Editörler : crops35
15 Ekim 2019 16:20

YSK alımı
YSK alımı wp grubu linki var mı

esraa25566
Aday Memur
15 Ekim 2019 16:34

Hiç WhatsApp grubu kurulmadı mı???

mahmutt159
Daire Başkanı
15 Ekim 2019 16:44

Varda girmek için referans gerekiyor çünkü gruba girip bilgileri dışarı sızdırıyorlar veya tartışma çıkartıyorlar

Bu yüzden referans ile alım yapılıyor whatsapp grubuna

esraa25566
Aday Memur
15 Ekim 2019 17:03

Genel olarak hangi bölgeler daha çok tercih ediliyor peki sizce . Batı doğu ?
mahmutt159, 5 yıl önce

Varda girmek için referans gerekiyor çünkü gruba girip bilgileri dışarı sızdırıyorlar veya tartışma çıkartıyorlar

Bu yüzden referans ile alım yapılıyor whatsapp grubuna

mahmutt159
Daire Başkanı
15 Ekim 2019 17:18

ege ve akdeniz yoğunlukta

esraa25566, 5 yıl önce

esraa25566
Aday Memur
15 Ekim 2019 18:03

Teşekkür ederim
mahmutt159, 5 yıl önce

ege ve akdeniz yoğunlukta

kaplumbaga155
Yasaklı
15 Ekim 2019 23:13

girmeyin gruplara saçma sapan şeylerle dolu. hele referans falan denmiş iyi güldüm sanki bana birleşmiş milletler grubu :DDD

whatsapp grubuna gireceksiniz karşılaşacağınız 10 mesajın 8 i şu şekilde olacak:

arkadaşlar başvurular ne zaman?

75 le şansım var mı?

antalyada nerelere başvurabilirim?

hofff başvurum sitede görünmüyo napmalıyım??

postayla evrak gönderecek miyiz?

ya ben telefondan başvurdum da bi de bilgisayardan yapmam gerekli mi başvuruyu?

arkadaşlar acil telimin neti bitmiş internet kafeden yapsak başvuru kabul olur mu??

kaç kişi alınıyor??

birkaç ay önceki adalet bakalığı alımlarında birkaç gruba girmiştim ortalama seviye bu şekildeydi sen düşün artık. bırak referansı üstüne para verseler bulunmam öyle bi ortamda. gerekli bilgiler ilan metninde ve forumlarda var zaten arkadaşlar sağolsunlar paylaşıyor.

esraa25566
Aday Memur
15 Ekim 2019 23:47

O kadar haklısın ki.
kaplumbaga155, 5 yıl önce

girmeyin gruplara saçma sapan şeylerle dolu. hele referans falan denmiş iyi güldüm sanki bana birleşmiş milletler grubu :DDD

whatsapp grubuna gireceksiniz karşılaşacağınız 10 mesajın 8 i şu şekilde olacak:

75 le şansım var mı?

arkadaşlar acil telimin neti bitmiş internet kafeden yapsak başvuru kabul olur mu??

kaç kişi alınıyor??

birkaç ay önceki adalet bakalığı alımlarında birkaç gruba girmiştim ortalama seviye bu şekildeydi sen düşün artık. bırak referansı üstüne para verseler bulunmam öyle bi ortamda. gerekli bilgiler ilan metninde ve forumlarda var zaten arkadaşlar sağolsunlar paylaşıyor.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
16 Ekim 2019 00:00

"Ysk 255 kişi hk" başlığı altında linki var whatsapp grubunun, ben direk ordan katıldım, ne referansı kim referans istiyormuş :D içerde devlet sırrı mı konuşuluyor, hangi bilgiler dışarı aktarılıyormuş merak ettim, yapmayın Allah aşkına :) kim kaç puanla nereye başvuruyor, şartlar nasıl vs vs. Bu bilgiler dışarı çıksa ne olacak sanki, çok güldüm :)
esraa25566, 5 yıl önce
Hiç WhatsApp grubu kurulmadı mı???

gkccccc
Aday Memur
16 Ekim 2019 10:00

Grup linkini paylasabilir msiiniz
Mevsim-mevsim, 5 yıl önce
"Ysk 255 kişi hk" başlığı altında linki var whatsapp grubunun, ben direk ordan katıldım, ne referansı kim referans istiyormuş :D içerde devlet sırrı mı konuşuluyor, hangi bilgiler dışarı aktarılıyormuş merak ettim, yapmayın Allah aşkına :) kim kaç puanla nereye başvuruyor, şartlar nasıl vs vs. Bu bilgiler dışarı çıksa ne olacak sanki, çok güldüm :)

esraa25566
Aday Memur
16 Ekim 2019 10:26

Öyle bir başlık yok hiçbir yerde

mahmutt159
Daire Başkanı
16 Ekim 2019 10:35

Bu yüzden zaten önüne gelen gruba giremiyor.

Yoksa link ortalık yerde dağıtılırsa kim giriyor kim çıkıyor belli olmaz

o sebepten referans ile wp grubuna alım yapılıyor.

kaplumbaga155, 5 yıl önce

75 le şansım var mı?

kaç kişi alınıyor??

Mevsim-mevsim
Aday Memur
16 Ekim 2019 11:47

Son verilen cevaplara tıklayın orda var şu an. Yorum yazdım oraya. Öyle bir başlık yok demeyin bari bulamadım diyin :)
esraa25566, 5 yıl önce
Öyle bir başlık yok hiçbir yerde

gkccccc
Aday Memur
16 Ekim 2019 11:47

Bu alım kadrolu mu sözlesmeli mi peki

Mevsim-mevsim
Aday Memur
16 Ekim 2019 11:50

Kadrolu alım. Forumda biraz gezip yazılanları okursanız görecekseniz hocam. YSK alımında merak edilen cevaplar diye konu açıp her şeyi yazdım.
gkccccc, 5 yıl önce
Bu alım kadrolu mu sözlesmeli mi peki

gkccccc
Aday Memur
16 Ekim 2019 11:58

saolun tesekkür ederim
Kadrolu alım. Forumda biraz gezip yazılanları okursanız görecekseniz hocam. YSK alımında merak edilen cevaplar diye konu açıp her şeyi yazdım.

kaplumbaga155
Yasaklı
16 Ekim 2019 12:35

gene de tiplerin aynı olacağını düşünüyorum. referans en fazla ne olabilir ki yani girerken iq testi yapamayacaklarına göre?

mahmutt159, 5 yıl önce

Bu yüzden zaten önüne gelen gruba giremiyor.

Yoksa link ortalık yerde dağıtılırsa kim giriyor kim çıkıyor belli olmaz

o sebepten referans ile wp grubuna alım yapılıyor.

ng93
Kapalı
16 Ekim 2019 12:43

Napıcan grubu ya saçmalık :D

günahımne
Memur
18 Ekim 2019 12:49

ben zabit katipliğini tercih ettim herhangi bir şehir seçmemiz konusunda birşey yazmıyodu yanılmıyorsam

esraa25566, 5 yıl önce

esraa25566
Aday Memur
18 Ekim 2019 23:22

Şehirleri mülakata çağırırlarsa yazıyorsun. Kaç puanla başvurdunuz
günahımne, 4 yıl önce

ben zabit katipliğini tercih ettim herhangi bir şehir seçmemiz konusunda birşey yazmıyodu yanılmıyorsam

günahımne
Memur
21 Ekim 2019 15:18

Teşekkür ederim cevabınız için puanım yüksek değil lisans p3 83 şansımı denemek istedim sadece

esraa25566, 4 yıl önce
Şehirleri mülakata çağırırlarsa yazıyorsun. Kaç puanla başvurdunuz
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi