur
16 Ocak 2018 10:05

Arkadaşlar KHK 697 ile ihraç oldum. OHAL Komisyonu na itiraz dilekçesi yazmak istiyorum.

Kendi durumumu kendi cumlelerimle mi ifade edeyim.

Bir avukata müracaat edip birlikte mi itirazı oluşturalım.

Yoksa internette dolaşan hazır itiraz dilekçeleri üzerinde düzenleme yapıp mı vereyim.

Özelden ya da burdan cevap verirseniz sevinirim. ..

Ikm2525
Aday Memur
16 Ocak 2018 11:50

Bence başvurunu kendin yap kardeş ben öyle yaptım. Kısaca kendimi tanıtıp peşine oyum yok buyum suyum yok bağım yok diye bagladim

volkan_D
Memur
18 Ocak 2018 18:42

hiç mi ohal komisyonu kararı alan yok?

adeba
Müsteşar
18 Ocak 2018 19:04

Çay kahve sohbet muhabbet falan heralde ya olay bana öyle geliyor artık..

Toplam 491 mesaj
«13141516171819202122232425

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi