Editörler : cihan27E.Kayı Han
10 Eylül 2019 22:58

Memurun Eksik Yatan Sigorta Primleri

Arkadaşlar e devletten yaptığım kontrollerde 2007 2009 ve 2011 yıllarına ait toplamda 100 gün sigorta primimin yatmadığını gördüm. Kurumuma verdiğim dilekçe ilçe memden döndü. Çalıştığın şehirlere başvuru yap dediler. Bunun için nasıl bir yol izlemek gerekir. Bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

***TÜRKÇECİ-32***
Şube Müdürü
11 Eylül 2019 18:32

İlgili yıllarda çalıştığınız kurumlara dilekçe verin hallederler

kovlu
Memur
11 Eylül 2019 18:58

Kurumlar derken Okul Müdürlükleri mi yoksa bağlı olduğum İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine mi başvuracağım. Bir de o kurumlar şu an Türkiyenin öbür ucunda. Posta yolu ile yapılan başvuru (dilekçe) işlem görür mü? Teşekkür ederim

***TÜRKÇECİ-32***, 5 yıl önce

İlgili yıllarda çalıştığınız kurumlara dilekçe verin hallederler

trsalgado
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 05:53

dediğiniz yıllarda, hangi statüde çalışıyordunuz? 4b li olarak mı? eğer tesbitiniz doğru ise kuruma dilekçe vermeniz gerekiyor. kurum sgkdan ceza yiyebilir. bu sebeple kurumun prk gönüllü olarak yapacaklarını sanmıyorum. sizi biraz uğraştırırlar.

kovlu
Memur
13 Eylül 2019 00:48

657ye tabi devlet memuru olarak görev yaptım. Yapmazlarsa cimer vasıtasıyla gönderirim.

trsalgado, 5 yıl önce

dediğiniz yıllarda, hangi statüde çalışıyordunuz? 4b li olarak mı? eğer tesbitiniz doğru ise kuruma dilekçe vermeniz gerekiyor. kurum sgkdan ceza yiyebilir. bu sebeple kurumun prk gönüllü olarak yapacaklarını sanmıyorum. sizi biraz uğraştırırlar.

***TÜRKÇECİ-32***
Şube Müdürü
22 Eylül 2019 13:33

il/i,lçe müdürlüğü d eolur çalıştığın okulda iadeli taahütlü olarak dilekçeni gönder durumu anlatan gerisini onlar halleder

kovlu, 5 yıl önce

Kurumlar derken Okul Müdürlükleri mi yoksa bağlı olduğum İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine mi başvuracağım. Bir de o kurumlar şu an Türkiyenin öbür ucunda. Posta yolu ile yapılan başvuru (dilekçe) işlem görür mü? Teşekkür ederim

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi