Editörler : crops35

Kapalı
28 Nisan 2021 18:47

İzmir zabit katipligi klavye sinavi

İZMİR ADLİYESİNDE 27 NİSANDA 28. GRUPTA KLAVYE SINAVINDA EKRAN GİDİP GELDİ VE YAZI BOYUTU BÜYÜDÜ ZAMANIMIZDAN ÇALINDI VE MAĞDUR OLDUK BENİMLE AYNI SORUNU YAŞAYANLAR VARSA YAZSIN TOPLANIP DİLEKÇE VERELİM SINAVIMIZIN YENİLENMESİ İÇİN

Tugcece45
Aday Memur
28 Nisan 2021 18:58

Yazanların (ben de dahil) hakkını yemek oluyor bu bu yönden hiç baktınız mı ??? Yazanlar ne olacak ???

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
28 Nisan 2021 19:28

Personel alımına ilişkin konuları lütfen KPSS forumlarında açın. Konu kpss forumuna taşındı. İkinci olarak konu açarken konu başlıklarını küçük harfle yazın. Tamamı büyük olmamalı. Düzeltildi Üçüncü olarak konu içeriği de küçük harfle olmalı. KPSS forum editörümüz düzeltme yapacaktır. İyi akşamlar.

mervedeeem
Kapalı
29 Nisan 2021 21:47

Çok bencilce bir yaklaşım fakat bişey demek istemiyorum. Herkes kendi hakkını arasın o zaman. Her ne kadar yazabilmiş de olmasanız burda yapılan teknik hataya karşı bir duruşunuzun olmasını isterdim. Bugün yazabildiniz ama yarın aynı hataya göz yumduğunuz şey yüzünden siz de yazamayabilirsiniz. Adalet Bakanlığını gibi bir kurumun yaptığı büyük bir hata var burada sonuçta gerçek olan bu. Bütün sınava girenlerle aynı şartlarda yazmak hakkımız.

Tugcece45, 3 yıl önce
Yazanların (ben de dahil) hakkını yemek oluyor bu bu yönden hiç baktınız mı ??? Yazanlar ne olacak ???

Tugcece45
Aday Memur
30 Nisan 2021 04:18

Neden bencilce olsun ki hata olduğunu düşünmüyorum her şey olması gerektiği gibiydi ekranım gidip gelmedi yazılar normaldi teknik hata yok olmayan şeye duruş mu sergileyeceğim yarın başıma aynısı gelse sizin gibi kağıdı imzalayıp çıkmam bunu orada komisyonla görüşürüm ekranım gitti falan derim duruşum olur
mervedeeem, 3 yıl önce

Çok bencilce bir yaklaşım fakat bişey demek istemiyorum. Herkes kendi hakkını arasın o zaman. Her ne kadar yazabilmiş de olmasanız burda yapılan teknik hataya karşı bir duruşunuzun olmasını isterdim. Bugün yazabildiniz ama yarın aynı hataya göz yumduğunuz şey yüzünden siz de yazamayabilirsiniz. Adalet Bakanlığını gibi bir kurumun yaptığı büyük bir hata var burada sonuçta gerçek olan bu. Bütün sınava girenlerle aynı şartlarda yazmak hakkımız.

Ruili
Şef
30 Nisan 2021 12:05

Bilgisayarda herhangi bir sorun olduğunda sakince elini kaldırıp bekleyebilirdin sana yardımcı olacaklardır. Bize öyle demişlerdi olası bir sorun da elinizi kaldırmanız yeterli gerektiği takdirde sınavınız yeniden yapılır gibisinden konuşma olmuştu, geçmiş olsun.

mervedeeem
Kapalı
30 Nisan 2021 17:05

tamam zaten izmirdeki sınava giren herkeste olmadı bu durum sadece bizim grupta oldu ve bizim grubun sınavının yenilenmesi için dilekçe verdik. İzmirde sınava giren herkes için değil. Sizlik bişey yok yani

Tugcece45, 3 yıl önce
Neden bencilce olsun ki hata olduğunu düşünmüyorum her şey olması gerektiği gibiydi ekranım gidip gelmedi yazılar normaldi teknik hata yok olmayan şeye duruş mu sergileyeceğim yarın başıma aynısı gelse sizin gibi kağıdı imzalayıp çıkmam bunu orada komisyonla görüşürüm ekranım gitti falan derim duruşum olur

mervedeeem
Kapalı
30 Nisan 2021 17:09

sadece benim bilgisayarda değil kardeşim ben öyle sandım o yüzden imzalanmıştım zaten kağıdı. Sonra sınavdan çıktıktan sonra herkeste olduğunu öğrendim bizim grupta giren sonuçta her türlü haksızlık o grubun sınavı yeniden yapılması lazım. Zaten komisyonun da bu hatadan haberi var ki dilekçe yazsın herkes dediler. Klavye sınavında 5 saniye bile çok önemli 2 kelime yazsa kar.

Ruili, 3 yıl önce

Bilgisayarda herhangi bir sorun olduğunda sakince elini kaldırıp bekleyebilirdin sana yardımcı olacaklardır. Bize öyle demişlerdi olası bir sorun da elinizi kaldırmanız yeterli gerektiği takdirde sınavınız yeniden yapılır gibisinden konuşma olmuştu, geçmiş olsun.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi