Editörler : Pangaea

5W3T8R
Kapalı
19 Nisan 2013 00:59

:)sağol..

iibf zede, 11 yıl önce

Afiyet olsun sana....

işsizmatik
Aday Memur
19 Nisan 2013 02:33

sen bunu inanarak mı yazdın arkadaşım? 2004 yılında 345.811 puanla matematik bölümünü tercih etmiş birisi olarak soruyorum?

nerde lise hayatı başarısız olan tip varsa iibf okur oda olmadı aöf okur.. yani inan ki aşşağılamaya kalktığın fef te tek bir bölüm bile bitiremezsin bu iibf IQ sü ile..ayrıca senin memurlar net dışında kullanamadığın bu bilgisayarın üzerinde en az 4 proğramlama dili öğrenerek çıkıyoruz biz fakülteden!!! masada oturup bilgisayar başında bir memurluk fırsatı var ise bunu pek ala bir matematikçi çok daha iyi yapabilir senden...( aöf iktisat 3. sınıf öğrencisi olarak söylüyorum)

şunu da unutma ki sınavdan bir gece önce çalışarak bitirdiğiniz okulu, bizler gözleri kör olacak şekilde ders çalışarak bitirdik..eğer iibf okumak çok matah bişey olsa idi kesinlikle aöf ten alınabilecek bir diploması olmazdı? yüksek puan konusunda iddian çok saçma

iibf zede, 11 yıl önce

Bencede sizden önce iibf ye verilmeli ne de olsa üniversite sınavında biz daha yüksek puanlarla girdik iibf ye....zorla konuşturuyon adamı

mavi_cadı
Aday Memur
19 Nisan 2013 03:21

Bütün fef lilere hayırlı uğurlu olsun güzel bi haber gerçekten.Aöfün küçümsenmemesi lazım diye düşünüyorum şu an 8 tane kitap var yanımda ve hayatımda hiç görmediğim derslerden sorumluyum.1 aydır sabah 7 ye kadar çalışıyorum fırsat bulduğum zamanlarda da forumda kpss araştırması yapıyorum.Ayrıca örgün okullarda 2 senelik okurken hocalarımız kalmayalım diye 1-2 puan yardım ederlerdi geçen sene iki dersten 0.4 ile kaldım.Aöf oldukça kritik bi sistem örgün öğrencisi ne kadar çabalıyosa aöf te o kadar çabalıyo özellikle kredili sistemde eğitim görenler.Aöf deki ef lilerde formasyondan yararlanıcak büyük ihtimalle özellikle edebiyat bölümü için konuşuyorum ki uygurcasından tutun osmanlıcasına kadar kendi çabalarıyla hiçbir hocadan yardım görmeden geçmeye çalışıyor bi çok arkadaşım.Örgün öğretime bi lafım yok güzel puanlarla giriyosunuz tabiki ama aöf düşük puanlarla bile girse o 4 senede baya bi çaba harcıyo emin olabilirsiniz.Aöfü bu kadar da küçümsemeyelim :)

lonewolf25
Daire Başkanı
19 Nisan 2013 09:08

bu ibfliler ne adammış ya efi yerden yere vururlar yok şu kadar alınıyor yok bu kadar alınıyor haberleri oluyor diye sonrada millet birbirine düşsün diye formasyon üzerinden fef saldırıyorlar allah bizi böyle guruplardan korusun bu ne tahamülsüzlük bu nasıl bir hırsmış arkadaş .utanmadan sıkılmadan milleti birbirine düşürüyorlar. yok öğretmen işi bırakırmış yok fef linin ne işi varmış sana kalsın bütün kadrolar dimi birde başlık açmış ya hani editler bakın kışkırtıcı başlık nasıl olurmuş görün.

Cembio32
Kapalı
19 Nisan 2013 09:40

Sevgili başlığı açan Mustor nickli üye.Seni iyi biliriz önceki yazılarından.Yani demek istediğin eee artık öğretmen oluyorsunuz,tüm lisans mezunlarının hakkı olan memuriyet kadrolarını bize devredin öylemi? Formasyon verilince hemen atanacakmı fef liler sanki..Ayrıca yürüyün,saldırın gibi küçümser tavırların hoşumuza gitmedi bunuda bil.Adversary editöre saygılarımızı sunalım umarım bunu görür.

tetis denizi
Müsteşar
19 Nisan 2013 09:41

mustor sen bu fen edeb lileri ne çok seviyosun böyle 2. üniv okuyanları istemiyosun anlaşılan:)

mavi isyan
Şef
19 Nisan 2013 11:14

sırf mustor değil ki 2. üniversite okuyanları hiç bir iibfli istemiyor. şahsen bana çok antipatik geliyorlar :D

bu arada bir iibfli olarak FEF mezunlarının hakettikleri yerlerde olduğunu düşünmüyorum. bir yerde izlemiştim neresi hatırlamıyorum gelişmiş ülkelerde FEF mezunlarının çalışma alanları genel olarak ar-ge'ymiş. ve gene yanlış hatırlamıyorsam 1milyon kişiye ortalama 3bin ar-ge'ci düşüyormuş. ama türkiyede 800 civarıymış. FEF mezunu arkadaşlar bu konuda mücadelede bulunabilirsiniz. bu arada eğitim fakültesi mezunu arkadaşlara yazık olacak ama sizlere formasyon gelmesine sevindim :)

tetis denizi, 11 yıl önce

mustor sen bu fen edeb lileri ne çok seviyosun böyle 2. üniv okuyanları istemiyosun anlaşılan:)

semiramiz
Memur
19 Nisan 2013 12:19

çok iyi oldu bıktık çünkü fef lilerin her yere atlamalarından

amonyumpurpurat
Kapalı
19 Nisan 2013 14:02

biz de iibf den bıktık her yerde cıkmanızdan NİTELİKLİYİZ diye ortaya cıkıp ona buna camur atmanızdan atılan baslıklardan ..twitte 42 ile imd 50 ile ogretmen oluyosunuz diyordunuz iskur puanları da 4001 i kucumseyenlere cvp olsun!!

semiramiz, 11 yıl önce

çok iyi oldu bıktık çünkü fef lilerin her yere atlamalarından

chivan
Şef
19 Nisan 2013 19:05

hangi üniye girdin acaba harvard mı yoksa oxford mu :)

össde gösterdiğin başarıyı kpssden neden gösteremiyorsun :))

iibf zede, 11 yıl önce

Bencede sizden önce iibf ye verilmeli ne de olsa üniversite sınavında biz daha yüksek puanlarla girdik iibf ye....zorla konuşturuyon adamı

ada1987
Aday Memur
19 Nisan 2013 19:08

formason almayın boşuna bence bu alımlarla çok zor kaldı ki o kadar puan alsanız zaten memur olursun

20 Nisan 2013 14:45

bu haberi müjde olarak veren zihniyeti kınıyorum...

fen edebiyatlılara verilecek en iyi müjde bu fakültelerin bir daha açılmamak üzere kapanmasıdır...

ATAMAKPSS
Genel Müdür
20 Nisan 2013 14:55

feflilere kendi bölümleri ile ilgili çok yerinde bir uygulamaya başlayacak hayırlı olsun.umarım formasyon olayını değerlendirip okudukları diplomaların hakkı olan kadrolara girmeyi normal olarak düşünmeye başlarlar.ben başından beri anlayamamıştım fefi bitiripde sizin tabirinizle düz memurluk için kariyer planlaması yapan arkadaşları umarım o arkadaşlar bu formasyon olanağını kendi işlerini yapma okudukları diplomaların işinde çalışma adına mutlulukla ve sevinçle kullanmayı düşüneceklerdir bu söylediklerim gerçek anlamda bilim adına birşeyler yapmayı insanlığa faydalı şeyler üretmeyi düşünen arkadaşlarım için herkes saygılar.

pesimist_38
Kapalı
20 Nisan 2013 17:34

formasyon verene kadar kadro verin be

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi