Editörler : ayşegül bgm
07 Şubat 2019 15:38

Saglik bakanligi alimi ne zaman olur?
Sevgili arkadaslar ben secim oncesi alımin kesinlikle olacağına inaniyorum ama sayi istedigimiz gibi olacak mi bilemiyorum sizin düşünceleriniz ne? Twitterda yine bir etkinlik mi yapılsa?

osmanox
Aday Memur
07 Şubat 2019 15:57

Twitter da kimsenin umursadığı yok. Ya bi milletvekili dile getirecek sürekli ya da toplu olarak cimer e yazmamız gerektiğini düşünüyorum ben.

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 15:59

Ben cimere yazdim. Tabi ki toplu olarak yazilsa daha cok ses getirir. Mhp mv ile bir gorusme gerceklesti ve soru onergesi verdi bildiğim kadarıyla. Ama sonuc ne olur bilmiyorum
osmanox, 5 yıl önce
Twitter da kimsenin umursadığı yok. Ya bi milletvekili dile getirecek sürekli ya da toplu olarak cimer e yazmamız gerektiğini düşünüyorum ben.

osmanox
Aday Memur
07 Şubat 2019 16:04

Cimer den geri dönüş olarak ne dediler acaba
Gunlerinkopugu, 5 yıl önce
Ben cimere yazdim. Tabi ki toplu olarak yazilsa daha cok ses getirir. Mhp mv ile bir gorusme gerceklesti ve soru onergesi verdi bildiğim kadarıyla. Ama sonuc ne olur bilmiyorum

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 16:08

Ya kalip bir mesaj gibi cevap geldi bakanligimizin sayfasindan takip edin demis son olarak. Bir sonuc yok yani
osmanox, 5 yıl önce
Cimer den geri dönüş olarak ne dediler acaba

osmanox
Aday Memur
07 Şubat 2019 16:10

Tahminim de böyleydi toplu olarak yazmak gerekiyor bence. Büyük ihtimalle millet vekilinin soru önergesinede aynı şekilde önümüzde ki aylarda planlanıyor vb. Bir cevap verirler diye düşünüyorum
Ya kalip bir mesaj gibi cevap geldi bakanligimizin sayfasindan takip edin demis son olarak. Bir sonuc yok yani

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 16:15

Üzücü :(
osmanox, 5 yıl önce
Tahminim de böyleydi toplu olarak yazmak gerekiyor bence. Büyük ihtimalle millet vekilinin soru önergesinede aynı şekilde önümüzde ki aylarda planlanıyor vb. Bir cevap verirler diye düşünüyorum

dilaraasimsk
Kapalı
07 Şubat 2019 17:10

Benim sıralamam 224 lisans hemşireyim,88 puanla ben bile ümidi kestim artık aylardır işsizim

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 17:23

Hayır saçmalama yerleşirsin kesinlikle 1 2 ay daha sabretmen gerekiyor sadece
dilaraasimsk, 5 yıl önce
Benim sıralamam 224 lisans hemşireyim,88 puanla ben bile ümidi kestim artık aylardır işsizim

dilaraasimsk
Kapalı
07 Şubat 2019 17:36

Bir an evvel açıklasalar da biz de bu belirsizlikten kurtulsak
Hayır saçmalama yerleşirsin kesinlikle 1 2 ay daha sabretmen gerekiyor sadece

hemşirehanim
Aday Memur
07 Şubat 2019 19:39

Lisans hemşireyim 86 puan aldım ama beklemek o kadar yoruyor ki üniversite hastanesine gitmeyi bile düşünüyorum

GalaxyNURSE
Aday Memur
07 Şubat 2019 19:53

Ben de Att'yim. Sıralamam 236 cidden o kadar belirsiz ve kritik bir yerdeyim ki ne olur ne olacak kıl payı mı kaçıracam yoksa hiç almayacaklar mı? Çok zor bir durumdayız hepimiz çok zor...

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 20:12

Geçen sene kaç att aldılar
GalaxyNURSE, 5 yıl önce

Ben de Att'yim. Sıralamam 236 cidden o kadar belirsiz ve kritik bir yerdeyim ki ne olur ne olacak kıl payı mı kaçıracam yoksa hiç almayacaklar mı? Çok zor bir durumdayız hepimiz çok zor...

Travaldo27
Kapalı
07 Şubat 2019 20:54

Bu insanlar sizi nasil getirdiyese gondermesini bilir yazik 90 puanla diyetisyenlik fizyoterapistlik bekleniyor yazik

osmanox
Aday Memur
07 Şubat 2019 20:56

Arkadaşlar birlik olup cimer e yazalım

Gunlerinkopugu
Aday Memur
07 Şubat 2019 21:37

Valla psikologlar diyetisyenler ve fizyoterapistler en az biner kadro hakediyor
Travaldo27, 5 yıl önce

Bu insanlar sizi nasil getirdiyese gondermesini bilir yazik 90 puanla diyetisyenlik fizyoterapistlik bekleniyor yazik

ecenazz
Şef
08 Şubat 2019 18:14

Sağlık bakanlığının 4/ b ile alımlarında yaş şartı var mı merkezi atama ile aldığı 4/ b alımlarında

Hmşzkms3535
Aday Memur
08 Şubat 2019 18:38

Ben lisans hemşireyim puanım 81 şayet açarsaizmir ve çevresine atanma şansım var mı acaba atanabilir miyim o bölgeye ?

Gunlerinkopugu
Aday Memur
08 Şubat 2019 18:53

Ben hemsire degilim bilmiyorum ama izmir olmasa da cevre iller olabilir bence, gönlüne göre olsun
Hmşzkms3535, 5 yıl önce

Ben lisans hemşireyim puanım 81 şayet açarsaizmir ve çevresine atanma şansım var mı acaba atanabilir miyim o bölgeye ?

Gunlerinkopugu
Aday Memur
08 Şubat 2019 18:56

Genel olarak yaş şartı olmuyormuş
ecenazz, 5 yıl önce
Sağlık bakanlığının 4/ b ile alımlarında yaş şartı var mı merkezi atama ile aldığı 4/ b alımlarında

Hmşzkms3535
Aday Memur
08 Şubat 2019 19:04

Allah hepimizin gönlüne göre versin teşekkürler. Alım olsa biran önce hayatımıza baksak

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi