Editörler : crops35

nasipseolur11
Aday Memur
16 Ocak 2019 00:31

Sadece veriliş tarihini yazman yeterli

informations, 5 yıl önce

hocam bi şey soracağım ehliyet veriliş tarihi bitiş tarihi yazıyor onların ikisinide veriliş tarihi mi yapacağız

Kubra1509
Aday Memur
16 Ocak 2019 12:50

Merhaba arkadaşlar ben ilanı göremedim yeni bi ilan mi var yardımcı olabilirmisiniz

niluferce
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:28

Ben de başvuru yapacağım, ama sıra gelmez. 87 küsürlü.

burcu3512
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:28

msb memur alımı yazarsan google a görürsün.

Kubra1509, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar ben ilanı göremedim yeni bi ilan mi var yardımcı olabilirmisiniz

burcu3512
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:42

alımlar sadece bir kişi olduğu için büyük ihtimalle yüksek kapatıcak hakkınızda hayırlısı

niluferce, 5 yıl önce

Ben de başvuru yapacağım, ama sıra gelmez. 87 küsürlü.

niluferce
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:59

Merkezi alım, 90 puanla kapatıldı. Ben de emindeğilim. Msb bundan sonra alım yapar mı? 2020 kadar

burcu3512
Aday Memur
16 Ocak 2019 14:46

SANIRSAM SİZDE BENİM GİBİ 3001 E TALİMSİNİZ. 90,22 PUANIM VAR AMA HALA SIKINTIDAYIM OLURMU BİRYER DİYE

niluferce, 5 yıl önce

Merkezi alım, 90 puanla kapatıldı. Ben de emindeğilim. Msb bundan sonra alım yapar mı? 2020 kadar

nasipseolur11
Aday Memur
16 Ocak 2019 15:15

Nereye başvuru yapmayı düşünüyorsunuz siz?

Kubra1509, 5 yıl önce

ForumSever
Aday Memur
18 Ocak 2019 04:00

Bazı komutanliklar çakılı kadro harita genel komutanlığı gibi. Ankara'da emekli olana kadar çalışırsın zira başka yerde yok tayin olamazsın. 657 kadrolu olduğu için de hiç bir başka kadrolu alıma başvuru yapamazsınız. Eş durumu vs işlemez.

burcu3512
Aday Memur
18 Ocak 2019 08:48

Geçenlerde sivil memur bir abla ile görüştüm. Hem 657 ye tabi hemde Tsk ya bağlıyız dedi. Becayiş tayin eş durumu bütün hakalrımız var dedi Çakılı kadro nasıl oluyo anlamadım

ForumSever, 5 yıl önce

Bazı komutanliklar çakılı kadro harita genel komutanlığı gibi. Ankara'da emekli olana kadar çalışırsın zira başka yerde yok tayin olamazsın. 657 kadrolu olduğu için de hiç bir başka kadrolu alıma başvuru yapamazsınız. Eş durumu vs işlemez.

ForumSever
Aday Memur
18 Ocak 2019 13:14

Örneğin deniz kuvvetleri komutanlığı emrinde çalışan biri Hakkari de nasıl çalışabilir? Kara , hava çok sorun olma ve fakat harita genel komutanlığı sadece Ankara'da var. Üniversitler nasıl ki her ilde yerleşkesi yok, çakılı kadro öyle düşün. Hepsinden bahsetmiyorum..

burcu3512
Aday Memur
18 Ocak 2019 13:50

şuan anlaıdm.. Başvurularda başlıklar halinde yazıyo msb kkk haria genel müdürlüğü diye.. Kendi yazdığım yer sandım bir an korkmuştum:)))

ForumSever, 5 yıl önce

Örneğin deniz kuvvetleri komutanlığı emrinde çalışan biri Hakkari de nasıl çalışabilir? Kara , hava çok sorun olma ve fakat harita genel komutanlığı sadece Ankara'da var. Üniversitler nasıl ki her ilde yerleşkesi yok, çakılı kadro öyle düşün. Hepsinden bahsetmiyorum..

ForumSever
Aday Memur
18 Ocak 2019 14:11

Evet aynen o başlıklar. Ayrıca tayin ile ilgili yeni bir değişiklik olmuş ve şöyle,

TSK Sivil Memur Atama Yer Değiştirme Yönetmeliğindeki Son Değişiklik madde 11

(5) İlk defa Devlet memurluğuna atananlardan kuruma son başvuru tarihinden sonra veya görevde yükselme ve unvan değişikliği ile atananlardan yerleştirmeye esas tercihlerin yapıldığı son başvuru tarihinden sonra sağlık, aile birliği veya can güvenliği mazereti ortaya çıkanlar, atanmak istedikleri yerde münhal kadro bulunması kaydıyla, durumlarına uygun yere atanabilirler. Başvuru ya da tercihlerini eşinin görev yaptığı garnizon dışındaki bir yer için yaparak aile bütünlüğünü kendi isteğiyle bozanların atanma istekleri değerlendirmeye alınmaz. Ancak memurun atamasının yapıldığı sırada veya yapıldıktan sonra eşinin görev yaptığı garnizonun değişmesi durumunda, atanma istekleri değerlendirmeye alınır.

Özetle senin ikametin başka yerde ve evli iken sen bile bile kendin aile bütünlüğünü bozdun ve ikamet dışı tercih yaptın ve o nedenle eş durumu mazeret tayin hakkı yok diyor.

18 Ocak 2019 14:43

arkadaşlar 83,5 puan ile iptal mi etmeliyim? merkezi alım mı yoksa mülakat usülü eleme yapılıyor mu?

burcu3512
Aday Memur
18 Ocak 2019 14:45

mülakatlı diye biliyorm 6 katı aday çağırılıcak

akınakın kompela, 5 yıl önce

arkadaşlar 83,5 puan ile iptal mi etmeliyim? merkezi alım mı yoksa mülakat usülü eleme yapılıyor mu?

18 Ocak 2019 14:47

memleket şaka gibi.1 kişilik yer için o kadar yol gideceksin... 6 kat aday çağıracaklar... torpil var mı yok mu? oda belli değil...

burcu3512, 5 yıl önce

mülakatlı diye biliyorm 6 katı aday çağırılıcak

burcu3512
Aday Memur
18 Ocak 2019 14:53

Umut dünyasında yaşar olduk Sİz nereyi yazdınız

memleket şaka gibi.1 kişilik yer için o kadar yol gideceksin... 6 kat aday çağıracaklar... torpil var mı yok mu? oda belli değil...

18 Ocak 2019 14:53

bende tirebolu.sizden düşük puanım,iptal edebilirim.

burcu3512, 5 yıl önce

Umut dünyasında yaşar olduk Sİz nereyi yazdınız

burcu3512
Aday Memur
18 Ocak 2019 14:55

Bence benden yükseklerde vardır yazan

bende tirebolu.sizden düşük puanım,iptal edebilirim.

18 Ocak 2019 15:12

vardır tabi.Memlekete baksana doğru düzgün ilan bile çıkmıyor kafayı sıyırmamak için zor duruyorum.

burcu3512, 5 yıl önce

Bence benden yükseklerde vardır yazan

Toplam 121 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi