Editörler : "eskiyara"Pangaea

Feriduni
Şube Müdürü
06 Şubat 2023 20:22

Pelin Hoca'm lütfen yanlış anlamayın. Herkes çok gerginken ve de ülke bu denli zor durumdayken bu başlığı açmanız hoş olmamış. Beklentiniz doğru fakat zamanlama yanlış. Allah'a emanet olun.
Pelinin, 1 yıl önce

Dört adam biraraya geldi bir tane kadına saldırıyorlar, dört adamın güvü ancak bana yetiyor, yazıklar olsun sizin adamlığınıza

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 21:20

Sayın hocam ben bu başlığı sabah erken saatte açmıştım, doğru düzgün haberleri izlememiştim sabah, zaten ondan sonra konu ile ilgili bir yorum yapmadım, durup dururken saldırmaya başladılar, sizin gibi insan evladı gibi yazsalar zaten konu geriye düşer giderdi, bütün gün hakaretlerine cevap vermek zorunda kaldım, yoksa tabiki bende biliyorum yersiz olduğunu

Feriduni, 1 yıl önce
Pelin Hoca'm lütfen yanlış anlamayın. Herkes çok gerginken ve de ülke bu denli zor durumdayken bu başlığı açmanız hoş olmamış. Beklentiniz doğru fakat zamanlama yanlış. Allah'a emanet olun.

nezix
Şef
06 Şubat 2023 21:28

Pelin hanım sakin olun konunun açılış zamanı yersiz evet lakin sizin bu kadar yüksek tonda tepki vermeniz uygun değil salın boşverin kim ne derse desin

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
06 Şubat 2023 21:44

Şu peline özel bir uzmanlık verdinler de rahatladın. Şu günde şunu konuşacak kadar utanmaz birisi. Yazıklar olsun sana be. Püh.

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 21:47

En azından bu günde gideyim fırsattan istifade peline laf söyleyeyim diyecek kadar utanmaz değilim, Allah seni bildiği gibi yapsın

şaşkın tarihçi, 1 yıl önce
Şu peline özel bir uzmanlık verdinler de rahatladın. Şu günde şunu konuşacak kadar utanmaz birisi. Yazıklar olsun sana be. Püh.

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 21:49

Hocam yazdıkları mesajlara bakar iseniz verdiğim cevaplar yazdıkları karşısında hiç yüksek falan değil. Bana küfür edip hakaret edene ne diyeyim, yeter yazmayın diyorum insanlara hala bulaşıyorlar, ne yapayım ben siz söyleyin?

nezix, 1 yıl önce

Pelin hanım sakin olun konunun açılış zamanı yersiz evet lakin sizin bu kadar yüksek tonda tepki vermeniz uygun değil salın boşverin kim ne derse desin

nezix
Şef
06 Şubat 2023 23:13

Cehalet sakız gibidir. Konuştukça uzar.

Kardeşimiz belli ki kadınla değilde kendi dengi ile konuştuğunu varsayıp anladığı dilden yazmış.

Size düşen muhattap olmayıp erdem hanenize + puan kazandırmaktır

Velocıraptor
Genel Müdür
07 Şubat 2023 00:23

forumun bilindik trollerinden. abuk sabuk nerde konu başlığı var bu ve yan hesapları tarafından açılmıştır.

dediğiniz gibi prim vermemek lazım böyle çok cinsiyetlilere.

nezix, 1 yıl önce

Cehalet sakız gibidir. Konuştukça uzar.

Kardeşimiz belli ki kadınla değilde kendi dengi ile konuştuğunu varsayıp anladığı dilden yazmış.

Size düşen muhattap olmayıp erdem hanenize + puan kazandırmaktır

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 00:56

Kendi özelliklerini anlatmışsın herkese

Velocıraptor, 1 yıl önce

forumun bilindik trollerinden. abuk sabuk nerde konu başlığı var bu ve yan hesapları tarafından açılmıştır.

Ezxelefim
Memur
07 Şubat 2023 01:03

Senin uzmanlığını ...

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 01:28

Ya sen nereden musallat oldun bu foruma. Sen geldiğinden beri bu forumda tartışma eksik olmuyor. Sağa sola sataşman mi trol hesaplarla insanlara saldırman mi? Saçma başlık demişsin 7-8 senedir senin kadar saçma başlık açan birine denk gelmedim ben. Hani nerede sigara içen öğretmenler anketin senin? İnsanlara affettiğin her suçlamanın öznesi sensin.

Velocıraptor, 1 yıl önce

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 01:33

Bu forumda bir çok eski üye birbirini tanıyor da sen kimsin? 5 sene ara vermişsin. Bir anda provokasyon ekibi başı olarak dönmüşsün? 3 aydır. Sen öğretmen misin, sen müze memuru musun, sen att misin sen avukat misin? Binbir surat sen kimsin ya?

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 09:41

Terbiyesiz, sen burayı içindeki ahlaksız düşüncelerini ortaya dökme yeri mi sandın git evinde küfür et

Ezxelefim, 1 yıl önce

Senin uzmanlığını ...

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
07 Şubat 2023 10:10

Sabah nerden bileyim haberlere mi baktım diyorsun ama ilk mesajında açtığım konunun ne alakası var diyorsun kalkıp yardıma mı gideyim demişsin gelen tepkiler üzerine R( kıvırma) taktiği . Burda asıl olan senin bu konuyu açmandan ziyade yazdığın yorumlar hep saldırıyorsun insanlarda haklı olarak yazıyor
Pelinin, 1 yıl önce

Sayın hocam ben bu başlığı sabah erken saatte açmıştım, doğru düzgün haberleri izlememiştim sabah, zaten ondan sonra konu ile ilgili bir yorum yapmadım, durup dururken saldırmaya başladılar, sizin gibi insan evladı gibi yazsalar zaten konu geriye düşer giderdi, bütün gün hakaretlerine cevap vermek zorunda kaldım, yoksa tabiki bende biliyorum yersiz olduğunu

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 10:14

Ya sizi bana sayıyla mı veriyorlar kardeşim ya, sen benim evimin içinde ne yaşadığımı nerden bileceksin, anormal misiniz siz ya, bütün gün ban burda cevap yazıp sonra niye başlık açtın demek neyin kafası, adam bana küfür ediyor ne yapıcam başka, yeter Allahınızdan bulun

siyahbeyaz88, 1 yıl önce
Sabah nerden bileyim haberlere mi baktım diyorsun ama ilk mesajında açtığım konunun ne alakası var diyorsun kalkıp yardıma mı gideyim demişsin gelen tepkiler üzerine R( kıvırma) taktiği . Burda asıl olan senin bu konuyu açmandan ziyade yazdığın yorumlar hep saldırıyorsun insanlarda haklı olarak yazıyor

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 10:16

Editörler kaç defa yazdım konuyu kapatın diye kapatmadınız, bana küfür ediyorlar onları değil beni uyarıyorsunuz, ne istiyorsunuz, gelsin herkes bana küfür mü etsin? İsteğiniz amacınız bu mu?

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
07 Şubat 2023 10:17

Kötü bir şey yazmadığım halde neler yazıyorsun ne diyeyim bi daha yazmam senin konuna
Pelinin, 1 yıl önce

Ya sizi bana sayıyla mı veriyorlar kardeşim ya, sen benim evimin içinde ne yaşadığımı nerden bileceksin, anormal misiniz siz ya, bütün gün ban burda cevap yazıp sonra niye başlık açtın demek neyin kafası, adam bana küfür ediyor ne yapıcam başka, yeter Allahınızdan bulun

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 10:40

Şu konuyu kapatın diyorum kapatmıyorlar, ben artık ne yazarsanız yazın cevap vermiycem, herkese söyleyeceğim tek bir şey var, Allah yukarda kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz, sizi Allaha havale ettim

siyahbeyaz88, 1 yıl önce
Kötü bir şey yazmadığım halde neler yazıyorsun ne diyeyim bi daha yazmam senin konuna

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 10:44

Düşün artık yakamdan, kendinize eğlence arıyorsunuz resmen, insan nasıl bu kadar kötü kalpli olur nen yoruldum artık, kışkırtıp kışkırtıp sonra saldırıyorsundiyorsunuz, birazcık insanlık ya birazcık insalık çok mu zor, yok ama yapacak birşey yok, insanın içinde olacak

07 Şubat 2023 10:47

hocamızı üzmeyelim..

Pelinin, 1 yıl önce

Düşün artık yakamdan, kendinize eğlence arıyorsunuz resmen, insan nasıl bu kadar kötü kalpli olur nen yoruldum artık, kışkırtıp kışkırtıp sonra saldırıyorsundiyorsunuz, birazcık insanlık ya birazcık insalık çok mu zor, yok ama yapacak birşey yok, insanın içinde olacak

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi