Editörler : ayşegül bgm
17 Şubat 2021 17:40

2. Saglık ataması ne zaman olur tahminen?

Hazirana kalır mı sizce ne diyorsunuz? 90 puanla bekliyorum özelden de bıktım tahminleriniz nedir?

Bayblade
Kapalı
17 Şubat 2021 18:10

Bu aralar herkes bunu soruyor ve şuan tahminden öteye gidilmiyor. Şahsi görüşüm Hazirandan önce olmasi çok zor gibi duruyor

Avanak abdi
Kapalı
17 Şubat 2021 18:24

Biz sağlıkcilarin biraz da gayretine bağlı yapılan etkinliklere katılalım sesimiz çıkmassa atanamayiz sesimizi yulseltirsek mutlaka olacaktir inşallah

Dmtertrk
Aday Memur
17 Şubat 2021 18:40

Martta üçüncü dalga geliyor deniliyor ayrıyetten yeni hastaneler açılıyor neden hazirandan önce olmasın alım şartt

Bayblade
Kapalı
17 Şubat 2021 18:49

2021 yılı içerisinde açılması beklenen hastanelerin çoğunun tarihi yıl sonuna yakın. En erken Ankara hastanesi Haziran da açılacak. Tabiki isteriz Mart'ta hemen alıma çıksın ama yakın zamanda alım olsaydı muhakkak 235 lik alımla bir çıkardı duyurusu. O yüzden Haziran önce zor

Dmtertrk, 3 yıl önce

Martta üçüncü dalga geliyor deniliyor ayrıyetten yeni hastaneler açılıyor neden hazirandan önce olmasın alım şartt

Bayblade
Kapalı
17 Şubat 2021 18:50

Bu akşam etkinlik var elimizden geleni yapacağız. İNŞALLAH BU KEZ ALIM ADİL DAĞILIMLİ OLUR

Avanak abdi, 3 yıl önce
Biz sağlıkcilarin biraz da gayretine bağlı yapılan etkinliklere katılalım sesimiz çıkmassa atanamayiz sesimizi yulseltirsek mutlaka olacaktir inşallah

savunmadım
Yasaklı
17 Şubat 2021 18:56

Saçmalamayın bence twitterla alım mı olur kim takar twitterı yazın durun

Avanak abdi, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
17 Şubat 2021 18:59

valla herkes haziran veya sonrası olsun istiyor ama nisanın son haftası veya mayısta olacak bence.

kasapbey
Daire Başkanı
17 Şubat 2021 19:01

bu sitedeki en aklı başında insansın vesselam

Twitter Cimer mail boş işler

Devlet ihtiyacını alır o kadar. Bazı bölümlerde ise şov amaçlı ihtiyaçtan biraz fazla alır.

savunmadım, 3 yıl önce

Happy new
Daire Başkanı
17 Şubat 2021 19:04

Öğretmenlik dışında hiçbir bölümden ihtiyacından fazlasını almaz
kasapbey, 3 yıl önce

bu sitedeki en aklı başında insansın vesselam

Twitter Cimer mail boş işler

Devlet ihtiyacını alır o kadar. Bazı bölümlerde ise şov amaçlı ihtiyaçtan biraz fazla alır.

Dmtertrk
Aday Memur
17 Şubat 2021 19:08

Geçen yıllara bakıldığında da genelde hazirandan önce olmuş böyle bir dönemde asıl hazirandan sonra olması saçma bence

Dmtertrk
Aday Memur
17 Şubat 2021 19:09

Ki zaten bakan da ilk etapta 12 bin alıyoruz 2021 de devam edecek alımlar dedi ve 2021 in ilk aylarını işaret etti

Bayblade
Kapalı
17 Şubat 2021 19:12

Tabiki istiyoruz Mart'ta olsun Nisan da olsun. Fakat görülen köy misali. Haziran dan önce olmasını sadece temenni ediyoruz

aisezreal, 3 yıl önce

valla herkes haziran veya sonrası olsun istiyor ama nisanın son haftası veya mayısta olacak bence.

Avanak abdi
Kapalı
17 Şubat 2021 19:15

Onun için mi geçen gün fahrettin koca taga yorum yaptı gündem oldu siz sacmaliyonuz bence
savunmadım, 3 yıl önce

Avanak abdi
Kapalı
17 Şubat 2021 19:16

İnşallah herkese Twitter a
Bayblade, 3 yıl önce

Bu akşam etkinlik var elimizden geleni yapacağız. İNŞALLAH BU KEZ ALIM ADİL DAĞILIMLİ OLUR

Avanak abdi
Kapalı
17 Şubat 2021 19:17

Bencede Nisan sonu mayıs başı
aisezreal, 3 yıl önce

furkanemytu
Yasaklı
17 Şubat 2021 23:53

de ayrı

18 Şubat 2021 06:04

Valla mayıs başı alım yapmazlar bence 1 ay daha beklerler haziranda yeni mezunlarla beraber alırlar. Birde her sene kaç alım yapılıyor biliyor musunuz? En az en fazla şeklinde

Avanak abdi, 3 yıl önce
Bencede Nisan sonu mayıs başı

Bayblade
Kapalı
18 Şubat 2021 10:24

Şimdi oturup millet mezun olsun öyle arayalım mi diyecekler? Yapmayın Allah aşkına. bakanlık böyle seylere takılmaz. Normal şartlar altında yılda 2 alım yapar sağlık bakanlığı. Fakat geçen sene pandemi sebebiyle bu sayı arttı

YusufKadir1543, 3 yıl önce

Valla mayıs başı alım yapmazlar bence 1 ay daha beklerler haziranda yeni mezunlarla beraber alırlar. Birde her sene kaç alım yapılıyor biliyor musunuz? En az en fazla şeklinde

savunmadım
Yasaklı
18 Şubat 2021 11:30

Burada saglikmevzuat diye bir üye vardı, Aras Ali yılın ilk aylarında alım olacak, bakanlık alım için çalışmalara başladı diye sallarken ne alımı kardeşim yok öyle bir şey diyordu. Ben bundan sonra o adama güvenirim.

18 Şubat 2021 12:27

bence hemsıre alımı cok az tutulmalı bu alımda teknıker alımı cogalmalı hemsıreler kıtapcıgı acmasıla 70 alıyorlar belese atanıyorlar bence artık 90 puan alan teknıkerlere onem verılmelı.hemsıre alımı durmalı

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi