Editörler : swat3410E.Kayı Han
15 Mayıs 2022 23:38

Hayırlı olsun

Polis öğrenci adayı kardeşlerim.Temmuzun ilk haftası açıklanacak olan 28. Dönem pomem mülakat sonuçları Sayın Soylu beyin talimatı ile bu ay sonu açıklamacaktır. HAKKINIZDA HAYIRLISI OLMASI DİLEĞİYLE.Sağlık raporu dışardan alınma durumusöz konusu sonuçlar açıklanmadan netlik kazanacaktır bu durumda.KAZANAN HERKEZİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM.

burak halac
Aday Memur
15 Mayıs 2022 23:47

Daha herkes yazmayı bilmiyorsun. Önemli biriymişsin gibi milleti trollüyorsun. Hani temmuzdu? Alayınız yalancısınız

GöksultanCIA
Aday Memur
16 Mayıs 2022 00:46

E hani temmuz 6-7 ydi hahahahaha

polisadayı31
Aday Memur
16 Mayıs 2022 01:01

Yeni balonumuz hayırlı olsun. İnsanların duyguları ile oynamak ne kadar hoşunuza gidiyor ben anlamıyorum sizin gibileri.

GöksultanCIA
Aday Memur
16 Mayıs 2022 01:37

Kardesim biz mayıs sonu gelebilir dediğimiz de bu emniyet mensubu dedi ki temmuz 6-7 kesin dedi. Şimdi de çark etti

rplife
Aday Memur
16 Mayıs 2022 02:07

herkezi değil herkesi

grandemocha
Aday Memur
16 Mayıs 2022 09:28

Ben bir şey demiyorum herkeZin verdiği o -11 yeter sana :D

16 Mayıs 2022 10:55

İnsanların umuduyla oynayanın dalga geçenin ALLAH yanına bırakmasın birde emniyet mensubu yazmış ismine kardeş bari onu sil rdmli felan yaz

Subarur
Kapalı
16 Mayıs 2022 13:09

Arkadaşlar paylaşım doğru, Ankara da Süleyman Soylu bazı öğrenci arkadaşlara ayın sonunda açıklanacak demiş. Ben ayın sonundan umutluyum hayırlısı olsun.

aynasızz55
Yasaklı
16 Mayıs 2022 18:29

Arkdaşlar eskiden akademide çalışmış şuanda şark ilinde görev yapan bir meslek buyugunuz olarak size şunu diye bilirim. Sınav aciklama tarihi nezaman olur bilmiyorum ancak sağlık raporu vs kesinlikle Bak üstüne basa basa diyorum, dışardan rapor vs alma durumu Asla olamaz. Hakkınızda hayırlısı olsun

WiseGuy
Şef
16 Mayıs 2022 19:15

Niye olmasın ki hocam? Jandarma ve askeriye dışardan aldırıyor raporu bildiğim kadarıyla uzun zamandan beri.

aynasızz55, 2 yıl önce

Arkdaşlar eskiden akademide çalışmış şuanda şark ilinde görev yapan bir meslek buyugunuz olarak size şunu diye bilirim. Sınav aciklama tarihi nezaman olur bilmiyorum ancak sağlık raporu vs kesinlikle Bak üstüne basa basa diyorum, dışardan rapor vs alma durumu Asla olamaz. Hakkınızda hayırlısı olsun

semonen22
Aday Memur
16 Mayıs 2022 19:25

Askerlikle polialiğin ki farklı kardeş adam akademide eskiden çalışıyorum diyo niye olmasınki ne demek 🤣

Montellaa
Aday Memur
16 Mayıs 2022 19:55

Neden asla olamaz? Sebebi nedir ki bunun... 2020 yılında emniyet tarafından yayımlanan bir genelgede eğitim kalitesinin artması için aday öğrenciler okula girmeden önce sağlık raporu alacaktır vs. Böyle bir ibare var. 2 senedir uygulanamiyor oluşunun en büyük sebebi de pandeminin olmasıdır. Bu sene pandemi etkisini yitirdi o yüzden olabilme ihtimali yüksek.
aynasızz55, 2 yıl önce

aynasızz55
Yasaklı
16 Mayıs 2022 22:18

Aç da göster bakalım genelgeyi. Bizde görelim, Bişey biliyoruz da söylüyoruz. Aday ve öğrenci işleri bürosunda çalıştık, biliyoruz. Kaç dönem mezun ettik, Okula girdiğinizde neden böle demek istediğimi anlayacaksınız. Sadece sağlıkla ilgili çıkarım yapmanız biraz sacma geldiği için yazdım.

Montellaa, 2 yıl önce
Neden asla olamaz? Sebebi nedir ki bunun... 2020 yılında emniyet tarafından yayımlanan bir genelgede eğitim kalitesinin artması için aday öğrenciler okula girmeden önce sağlık raporu alacaktır vs. Böyle bir ibare var. 2 senedir uygulanamiyor oluşunun en büyük sebebi de pandeminin olmasıdır. Bu sene pandemi etkisini yitirdi o yüzden olabilme ihtimali yüksek.

Montellaa
Aday Memur
16 Mayıs 2022 22:23

Çok biliyorsunuz ya valla en çok siz biliyorsunuz. https://egm.gov.tr/emniyet-personelinin-moral-ve-motivasyonun-artirilmasi-amaciyla-genelge-hazirlandi Bu da genelge. Hadi iyi forumlar
aynasızz55, 2 yıl önce

Aç da göster bakalım genelgeyi. Bizde görelim, Bişey biliyoruz da söylüyoruz. Aday ve öğrenci işleri bürosunda çalıştık, biliyoruz. Kaç dönem mezun ettik, Okula girdiğinizde neden böle demek istediğimi anlayacaksınız. Sadece sağlıkla ilgili çıkarım yapmanız biraz sacma geldiği için yazdım.

GöksultanCIA
Aday Memur
17 Mayıs 2022 00:17

Aynasız 55 çalışmışsın emniyette peki önce 10 kati kuralı da yoktu. E geldi bu ? Ne alaka şimdi.

Pomem27277
Aday Memur
17 Mayıs 2022 14:48

Bu haber nerde çıktı dostum ben ulaşamadım bi türlü

Turkpolicc
Daire Başkanı
17 Mayıs 2022 16:46

Bu tür insanları hiç anlayamamışımdır. Böyle trollük yaparak ellerine ne geçiyor acaba.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi