Editörler : Pangaea

fatih ç.
Genel Müdür
29 Temmuz 2020 16:43

ilk mülakata girmeyenler, 2. mülakata girdiği için kayma oluşuyor. alım ne kadar çoksa o kadar belirgin. kimsenin öne geçtiği falan yok, palavrayı bırakın.

hornbostel
Aday Memur
29 Temmuz 2020 23:26

Yani sadece lise matematikten ilk mülakata girmeyen ve puanı 76 üstü olan 300 küsür kişi olması gerçekten garip. Bildiğiniz rasyonel bir bilgi varsa paylaşın. Ama akıl yürüteceksek çok mantıklı gelmedi.
fatih ç., 4 yıl önce

ilk mülakata girmeyenler, 2. mülakata girdiği için kayma oluşuyor. alım ne kadar çoksa o kadar belirgin. kimsenin öne geçtiği falan yok, palavrayı bırakın.

aahmedakiff
Aday Memur
30 Temmuz 2020 00:00

Hocam bence böyle konularda üstünü kapatıp geçmek yerine soruşturmak, meseleyi irdelemek daha faydalı olur diye düşünüyorum. Hatalı dahi olsanız, yahut düşündükleriniz doğru çıkmasa bile sizin sorgulamanızın kime ne zararı olabilir ki?

hornbostel, 4 yıl önce
Yani sadece lise matematikten ilk mülakata girmeyen ve puanı 76 üstü olan 300 küsür kişi olması gerçekten garip. Bildiğiniz rasyonel bir bilgi varsa paylaşın. Ama akıl yürüteceksek çok mantıklı gelmedi.

fatih ç.
Genel Müdür
30 Temmuz 2020 12:36

2. atama kesin olduğu için puanı düşük olanlar mülakata gitmedi. mülakat her şehirde yapılmıyor. bazılarının şehirler arası yolculuk yapması gerekiyor. 2019 haberine göre 17 şehirde mülakat varmış sadece. yani atanma şansın yoksa gitmezsin. çalışanlar yine aynı şekilde, yok yere mülakata gitmez. ilk atamada 41'den atanacağıma 2. atamada ilk-orta sıralardan atanırım diyenler gitmez.

bilgi edindiğim bir yer yok ancak olan şey budur. ben de zaten düşündüm, sonuç bu. atamalardan sonra okul listeleri açıklanırsa oradan bakarız kpss-mülakat puanlarına. ilk atamanın açıklanmıştı, buna da bakarız.

hornbostel, 4 yıl önce
30 Temmuz 2020 15:49

Hocam Türkçe öğretmenliğinde bu durum 700 kişi civari buna ne diceksiniz

hornbostel, 4 yıl önce

Nilinc
Aday Memur
30 Temmuz 2020 16:19

Ek atamayı bekleyen, atama ümidi olmadığı için mülakata girmeyen çok kişi vardı. Son birkaç senede mülakatta torpil pek söz konusu değil. Araya giren 2018 puanlılar da cabası tabii.

2019lu
Aday Memur
30 Temmuz 2020 17:07

Merhaba hocalarım benim pdr sıralamam 1414. 1373 kişi alınacak . 41 kişilik kayma olur mu acaba ortalama kayma ne kadar oluyor bilgisi olan var mı

Fenfenfenfe
Aday Memur
30 Temmuz 2020 20:02

Hocalarım fen bilimleri öğretmenliği mezunuyum önümde 68 kişi var kayma olur mu

Osmanlıosmankamu
Aday Memur
31 Temmuz 2020 15:31

Hocalarım merhaba Kpss P121 beden eğitimi 1415 di sıralamam ilk alım ve ikinci alım toplamı 1521 olması lazım Normalde sıralamada görünmeme rağmen ek atamanın mülakatında 810 kişi alınacakken 845 de görünüyorum bilgisi olan karma atama olayı mı. Karma atama ise bizim 2018 p10 du 2019 da alan geldi P121 oldu her iki puan türünden yüksek olanlar alınmış olabilirmi

0 SoneS 0
Aday Memur
31 Temmuz 2020 18:24

Size gelir
2019lu, 4 yıl önce

Merhaba hocalarım benim pdr sıralamam 1414. 1373 kişi alınacak . 41 kişilik kayma olur mu acaba ortalama kayma ne kadar oluyor bilgisi olan var mı

Rocky6556
Aday Memur
31 Temmuz 2020 19:36

Hocam önünüze 2018 li ve yeni mezun arkadaşlar geçti. 2018 i de baz aldılar p10 türü ile.

Osmanlıosmankamu, 4 yıl önce
Hocalarım merhaba Kpss P121 beden eğitimi 1415 di sıralamam ilk alım ve ikinci alım toplamı 1521 olması lazım Normalde sıralamada görünmeme rağmen ek atamanın mülakatında 810 kişi alınacakken 845 de görünüyorum bilgisi olan karma atama olayı mı. Karma atama ise bizim 2018 p10 du 2019 da alan geldi P121 oldu her iki puan türünden yüksek olanlar alınmış olabilirmi

aahmedakiff
Aday Memur
31 Temmuz 2020 22:58

Arkadaşlar atama takviminde tercih sonuçlarının açıklanması personelmeb ve meb'de 8 Eylül olarak gözüküyor. Ancak, bazı arkadaşlar 1 Eylül diyorlar, yanısıra bazı internet siteleri de 1 Eylül olarak gösteriyor. İmdi doğrusu nedir bunun, var mıdır bilen?

memurolm
Genel Müdür
31 Temmuz 2020 23:03

ahmet akif bülent ersoyu alkışla

aahmedakiff, 4 yıl önce

Arkadaşlar atama takviminde tercih sonuçlarının açıklanması personelmeb ve meb'de 8 Eylül olarak gözüküyor. Ancak, bazı arkadaşlar 1 Eylül diyorlar, yanısıra bazı internet siteleri de 1 Eylül olarak gösteriyor. İmdi doğrusu nedir bunun, var mıdır bilen?

tarafsiz01
Şef
31 Temmuz 2020 23:39

gunceli 1 eylul . guncel olana bakiniz
memurolm, 4 yıl önce

Burak09091
Aday Memur
01 Ağustos 2020 00:08

Hocalarım ilk mat alanında 1701 kişi alınacak 1742. Sıradayaım aca bi şansım var mı 41 kişi var önümde

Iletman
Kapalı
01 Ağustos 2020 01:51

arkadaslar mrb, temmuzda yapilan mulakata gitmeyip subattaki puanimi kullandim fakat sirlamam ayni. benden onceki kisiler atandi fakat siralamam degismemis. Ayni durumda olan var mi, sirlamam guncellenmemis olabilir mi tekrar mulakata girmedgim icin
sindoma13, 4 yıl önce

İyi günlr. Arkadaşlar ben ilk mülkata girdim, 2.mülakata gitmedim. Siztemde ilk mülakat auralamam görünüyor. Yani güncelleme yapılmamış. Acaba aynı durumda olan varmı

teacherofenglish1
Aday Memur
01 Ağustos 2020 10:19

takvim 2 defa yayinlandi ilkinde 8 eylul idi sonradan meb yeniden duyuru yayinlayip 1 eylul e cekti
aahmedakiff, 4 yıl önce

aahmedakiff
Aday Memur
01 Ağustos 2020 12:54

bence enflasyonun tavan yaptığı şu günlerde,

bozuk para gibi harcanıyorsunuz forum köşelerinde.

sizi forumda anlayacak çıkmaz, çıksa da anlamazlıktan gelir kafasına öte yana çevirir.

memurolm, 4 yıl önce

memurolm
Genel Müdür
01 Ağustos 2020 14:58

3 3 3 3 ya şöyle güzel insanların güzel mesaj yazma evsaflarını konuşturmaları olmasa psikolojik ve ruhen ve dahi manen çökeceğiz

aahmedakiff
Aday Memur
03 Ağustos 2020 00:22

Arkadaşlar, malumunuz güvenlik soruşturması kalktı. Ancak, memurluğa yeni atanacak olanlara arşiv araştırması yapılacak. Mevzuatta arşiv araştırmasının 30 iş günü sürdüğü yazıyor. Yani biz 1 Eylül tarihinde atandığımızda en az 30 gün bekleyecek miyiz? 22 Haziran'da göreve başlayanlarda nasıl oldu?

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi