Editörler : crops35
«298299300301302303304305306307308309310

oktay2323
Daire Başkanı
21 Ağustos 2015 16:38

İnan ki müdürlüğe gittim o soruyu sordum benden daha beter çıktılar.vallahi 41. Tercih konusunu benden öğrendiler.yani biz de emin değiliz il emri konusunda

Designer07, 9 yıl önce

Arkadaşla alanım kontejan bulunmasa 41 tercihi isaretlersek il emrine mi atanacak. İl emri gelirse okullarda norm fazlası olarak mı gorevlendirelrcek miyiz.

Yaso55
Aday Memur
21 Ağustos 2015 16:49

Muhtemelen boşalacak yazan okullar ölü tercih mi acaba? Tercih yaparken sıralamanın Önemi var mı yoksa sıra sadece isteğimizin önceliğini mi belirtiyor?
21 Ağustos 2015 21:28

Arkadaşlar, memleketime tayin hakkı istemiştim. Bana tayin

isteyebileceğim il merkez ve ilçeler dâhil 10 okul hakkı tanımışlar. Yani 10 tercih

hakkım var sizde de öyle olan varmı? Bunun 9?u da ?muhtemelen boşala bilecek

yerle?r lütfen aydınlatır mısınız?

yserhat
Aday Memur
21 Ağustos 2015 22:50

hemşo benım tarıh degil rahat ol puan kaç senin saygılarımla

oktay2323, 9 yıl önce

Elazığı ben istim tarih branşım.sen hangi branştaysın?

oktay2323
Daire Başkanı
21 Ağustos 2015 23:49

46 puan toprağım...sen branş ve puanı söyleyebilir misin..kaç kontejan vermişler sana...bana 6 kontejan vermişler

yserhat, 9 yıl önce

hemşo benım tarıh degil rahat ol puan kaç senin saygılarımla

Talip Arslan
Memur
22 Ağustos 2015 00:30

Arkadaşlar hizmet puanı konusunda MEB geri adım atmayacak mı?Bu konuda bakanlıkla görüşen var aranızda?

bulaşıkkk
Yasaklı
22 Ağustos 2015 01:05

Benim de 17 tane ve 14 tanesi muhtemel boşalacak.hepsi de çok uzak köy okulları .il emri olmazsa işimiz zor.tayin vermezse meb ilk işim mahkemeye gitmek olacak.

Doğan Şahan, 9 yıl önce

Arkadaşlar, memleketime tayin hakkı istemiştim. Bana tayin

isteyebileceğim il merkez ve ilçeler dâhil 10 okul hakkı tanımışlar. Yani 10 tercih

hakkım var sizde de öyle olan varmı? Bunun 9?u da ?muhtemelen boşala bilecek

yerle?r lütfen aydınlatır mısınız?

22 Ağustos 2015 09:18

Sayın Nabi AVCI, sesimizi duymadı. Engelli öğretmenlere MEB

yanlış yaptı. Engelli Öğretmenlerin memleket tayin taleplerine, hizmet puanına bakılmaksızın

öncelik tanınmalıydı.

Türkiye genelinde sanırım topu topu yaklaşık 120 civarında Engelli

Öğretmen memleketine tayin istiyordu. Ne

olurdu sanki?

bulaşıkkk
Yasaklı
22 Ağustos 2015 13:21

Ben hala puanımız tutmasa bile istediğimiz il emrine verileceğimizi düşünüyorum.eğer vermezlerse de o zaman mahkeme yolu görünür.

Doğan Şahan, 9 yıl önce

Sayın Nabi AVCI, sesimizi duymadı. Engelli öğretmenlere MEB

yanlış yaptı. Engelli Öğretmenlerin memleket tayin taleplerine, hizmet puanına bakılmaksızın

öncelik tanınmalıydı.

Türkiye genelinde sanırım topu topu yaklaşık 120 civarında Engelli

Öğretmen memleketine tayin istiyordu. Ne

olurdu sanki?

zeynepzey2
Memur
22 Ağustos 2015 14:49

İl emrine verilmek klolay mı sanıyorsun atarlar seni ilin ücra bir ilçesine o zaman anlarsın il emrini.Milli eğitimle yaptıgım yüzyüze görüşmede denildiki İl Emri sizi İlin uzak bir ilçesine de göderebilir.

bulaşıkkk, 9 yıl önce

Ben hala puanımız tutmasa bile istediğimiz il emrine verileceğimizi düşünüyorum.eğer vermezlerse de o zaman mahkeme yolu görünür.

bulaşıkkk
Yasaklı
22 Ağustos 2015 16:08

İlce emri diyeyim o zaman bize il ve ilce sectirdiler.sectigimiz ilceye verirler işte.sende felaket tellalı gibisin maşallah.

zeynepzey2, 9 yıl önce

İl emrine verilmek klolay mı sanıyorsun atarlar seni ilin ücra bir ilçesine o zaman anlarsın il emrini.Milli eğitimle yaptıgım yüzyüze görüşmede denildiki İl Emri sizi İlin uzak bir ilçesine de göderebilir.

Talip Arslan
Memur
22 Ağustos 2015 17:06

Arkadaşlar herkese slm.Herkes il emri ilçe emri diyor.İl ilçe emrini bakanlık verdi mi acaba benim mi bilgim yok.

Talip Arslan
Memur
25 Ağustos 2015 11:31

Arkadaşlar Mebbiste seçtiğim ilçedeki okullar gözüküyordu.Dün baktım il genelindeki bütün okulları açmışlar.Mebbisinde değişiklik olan var mı bnm gibi.

Talip Arslan
Memur
25 Ağustos 2015 11:33

seçtiğim ilçede 8 tercih hakkım vardı.Şimdi il genelindeki okulları açınca en fazla 40 tercihte bulunabilirsiniz diyor.

ufukuslu77
Şube Müdürü
25 Ağustos 2015 22:25

Talip Arslan siz il dışı mı il içi mi yaptınız

Kerem1990
Aday Memur
26 Ağustos 2015 00:39

Merhaba cevaplayan olursa çok teşekkür ederim. Abim üniversitede araştırma görevlisi bu sene kazandı yaklaşık 8 aydır görevde. Annem engelli baba rahmetli oldu. Ben kardeşim ve annem kalıyoruz. Annem %55 engelli bunu kullanarak abim tayin isteyebilirmi? Çok önemli bilgisi olan varsa bekliyorum

zeynepzey2
Memur
26 Ağustos 2015 01:26

Çok geçmiş olsun.Üniversitelerde çalışan arkadaşlar umarım yardımcı olursunuz bu kardeşimize.

Kerem1990, 9 yıl önce

Merhaba cevaplayan olursa çok teşekkür ederim. Abim üniversitede araştırma görevlisi bu sene kazandı yaklaşık 8 aydır görevde. Annem engelli baba rahmetli oldu. Ben kardeşim ve annem kalıyoruz. Annem %55 engelli bunu kullanarak abim tayin isteyebilirmi? Çok önemli bilgisi olan varsa bekliyorum

ufukuslu77
Şube Müdürü
26 Ağustos 2015 08:31

Raporda ağır engelli cümlesi varsa belki mümkün olur ama üniversitelerde tayin çok zor.

hephaistos84
Aday Memur
26 Ağustos 2015 09:24

Başvuru sayfasında alanınızda boş kontenjan bulunmadığından başvuru yapamazsınız yazan arkadaşlarda herhangi bir değişiklik oldu mu?

Benim başvuru sayfamda böyle yazıyor.Herhangi bir işaretleme yapmakta söz konusu değil.Aynı durumda olan kaç kişi var.

09Omar009
Aday Memur
26 Ağustos 2015 11:21

Arkadaşlar herkese merhaba, ben ömss sınavını kazanarak 2nci

bölgede tarım il müdürlüğünde engelli kadrosunda çalışmaktayım. Engelli memurun

1 defaya mahsup olarak kurum içi tayin olma hakkından yararlanmak üzere (tercih

yerimde 2nci bölge) tayin dilekçemi verdim. Fakat il müdürü ?adı geçenin

mesaisine ihtiyacımız olduğundan, yerine eleman verildiği takdirde tayin talebi

uygun görülmüştür.? Diyerek şerh koymuş bu durumda ne yapabilirim, yol

gösterecek bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür

ederim.

Toplam 6189 mesaj
«298299300301302303304305306307308309310

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi