Editörler : ayşegül bgm
28 Mart 2023 09:30

Büyük bir soru işareti?

Arkadaşlar merhaba lisans hemşirelik mezunuyum. İlk atamada yok sıralama 15 binlere kadar gerilemiş yok sıralama şu kadara düşmüş .. Ben anlamıyorum bu bilgilere nereden ulaşılıyor. Ösym den branş sıralamasına bakıyorum sadece 5 kişi eksilmiş şaka mı :) velasıl bu alımlarla alakalı tecrübeli arkadaşlardan takip edebileceğim doğru kaynak önerilerinizi alabilir miyim?

Skrtdr
Memur
28 Mart 2023 10:00

hocam geçen 2022/11 ataması sözleşmeli personel alımı olduğu için branş bazındaki sıralamanızdan düşmüyor. Eğer direkt kadrolu alım olmuş olsaydı 2022/11 atamasında atanan hemşire arkadaşlar önünüzdeki sıralamadan düşecekti.

28 Mart 2023 10:56

Puanı güzel olan arkadaşlar çok şanslılar deprem bölgesine ağırlık verilmiş hep onun dışında ki diğer şehirler bence yüksek kapatır

subkutan
Kapalı
28 Mart 2023 10:59

Dusuk puanlilar icin guzel bence. Deprem bolgisine çok kisi alindigi icin sapma cok olacaktir
Hemşire zeze, 1 yıl önce

Puanı güzel olan arkadaşlar çok şanslılar deprem bölgesine ağırlık verilmiş hep onun dışında ki diğer şehirler bence yüksek kapatır

28 Mart 2023 11:01

Kesinlikle ben gerçekten güzel bir sapma bekliyorum bu atamada acayip bir tercih dönemi olucak sonucunu gerçekten çok merak ediyorum

28 Mart 2023 11:02

Ya düşünsenenize sırf deprem olan illeri yazsan 2000 e yakın kontenjan gerçekten puanı düşük olanlar hiç umutsuz olmasın 69 da bile kalabilir taban

28 Mart 2023 11:07

İstanbul yüksek mi kapatır acaba

28 Mart 2023 11:09

Bence deprem olan iller düşük kapatır diğer her yer yüksek kapatır

Fomant
Memur
28 Mart 2023 11:25

Hocam tek tek topladım 3000 hemşire falan ediyor. Bu sefer en düşük kapatan istanbul değil deprem bölgeleri olucak gibi görünüyor.

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ya düşünsenenize sırf deprem olan illeri yazsan 2000 e yakın kontenjan gerçekten puanı düşük olanlar hiç umutsuz olmasın 69 da bile kalabilir taban

28 Mart 2023 11:29

Ya deprem bölgesinde sıkıntı barınma ev yok sağlam ev bulmak imkansız hepsi hasarlı yani aslında zorlu bir süreç olacağı aşikar umarım bakanlık atananlara barınma sorununu düşünmüştür

b1rkan55
Aday Memur
28 Mart 2023 11:48

Tercih edilmeli mi sence ya? Nerede kalacağın belli değil . Binalar hasarlı. Kararsızım? Sen ne düşünüyorsun?

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ya deprem bölgesinde sıkıntı barınma ev yok sağlam ev bulmak imkansız hepsi hasarlı yani aslında zorlu bir süreç olacağı aşikar umarım bakanlık atananlara barınma sorununu düşünmüştür

28 Mart 2023 11:57

Ya biraz zorlu bir süreç olur ama yapacak bir şey yok ben Kahramanmaraştayım ilçesinde ilçe devlet hastanesi açmamış direk sosyalleştirme alanı diyor beni bile düşündürüyor nerede görevlendirilicez barınma nasıl olcak ama başka çare yok hatayın gelmesinden maraşın gelmesi iyidir benim için hani dışardan gelecek olanlar için çok sıkıntılı ama bence bakanlık barınma olarak konteyner ayarlar bence işte evler yapılana kadar biraz sıkıntı çekilir deprem bölgesinde

subkutan
Kapalı
28 Mart 2023 14:52

Memleketi Afet bölgesinde olan veya oralara atanmak isteyenler için bulunmaz fırsat.Elbet bu yaralar sarılcaktır birgün Allah'ın izniyle. Sadece bi süre sıkıntı çekilir o kadar.

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Ya biraz zorlu bir süreç olur ama yapacak bir şey yok ben Kahramanmaraştayım ilçesinde ilçe devlet hastanesi açmamış direk sosyalleştirme alanı diyor beni bile düşündürüyor nerede görevlendirilicez barınma nasıl olcak ama başka çare yok hatayın gelmesinden maraşın gelmesi iyidir benim için hani dışardan gelecek olanlar için çok sıkıntılı ama bence bakanlık barınma olarak konteyner ayarlar bence işte evler yapılana kadar biraz sıkıntı çekilir deprem bölgesinde

van bulut
Aday Memur
28 Mart 2023 15:00

Mesaj attım ama kapalı

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

İstanbul yüksek mi kapatır acaba

28 Mart 2023 15:15

Doğru bir süre zorlu geçer ben afet bölgelerinden memleketim olsun çok isterim inşallah istediğim yerler olmazsa burası olur gerçekten afet bölgesinden tercih yapacaklar için biraz daha kolay bu süreç dışardan gelecek olanlar biraz zorlanır ama geçici bir süreç böyle kalmaz

28 Mart 2023 15:35

Kılavuza az çok bakınca sizce taban kaçta kalabilir

Fomant
Memur
28 Mart 2023 15:37

Sendikacılar deprem bölgelerinde 69-70 e düşer diyor.

Hemşire zeze, 1 yıl önce

Kılavuza az çok bakınca sizce taban kaçta kalabilir

subkutan
Kapalı
28 Mart 2023 15:47

Bencede öyle gozukuyor
Fomant, 1 yıl önce

Sendikacılar deprem bölgelerinde 69-70 e düşer diyor.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi