Editörler : crops35
29 Mart 2021 20:58

Sözleşmeliden , başka bir sözleşmeliye geçiş .

Merhaba hocalarım . Bir kurumda 4b sözleşmeli olarak çalışırken , Başka bir kuruma yine 4b olacak şekilde ama kendi mesleğimiz üzerine geçebilir miyiz ? Yardımcı olursanız sevinirim . Teşe

Madsizzle
Genel Müdür
30 Mart 2021 03:11

Gecebilirsiniz

Ozn28
Aday Memur
30 Mart 2021 12:33

Peki hocam , süre gibi bir durum söz konusu var mı ? Misal 1 yıl geçecek vs diye

Madsizzle, 3 yıl önce
Gecebilirsiniz

Ozn28
Aday Memur
15 Nisan 2021 00:51

Güncel

Tekniker8283
Kapalı
15 Nisan 2021 10:42

1 yıl beklemek zorundasınız
Madsizzle, 3 yıl önce
Gecebilirsiniz

Ozn28
Aday Memur
15 Nisan 2021 16:17

Kendi mesleğimize geçmek için de bu 1 sene şartı geçerli mi

Tekniker8283, 3 yıl önce
1 yıl beklemek zorundasınız

havacıva
Aday Memur
15 Nisan 2021 20:08

Örnek vereyim,

_Sözleşmeli Büro Personeliyken Sözleşmeli Mühendisliğe geçiş yapabilirsiniz.

_Sözleşmeli Destek Personeliyken Sözleşmeli Büro Personeline,

_Sözleşmeli İnfaz Koruma Memuru iken Sözleşmeli Büro Personeline,

geçiş yapabilirsiniz 1 yıl bekleme şartına takılmadan.

Bu üstte yazdığım 3 durum bizzat çevremde yaşanmış gerçekleşmiş durumlar kesin bilgi yani.

Ancak, A Bakanlığında Sözleşmeli Büro Personeliyken B Bakanlığı Sözleşmeli Büro Personeline geçiliyor mu onu bilmiyorum aynı unvan olduğu için geçemeyebilirsiniz.

Ozn28
Aday Memur
15 Nisan 2021 21:29

Hocam Bilgi için teşekkürler . Ben sözleşmeli şoför olduğum yerden , bir Başka bakanlığa kendi mesleğim olan teknisyenlik için düşünüyorum. Sanırım benim içinde sorun olmaz

havacıva, 3 yıl önce

Örnek vereyim,

Bu üstte yazdığım 3 durum bizzat çevremde yaşanmış gerçekleşmiş durumlar kesin bilgi yani.

Ancak, A Bakanlığında Sözleşmeli Büro Personeliyken B Bakanlığı Sözleşmeli Büro Personeline geçiliyor mu onu bilmiyorum aynı unvan olduğu için geçemeyebilirsiniz.

Larock
Memur
16 Nisan 2021 00:22

Eğitim yolu ile edinilen bir ünvana geçilebilir. Örneğin büro personeli iken teknisyenliğe, teknikerliğe, mühendisliğe gibi. Bekleme şartı olmaksızın.

Ozn28
Aday Memur
16 Nisan 2021 00:28

Teşekkürler hocam

Larock, 3 yıl önce

Eğitim yolu ile edinilen bir ünvana geçilebilir. Örneğin büro personeli iken teknisyenliğe, teknikerliğe, mühendisliğe gibi. Bekleme şartı olmaksızın.

TEKNİYKER
Aday Memur
17 Nisan 2021 22:41

Çok teşekkürler hocam
havacıva, 3 yıl önce

Örnek vereyim,

Ruili
Şef
20 Nisan 2021 08:31

Sözleşmeli katipken polisliğe de geçebiliriz değil mi bekleme olmadan, veyahut sözleşmeli astsubaylığa? farklı birimler neticede

Larock, 3 yıl önce

soylucadi
Aday Memur
20 Nisan 2021 12:47

bu bahsettiğiniz geçiş işlemleri sınavla mı yapılıyor sınavsız mı? nasıl oluyor?

BayBos34
Aday Memur
20 Nisan 2021 17:30

İstifa süreci nasıl oluyormuş bilginiz var mı? Hemen istifa ettim deyip diğer kuruma geçilebiliyor mu yoksa istifa etmek belli bir zaman alıyor mu?

havacıva, 3 yıl önce

Örnek vereyim,

Hsn6060
Aday Memur
21 Nisan 2021 04:18

Merhaba, sözleşmeli teknisyenlikten sözleşmeli teknikerliğe geçişte 1 yıl bekleme süresi var mı istifa edip hemen geçebilir miyim? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Larock, 3 yıl önce

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi