Editörler : Pangaea

maturn
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:27

sosyalciyaşar senin anana bacına kaşar deseler hoşuna gidermi sen ne biçim adamsın şu mübarek günde insanların hakkına giriyorsun iftira atıyorsun. özür dile herkesten

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:27

bi de okul öncesi demezler mi buna sanki çok önemli bir branş:))) şuna bebek bakıçılığı ya da dadı deyin işte:)))

elfin.38
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:28

EĞİTİM CAMİASININ BU İÇLER ACISI HALİNE GÖZYAŞI DÖKMEKTEN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR ELİMDEN..ALLAHTAN TEK DİLEĞİM BU İĞRENÇ ORTAMI HAZIRLAYANLAR ATANAMASINLAR..

eylem&balım
Memur

doğru durmazsan önce sana sonra sülalene koyacam

eflaa
Aday Memur

ayrıca seviyeyi bozmayalım bencede,kimsenin kimseyi karalamaya hakkı yok,fakat 50 alan biride mebde olmamalı...

onceokuloncesi.com
Aday Memur
18 Eylül 2009 23:29

bu sitede yetkili kimse yok mu ya. önüne gelen böyle dengesiz dengesiz konuşacak küfür mü edecek. ayıp ya ayıp. bir de eğitimci olacak. çok mu kıskandın gülüm. zamanında diğer bölümlerden çok fazla atama olurken şimdi o kadar açık olmasına rağmen 10000 atamayı mı kıskanıyorsun. yoksa dikkat mi çekmek istiyorsun. bu arada ben erkeğim haberin olsun. terbiyesiz herif.

koy koy suyundanda koy koy şuyundanda

maturn
Yasaklı

sosyalciyaşar senin ananı bacını boğaz köprüsünün tam ordasında düdüklerim hep asya seyreder hem avrupa....

black eyed peace
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:30

elfin küfürü desteklemiorum atmiorum da ama sürekli tahrik ettiniz insanları günlerdie sonu bu oldu işte

iklim_55
Memur

ya arkadaşlar yazmayın şunaa

o bu kafayla gidersee anca bi okula HADEME olurrrrr

:DDD

sosyalciyaşar
Yasaklı

10 bin alım tüm okul öncecilerin g.tüne girsin emi :)))

deeccaall
Aday Memur
18 Eylül 2009 23:31

arkadaşlar bu tartışmaları yaparak kpss denen illeti meşru hale getiriyosunuz neden bir 4yıllık eğitim fakültesi mezunu öğretmen olmayı haketmiyor mu?

eylem&balım
Memur

sana giren girmiş yakıyo herhalde o da böle sonuçlar veriyooo

elfin.38
Genel Müdür

ALLAH RIZASI İÇİN DİĞER BRANŞLAR VE SINIFÇILAR BU BAŞLIĞI AÇAN ŞAHSA DESTEK VERİYOR MUSUNUZ??NEDİR BU YA İNTİHAR EDECEM..BEN NASIL BİR CAMİANIN İÇİNDEYİM..BİRİ BİŞEY SÖYLESİN!!

sarmaz
Şef

bu başlık sahibini kınıyorum ayrıca başlık sahibini muhatap alıp küfredenleride kınıyorum....insanları birbirine düşüren bu sistemede yazıklar olsun..

maturn
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:32

sosyalciyaşar cümle forumdakiler anana atlasın ok:)

sel-ay
Aday Memur
18 Eylül 2009 23:32

bana bak ben o.ö degilim bilişimiciyim ayrıca 85 puan aldım. ki bunun atamayla bölümle falan da ilgisi yok insanlıkla var. senin bi yakınını çok başmışlar demek ki hemen aklına bu gelip bunu yazdın. sosyalci ya zeki. evet eminim zekidir herkes görüyor zekiligini ve zekiliğinizi.

bu şekilde devam ederseniz tabiki atanamazsınız. YUKARDA ALLAH VAR O DA GÖRÜYOR BUNLARI. EDİLEN KÜFÜR İFTİRA SAHİBİNİ BULUR TABİ ALLAH KORKUSU VARSA

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:33

eylem balım sen git karınla ilgilen canım yoksa kalkmıyo mu gelmiş buradaa vakit geçiriyon:))))

me_lisss
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:34

adam hasta.. okul öncesi dönemde bilinç altında yatan bazı ORAL MAZOŞİST freud^un dediği gibi.. bu dönemde ortaya çıkıyor.. adam hasta arkadaşlar oral mazoşist tavırlarıyla sizleri tahrik ediyor:)) ama güldüm varya... içler acısı acınacak halde:))

eylem&balım
Memur
18 Eylül 2009 23:34

kalkıp kalkmadığını çok merak ediyosan gelip yakından görebilirsin adresimide veriyim

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi