Editörler : Lanet
«114115116117118119120121122123124125»

egitimci35
Aday Memur
24 Ağustos 2017 14:08

Hayırlı olsun arkadaşım diğer üye arkadaşlarımızında bu tepkiyi koymaları gerekir yalnızca sınavla alakalı değil Memur Senin dalga geçercesine alaylı tutumu için

DuKeM, 7 yıl önce

Merhabalar.

Bir MemurSen li olarak toplu sözleşme masasında ki tutarsız tutumundan dolayı istifa ettim.

MemurSen resmen show yapmıştır.

Bu sınavında 2017 yılı içerisinde açılacağını hiç sanmıyorum, zaten istifa etmem de ki büyük etken sendikanın ünvandeğişikliği ve görevde yükselme sınavı ile ilgili herhangi bir girişimde bulunmaması ve personeli bilgilendirmemesidir.

İnşallah hayırlısı olur hepimiz için.

DuKeM
Aday Memur
11 Eylül 2017 15:04

Arkadaşlar aldığım bir duyuma göre sınav bu sene düşünülmüyormuş.

turgut y
Şef
11 Eylül 2017 17:29

Duyum sağlam mı?

DuKeM, 7 yıl önce

Arkadaşlar aldığım bir duyuma göre sınav bu sene düşünülmüyormuş.

sessis sinama
Kapalı
12 Eylül 2017 08:10

bizim bakanlıkta yaprak kıpırdamıyor sınav işi bence de kaldı

DuKeM
Aday Memur
12 Eylül 2017 11:00

Evet şuan için rafa kaldırılmış

turgut y, 7 yıl önce

Duyum sağlam mı?

turgut y
Şef
12 Eylül 2017 11:26

Sebebi neymiş peki? ve ne zaman yayınlanacakmış bilginiz var mı?

DuKeM, 7 yıl önce

Evet şuan için rafa kaldırılmış

DuKeM
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:39

Sebebini bilmiyorum ama ertelenmiş sınav. Yönetmelik de hazırlanmış ama sunulmamış.

turgut y, 7 yıl önce

Sebebi neymiş peki? ve ne zaman yayınlanacakmış bilginiz var mı?

tarum57
Memur
12 Eylül 2017 13:48

arkadaşlar ben dün görevde yükselme ve unvan değişikliği serfliği aradım son bahar ayında kasım ayında yapılacak dediler yönetmelik hazır olduğunu yayınlandıktan sonra hemen yapacaklarını söylediler talep çok olduğunu söylediler ertelenme işini nere den duyuldu kaynak sağlam mı?

DuKeM
Aday Memur
12 Eylül 2017 15:13

Arkadaşlar son dakika haberi aldım.

Dileyen arkadaş bunu teyit edebilir, bakanlık ünvan değişikliği şef'liğinden Tel:0312 410 1572

Yönetmelik imza dan çıkmış. Sınav için sadece talimat bekleniyormuş.

İnşallah en kısa zaman da gerçekleşir. Sizlerin de bakanlığı arayıp bu konuda ısrarcı olması lazım.

sessis sinama
Kapalı
13 Eylül 2017 08:17

inşaallah bir an önce açılırda mühendislik haklarımıza kavuşururuz. konuyu gündemde tutalım vebakanlığı sık sık arayalım arkadaşlar

DuKeM, 7 yıl önce

Arkadaşlar son dakika haberi aldım.

Dileyen arkadaş bunu teyit edebilir, bakanlık ünvan değişikliği şef'liğinden Tel:0312 410 1572

Yönetmelik imza dan çıkmış. Sınav için sadece talimat bekleniyormuş.

İnşallah en kısa zaman da gerçekleşir. Sizlerin de bakanlığı arayıp bu konuda ısrarcı olması lazım.

mechulm
Şube Müdürü
14 Eylül 2017 08:19

bekliyoruz sınavı

isletmen06
Memur
19 Eylül 2017 17:26

sıvan olsun

yigitagiz
Aday Memur
20 Eylül 2017 09:34

Hazır olan ne? İmzadan çıkan ne?

Öncelikle; 23 Temmuz 2014 tarihli resmi gazetede yayımlanan ana yönetmeliğin 10. Maddesi: Kurumlar, görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliklerini bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç altı ay içerisinde Devlet Personel Başkanlığının uygun görüşünü alarak bu Yönetmeliğe uygun hale getirir.

2014 yılında çıkan ana yönetmeliğe göre altı ay sonra uygun hale getirmesi gereken bakanlık neden hala diğer bakanlıklar yönetmeliği halledip sınav açtığı halde çıkarmamakta ısrar ediyor.

Arkadaşlar hiçbir şey demeden sürekli yazdıklarınızı aylardır okuyorum kimseyi suçlamakta istemem herkes duyduklarını buradan yazıp yardımcı olmaya çalışıyor ama yazılanları birdefa okuyun; ?bu yıl olmadı bahara, olmadı seneye, olmadı yeni yıla? kimse yalan söylemiyor onu demek istemem ama bize kim ne söylüyorsa bence bizi sallıyor. Bu sınavı bekleyen sayısız insan var en az maddi kaybı aylık 500 TL manevi kaybı paha biçilemez

Bakanlığı her aradığımızda ?MAKAM?da, ?MAKAM? karar verecek diyorlar ya sürekli o yüzden ?MAKAM?a ulaşmaktan geçiyor bu iş. Dünya kadar işin arasında Bakan Bey?in yada Sayın Müsteşarımızın personelin yaşadığı bu sıkıntıdan zerre kadar haberi olduğunu sanmam eğer olsaydı dakikasında çözüm bulurdu. Kurum çalışanlarını yaptığı işten soğutmaya, mutsuz etmeye, performansını düşürmeye kimsenin hakkı yok. Çünkü yönetmeliğin birkaç maddesini 3 yıldır değiştiremeyen sınavı kaç yılda açar ALLAH bilir. Bu sebeple lütfen Bakan Beyin danışmanlarına, Müsteşar beyin danışmanlarına, İllerinizdeki millet vekilleri danışmanlarına çekinmeden uygun bir üslupla durumu söyleyin söylettirin bunları yapamayanda dilekçe yazarak bakanlıktan talep etsin eğer hiç birini yapamam diyorsanız aslı olmayan duyumları burada yazmak yerine yeni baharları bekleyerek hayal kurmaya devam edin?.

gariba
Aday Memur
20 Eylül 2017 11:13

aynen kardeşim . yönetmelik çıkmadan arkadaşlar sınav hayaline girmiş olmaz bu sınav yönetmelik çıkmadıkça. mermurlar.net bunu haber olarak yayınlamalı. en çok okunan site burası. yoksa hayalden öteye gitmez.

yigitagiz, 7 yıl önce

Öncelikle; 23 Temmuz 2014 tarihli resmi gazetede yayımlanan ana yönetmeliğin 10. Maddesi: Kurumlar, görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliklerini bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç altı ay içerisinde Devlet Personel Başkanlığının uygun görüşünü alarak bu Yönetmeliğe uygun hale getirir.

2014 yılında çıkan ana yönetmeliğe göre altı ay sonra uygun hale getirmesi gereken bakanlık neden hala diğer bakanlıklar yönetmeliği halledip sınav açtığı halde çıkarmamakta ısrar ediyor.

Arkadaşlar hiçbir şey demeden sürekli yazdıklarınızı aylardır okuyorum kimseyi suçlamakta istemem herkes duyduklarını buradan yazıp yardımcı olmaya çalışıyor ama yazılanları birdefa okuyun; ?bu yıl olmadı bahara, olmadı seneye, olmadı yeni yıla? kimse yalan söylemiyor onu demek istemem ama bize kim ne söylüyorsa bence bizi sallıyor. Bu sınavı bekleyen sayısız insan var en az maddi kaybı aylık 500 TL manevi kaybı paha biçilemez

Bakanlığı her aradığımızda ?MAKAM?da, ?MAKAM? karar verecek diyorlar ya sürekli o yüzden ?MAKAM?a ulaşmaktan geçiyor bu iş. Dünya kadar işin arasında Bakan Bey?in yada Sayın Müsteşarımızın personelin yaşadığı bu sıkıntıdan zerre kadar haberi olduğunu sanmam eğer olsaydı dakikasında çözüm bulurdu. Kurum çalışanlarını yaptığı işten soğutmaya, mutsuz etmeye, performansını düşürmeye kimsenin hakkı yok. Çünkü yönetmeliğin birkaç maddesini 3 yıldır değiştiremeyen sınavı kaç yılda açar ALLAH bilir. Bu sebeple lütfen Bakan Beyin danışmanlarına, Müsteşar beyin danışmanlarına, İllerinizdeki millet vekilleri danışmanlarına çekinmeden uygun bir üslupla durumu söyleyin söylettirin bunları yapamayanda dilekçe yazarak bakanlıktan talep etsin eğer hiç birini yapamam diyorsanız aslı olmayan duyumları burada yazmak yerine yeni baharları bekleyerek hayal kurmaya devam edin?.

DuKeM
Aday Memur
20 Eylül 2017 12:39

Söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.

Ayrıyetten bu haberin Memurlar.net de yayınlanması için editörlerden yardım isteyelim hep birlikte

yigitagiz, 7 yıl önce

yigitagiz
Aday Memur
20 Eylül 2017 13:12

Sayfanın editörüne yazabiliriz ayrıca watsapp gurubu kurmayı düşünüyorum. Şu an sınav bekleyen bir kaç ilde tanıdıklarım var onlarında vardır illaki sizlerinde vardır. Biraz çaba gösterirsek sonuş alırız diye düşünüyorum. İyi çalışmalar

DuKeM, 7 yıl önce

Söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.

Ayrıyetten bu haberin Memurlar.net de yayınlanması için editörlerden yardım isteyelim hep birlikte

gariba
Aday Memur
20 Eylül 2017 13:17

hazırız .grup kurulsun katılalım.görevde yükselme ve ünvan değişikliği grubun adı olsun

yigitagiz, 7 yıl önce

Sayfanın editörüne yazabiliriz ayrıca watsapp gurubu kurmayı düşünüyorum. Şu an sınav bekleyen bir kaç ilde tanıdıklarım var onlarında vardır illaki sizlerinde vardır. Biraz çaba gösterirsek sonuş alırız diye düşünüyorum. İyi çalışmalar

DuKeM
Aday Memur
20 Eylül 2017 14:06

Bence mevcut grub da devam edelim, yeni bi oluşum uzun ve zahmetli sürer ve üye arkadaşlar da kopukluk oluşur ikinci bir sayfa. Şuan bu yazıları okuyan arkadaşlar da lütfen biraz zahmet de bulunsalar.

gariba, 7 yıl önce

hazırız .grup kurulsun katılalım.görevde yükselme ve ünvan değişikliği grubun adı olsun

tarum57
Memur
20 Eylül 2017 15:32

Arkadaşlar merhabalar facebook sayfası var çevre ve şehircilik bakanlığı unvan değişikliği sınavı diye girerseniz oradan yazabiliriz .

DuKeM
Aday Memur
21 Eylül 2017 14:18

Arkadaşlar Merhaba.

Acil Acil Acil

Bir editörümüz den Memurlar.Net ana sayfasında yayınlanmak üzere haber yayını yapılmasını rica ettim, kendileri de benden örnek bir metin yazmamı istedi. Bu konuda örnek metin yazabilecek bir arkadaşımız var mı ( Haber Niteliğin de )

Toplam 5620 mesaj
«114115116117118119120121122123124125»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi