Editörler : F16 Gökçen
«90919293949596979899100101»

bogac10
Aday Memur
28 Ocak 2020 00:39

merhaba arkadaşlar, bu siteye yeni kaydoldum.

ben de perşembe günü (22.01.2020) online sınava girdim, ertesi gün sınavdan başarılı olduğuma dair mail geldi. beni 27.01.2020 pazartesi* günü ön mülakata çağırdılar. mülakata da girdim, bir mülakata daha çağıracaklarını söylediler. bu süreç nasıl işliyor. o mülakatta başarılı olursam eğitim başlyacakmış. bu süreç ne kadar sürüyor?

ysmnk1y
Aday Memur
28 Ocak 2020 01:48

Boğaç bu surec uzuyor da uzuyor malesef aylar yıllar diyen var eski mesajları da oku istersen :)

Salvestro
Aday Memur
28 Ocak 2020 17:39

31.12.19 tarihinde marmaris için başvuru yapmıştım garanti kariyer üzerinden 15 ocakta bende

izmir bölge müdürlüğünde yüz yüze mülakata girdim 2 hafta içinde dönüş olacağını söylediler az önce 13. günde mail aldım olumsuz olduğu ile ilgili haberiniz olsun buraya da yeni kayıt oldum

illa ki dönüş yapıyorlarmış anlayacağınız dönmedilerse hala şansınız var demektir

sçlk, 4 yıl önce

9 ocakta izmir bölge müdürlüğünde 1-1 mülakata girdim 1 hafta demişlerdi 3 hafta olacak ne olumlu ne de olumsuz cevap geldi. neye göre alım yapılıyor insanları 3 aşamadan geçirip boşuna ümit vermeseler keşke. muğla civarından dönüş yapılan oldu mu?

Tomris01
Aday Memur
28 Ocak 2020 22:32

Amaçları bekletip hevesimizi artırmak. Bomboş bir pozisyon kasiyerlik bile daha iyidir.

ysmnk1y
Aday Memur
28 Ocak 2020 22:41

Acaba olumsuz olunca daha mı erken dönüyorlar yani şu anki bekleyişimiz umarım değer

gulozdmr
Aday Memur
29 Ocak 2020 00:39

Merhaba siz ne kadar zamandır bekliyosunuz

ysmnk1y, 4 yıl önce

Acaba olumsuz olunca daha mı erken dönüyorlar yani şu anki bekleyişimiz umarım değer

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 00:40

Merhaba ben 19 Aralıktan beri haber bekliyorum

gulozdmr, 4 yıl önce

Merhaba siz ne kadar zamandır bekliyosunuz

gulozdmr
Aday Memur
29 Ocak 2020 00:43

1-1 mülakatlarda en fazla 1 ay içinde olumlu olumsuz geri dönüşler oluyor diyorlar siz insan kaynaklarını aradınız mı 1 ayı geçmiş sizinki

ysmnk1y, 4 yıl önce

Merhaba ben 19 Aralıktan beri haber bekliyorum

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 01:05

Evet aradım adımı soyadımı alıp dönüş yapacaklarını söylediler ama hâlâ ses seda yok malesef

gulozdmr, 4 yıl önce

1-1 mülakatlarda en fazla 1 ay içinde olumlu olumsuz geri dönüşler oluyor diyorlar siz insan kaynaklarını aradınız mı 1 ayı geçmiş sizinki

gulozdmr
Aday Memur
29 Ocak 2020 01:10

Anladım bende 15 gündür bekliyorum umarım güzel haberler gelir yakında

ysmnk1y, 4 yıl önce

Evet aradım adımı soyadımı alıp dönüş yapacaklarını söylediler ama hâlâ ses seda yok malesef

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 01:20

Umarım aliriz da güzel haberleri burda paylaşırız:)

gulozdmr, 4 yıl önce

Anladım bende 15 gündür bekliyorum umarım güzel haberler gelir yakında

bogac10
Aday Memur
29 Ocak 2020 02:00

ön mülakatın olumlu olduğuna dair mail geldi bugün. 1-1 mülakata kaç gün içinde davet ediyorlar ve 1-1 mülkatta ne soruyorlar. bilgi verir misiniz değerli arkadaşlar?

29 Ocak 2020 02:40

ben fethiye için başvurmuştum süreç hızlı oldu 9 ocakda izmirde 1-1 girdim bugun olumlu mail aldım

29 Ocak 2020 02:42

sadece olumlu mail geldi aranmadım diğer arkadaşlar gibi havuza mı düştüm aylarca bekliycem mi bilmm

Thegns
Aday Memur
29 Ocak 2020 11:55

O hiç belli olmuyor bana birebir mülakattan tam 4 ay sonra olumsuz olarak mail geldi hayır kaç kez insan kaynaklarını aradım madem olumsuzdu neden bu kadar zaman belki olur diye umutla beklettiniz. Bu işsizlikte insan haber gelmemesini bile umuta bağlıyor insaf yani bende sizin gibi bu kadar zamana haber gelmiyorsa olumlu olur heralde diyordum ki hiç öyle olmuyormuş tabii umarım sizin için hayırlısı ne ise o olur ben sadece kendimce küçük bir tavsiyede bulunmak istemiştim

ysmnk1y, 4 yıl önce

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 12:11

Cok uzuldum sizin adiniza herkes icin hayirlisi olsun :(

Thegns, 4 yıl önce

O hiç belli olmuyor bana birebir mülakattan tam 4 ay sonra olumsuz olarak mail geldi hayır kaç kez insan kaynaklarını aradım madem olumsuzdu neden bu kadar zaman belki olur diye umutla beklettiniz. Bu işsizlikte insan haber gelmemesini bile umuta bağlıyor insaf yani bende sizin gibi bu kadar zamana haber gelmiyorsa olumlu olur heralde diyordum ki hiç öyle olmuyormuş tabii umarım sizin için hayırlısı ne ise o olur ben sadece kendimce küçük bir tavsiyede bulunmak istemiştim

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 12:15

1-1 mülakatta öncelikle sakin olmalısın heyecan yapmaman ve gülümsemen önemli. Sordukları gelince bana eğitim hayatımdan kısaca bahsetmemi istediler, kendimde sevmedigim özellikler, satis yapip yapamayacağım, arkadaşlarım beni nasıl tanımlar. Böyle sorular yani cevaplarına göre devam ediyorlar sohbet havasında geçiyor

bogac10, 4 yıl önce

ön mülakatın olumlu olduğuna dair mail geldi bugün. 1-1 mülakata kaç gün içinde davet ediyorlar ve 1-1 mülkatta ne soruyorlar. bilgi verir misiniz değerli arkadaşlar?

bogac10
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:50

yasemin teşekkürler, 1-1'e kaç gün içinde davet ediyorlar, sizin nasıl oldu?

Tomris01
Aday Memur
29 Ocak 2020 16:23

4 ay uzun gerçekten. Yedekte aday tutmuşlar anlaşılan.Belli ki birisini işe almışlar 2 ay deneyecerlerdi bakıcaklar beceremedi hemen yedek adayı işe alıcaklar. İstedikleri adaylara bence hemen dönüyolar. Diğerleri yedekte kalıyo ve süreç uzuyor. İstifa ederse hemen sıradaki. Bu tarz pozisyonlara çalışırken başvurmak en iyisi ama işimiz yok malesef

Thegns, 4 yıl önce

ysmnk1y
Aday Memur
29 Ocak 2020 16:24

Bogac beni bir haftaya çağırmışlardı ama sonrası sıkıntı zaten çok uzun bir süreçmiş gercekten nerdeyse bir buçuk ay oldu benimki mesela

bogac10, 4 yıl önce

yasemin teşekkürler, 1-1'e kaç gün içinde davet ediyorlar, sizin nasıl oldu?

Toplam 2658 mesaj
«90919293949596979899100101»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi