Editörler : E.Kayı Han

05 Nisan 2017 21:14

Jandarma; ihraç / açığa alma / ihraçtan ve açıktan iade / adli soruşturmaları

Jandarma'dan ihraç olan, açığa alınan, ihraçtan iade bekleyen adli soruşturma geçiren / geçirmeyen, ihraçtan veya açıktan iade bekleyen, ihraç / açığa alma sebebini öğrenebilenler;

Jandarma olup işlem yapılan ve ben 'masumum' diyenler!

Bilgi alışverişi ve duyumlar ile yorumları burada paylaşalım.

Allah masumların yardımcısı olsun.

Hainlerin bin belasını versin.

plt09
Memur
05 Nisan 2017 21:25

Ben 3 kasım açıga alma 7 şubat ihraç suçumu bilmiyorum ama 686 khk ihraçlarına bylok deniyor...Ankara c.savcilıgında dosyam var ama henüz bir işlem yapılmadı

plt09
Memur
05 Nisan 2017 21:26

Aynı yerden 2 arkadaş byloktan içeride tutuklu. Benimde tutuklanmam yakındır diye düşünüyorum. Ilgim varmı derseniz bu şarlatanlarla hiç bir zaman ilgim olmadı hatta nefret ettim bu tür yapıların hepsinden.

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 21:31

Ben Eylül 1 direk ihracım. Sebep 2005 yılı 1 sene dersane.

Genel komutanlıkta komisyon falan var mı ? bilgisi olan var mı ?

Polislerde çatır çatır duyum geliyor bilgi paylaşımı yapılıyor.

Jandarmadan forum başlığı bile yok!!

İhraçlar açığa almalar Jandarma'da hepsi mi suçlu arkadaş.

Bi öğretmen sayfasında görüyrum bi kaç gariban jandarma bi polis sayfasında.

plt09
Memur
05 Nisan 2017 21:55

Bence çogu jandarma tutuklu.çünkü bu lanet program suçlama ve jandarma polis diğer meslek gruplarıyla aynı degerlendirilmiyor.direk içeri atıyorlar

çok.şükür, 7 yıl önce

Ben Eylül 1 direk ihracım. Sebep 2005 yılı 1 sene dersane.

Genel komutanlıkta komisyon falan var mı ? bilgisi olan var mı ?

Polislerde çatır çatır duyum geliyor bilgi paylaşımı yapılıyor.

Jandarmadan forum başlığı bile yok!!

İhraçlar açığa almalar Jandarma'da hepsi mi suçlu arkadaş.

Bi öğretmen sayfasında görüyrum bi kaç gariban jandarma bi polis sayfasında.

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 21:58

İhraç olduğum için eylül 1 de adli soruşurma açıldı. dosya hala savcılıkta mahkeme hiç görmedim. savcı yurt dışı yasağı ile direk bıraktı. baylok falan denmedi hiç hatta ihraç sebebi savcı da bilmiyor o da bana soruyor. bakalım inşallah yakın zamanda takipsizlik bekliyorum.

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:00

Sizin durumda çogu 1 eylül ihraçlar.bir kaç kişi bildigim var biri adanada biri aydında

çok.şükür, 7 yıl önce

İhraç olduğum için eylül 1 de adli soruşurma açıldı. dosya hala savcılıkta mahkeme hiç görmedim. savcı yurt dışı yasağı ile direk bıraktı. baylok falan denmedi hiç hatta ihraç sebebi savcı da bilmiyor o da bana soruyor. bakalım inşallah yakın zamanda takipsizlik bekliyorum.

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 22:01

onlar ne diyor. belli bi suçlama varmıymış?

plt09, 7 yıl önce

Sizin durumda çogu 1 eylül ihraçlar.bir kaç kişi bildigim var biri adanada biri aydında

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:01

Bende avukat aracılıgı ile idare mahkemesine 3 nisanda dava açtım...sonumuz ne belli degil....

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:03

Adanadaki 97 li asb. Savcıda bilmiyormuş suçlamayı.genel komutanlığa yazı yazdım cvp vermiyorlar demiş.bana kalsa takipsizlik verecegim ama kurumdan suçlama ile ilgili bilgi gelmiyor demiş

çok.şükür, 7 yıl önce

onlar ne diyor. belli bi suçlama varmıymış?

mayb01
Kapalı
05 Nisan 2017 22:04

Arkadaşlar bende 28 Ekimden beri açıktayım allah sonumuzu hayreylesin tabi bu süreçte 2 ay cezaevi falan adli kontrol şartıyla serbest kaldım bylock dediler attılar 2 ay sonra kullanmamışsın dediler çıkarttılar

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:05

Aydında olan asb da ankarada çalışiyordu güvercinlikte...oda 3 gün açık sonra ihraç... o dosyası olup olmadıgınıda bilmiyor. Hiç bir işlem geçirmemiş

plt09, 7 yıl önce

Adanadaki 97 li asb. Savcıda bilmiyormuş suçlamayı.genel komutanlığa yazı yazdım cvp vermiyorlar demiş.bana kalsa takipsizlik verecegim ama kurumdan suçlama ile ilgili bilgi gelmiyor demiş

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 22:06

işlem yapan polisler de ekim ayı gibi bana da öyle demişlerdi savcı kuruma sormaya karar vermişti demişti. savcıya çok sordum. bize de söylemiyolar ki diye cevap vermişti. en son gittiğimde takipsizlik verme yetkisi bizde yok (ilçe savcısı) il savcılığına gönderiyoruz orası karar verecek dedi.

siz nerde çaışıyordunuz

plt09, 7 yıl önce

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:06

Ankara kriminal daire

çok.şükür, 7 yıl önce

işlem yapan polisler de ekim ayı gibi bana da öyle demişlerdi savcı kuruma sormaya karar vermişti demişti. savcıya çok sordum. bize de söylemiyolar ki diye cevap vermişti. en son gittiğimde takipsizlik verme yetkisi bizde yok (ilçe savcısı) il savcılığına gönderiyoruz orası karar verecek dedi.

siz nerde çaışıyordunuz

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:09

Komutanım benim anlamadıgım açiga alma tarihlerimiz arasında 6 gün var aslında p.tesi ve salı olmak üzere 2 güb var..neden aynı listede yayınlamadılar birde neden size açiktayken adli işlem yaptilar bize yapmadılar...aklımda deli sorular

mayb01, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende 28 Ekimden beri açıktayım allah sonumuzu hayreylesin tabi bu süreçte 2 ay cezaevi falan adli kontrol şartıyla serbest kaldım bylock dediler attılar 2 ay sonra kullanmamışsın dediler çıkarttılar

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:11

Benim dosyayı ihraçtan sonra açmıslar sanırim...büyük ihtimalle bende bugünlerde tutuklanacam

mayb01, 7 yıl önce

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 22:12

Kafayı yememek elde değil.Beni 12 sene önce 1 sene dersanaye gittim diye direk kapının önüne koydular. Üstelik yaşadğım ilçe de iki tane dersane vardı ikisine birer sene gitmiştim.

Ne başka bir kurumda ne de polislerde böyle bişey hiç yok.

Genel komutanlık yine farkını gösterdi.:(

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:15

Allah genel komtanlıgı bildigi gibi yapsın.benim duyumum 2 ay önce isth. Bşk nı hepsini atın diyormus personel bşk nı araştıralim diyormuş.6 ocakta jandarmadan kimse yoktu ben o zaman korkmuşrum zaten.maşallah 7 şubatta tulum çikarttı

çok.şükür, 7 yıl önce

Kafayı yememek elde değil.Beni 12 sene önce 1 sene dersanaye gittim diye direk kapının önüne koydular. Üstelik yaşadğım ilçe de iki tane dersane vardı ikisine birer sene gitmiştim.

Ne başka bir kurumda ne de polislerde böyle bişey hiç yok.

Genel komutanlık yine farkını gösterdi.:(

çok.şükür
Kapalı
05 Nisan 2017 22:17

itiraz dilekçesi dediler komisyon dediler. bi dosya hazırlayıp gönderdim. genel komutanlıkta böyle bi komisyon falan var mı ? Bi de ihraç listesini istihbarat başkanlığımı hazırlayıp başbakanlığa veya bakanlığa veriyor

plt09, 7 yıl önce

Allah genel komtanlıgı bildigi gibi yapsın.benim duyumum 2 ay önce isth. Bşk nı hepsini atın diyormus personel bşk nı araştıralim diyormuş.6 ocakta jandarmadan kimse yoktu ben o zaman korkmuşrum zaten.maşallah 7 şubatta tulum çikarttı

plt09
Memur
05 Nisan 2017 22:18

Bylok falan hikaye....buz tombala ile seçilmiş gibiyiz. Her kurum bu işin ceremesini çekerken jandarma geri kalırmı...suçu olmayana programı yapıştırıp eza veriyorlar.eninde sonunda herşey açiga çikacak ben eminim içime öyle doguyor

plt09, 7 yıl önce

mayb01
Kapalı
05 Nisan 2017 22:18

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ben onları düşüne düşüne paranoyak oldum kardeş artık allaha bıraktım düşün taşın kendini yerden yere vur hiç faydası yok su akar yolunu bulur. Cezaevindeyken kara kara düşünüyordum ben nasıl aklıyacağım kendimi nasıl ispatlıycam bunu kullanmadığımı diye. Bir gece baylok kaydın yokmuş dediler ve biraktilar hamd olsun allah herkesin yardımcısı olsun

plt09, 7 yıl önce

Komutanım benim anlamadıgım açiga alma tarihlerimiz arasında 6 gün var aslında p.tesi ve salı olmak üzere 2 güb var..neden aynı listede yayınlamadılar birde neden size açiktayken adli işlem yaptilar bize yapmadılar...aklımda deli sorular

Toplam 9704 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi