Editörler : crops35
13 Temmuz 2017 20:37

67 Aktif hadi hayırlu olsun

Çıldırıyorum 

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 20:42

şaka lan şaka heycanlanmayın. 3 gündür ösym arayın diyorum mal mal okuyosunuz beğeni bile atmıyosunuz müstehak size

adamemur
Aday Memur
13 Temmuz 2017 20:53

Yarın açıklanacak aramayın da adamlar çalışsın rahat rahat :)

gamzeyp
Memur
13 Temmuz 2017 21:09

Sen bugünde 2017/6 açıklancak diyosun olmadı ama

adamemur, 7 yıl önce

Yarın açıklanacak aramayın da adamlar çalışsın rahat rahat :)

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:14

En çok sana üzülüyom gamze 78 puanla nereye atancan çok merak ediyom :D

gamzeyp, 7 yıl önce

Sen bugünde 2017/6 açıklancak diyosun olmadı ama

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:15

14 netle bakanlığa falan atanırsan. Yarın bavulumu alıp Viyana'ya yerleşicem sıkıldım

adamemur
Aday Memur
13 Temmuz 2017 21:19

78 puan la atanan bölüm mü var Vay arkadaş ben 93 puanla atanamam yazan kullanıcı gördüm bu forumda

SwagX., 7 yıl önce

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:20

78 puanı var bizden çok takip ediyor anlamadım ben de olayı ondan soruyom.

adamemur, 7 yıl önce

78 puan la atanan bölüm mü var Vay arkadaş ben 93 puanla atanamam yazan kullanıcı gördüm bu forumda

glycyln06
Şef
13 Temmuz 2017 21:20

Swagx.en cok.bana uzul hocam 91 ile herhangi bir kuruma yerlesemediniz dicekler ben ve kendim dahil yerlsemeyen herkese uzuldum suan sarki sozunde de dendigi gibi gidiyorum artik yeter yuklenip yarinlarimi ...

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:21

Gitme bırakma beni :D

Sen bölüm 1.si oldun. İllaki atanıcan bugün değilse yarın :)) en kötü 3001'den sıkıntı yapma :))

glycyln06, 7 yıl önce

Swagx.en cok.bana uzul hocam 91 ile herhangi bir kuruma yerlesemediniz dicekler ben ve kendim dahil yerlsemeyen herkese uzuldum suan sarki sozunde de dendigi gibi gidiyorum artik yeter yuklenip yarinlarimi ...

adamemur
Aday Memur
13 Temmuz 2017 21:28

91 İlle kesin atanırsın Hiç bozma morallini Yarın her şey bitmiş huzur ve mutlu bir akşam olacak.

glycyln06, 7 yıl önce

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:29

O heryeri yazmadı :D en kötü kasım'da atanıcak :))) şunun şurasında kasıma ne kaldı canım

adamemur, 7 yıl önce

91 İlle kesin atanırsın Hiç bozma morallini Yarın her şey bitmiş huzur ve mutlu bir akşam olacak.

gamzeyp
Memur
13 Temmuz 2017 21:30

Bilmeden etmeden yapılıcak alımla alakalı sıralamamla alakalı bölümümle alakalı bişey neye üzülüyosun arkadaşım sen kendi işine bak kimin neyi niye beklediğiyle ilgilenip onları küçümseme sonra çok sürünürsün daha bu sitelerde böyle Allah büyük çünkü unutma ;)

SwagX., 7 yıl önce

adamemur
Aday Memur
13 Temmuz 2017 21:30

:) Senin güvenlik soruşturman bitmeden Kasım ataması gelir

SwagX., 7 yıl önce

O heryeri yazmadı :D en kötü kasım'da atanıcak :))) şunun şurasında kasıma ne kaldı canım

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:32

14 net beni sürünüyor zannetti garibim kıyam am sana zeka küpüm

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:34

Suç sende değil sana 14 netle tercih yaptiranda ...

gamzeyp
Memur
13 Temmuz 2017 21:35

Arkadaşım brn 2017/6 tercih sonuçlatının açıklanmasını bekliyorum dört gözle 2017/6 nın geçtiği her başlığj takip edip bişiler yazıyorum 432 kişi alıyımar bizim bölümden sıralamam 264 ben beklemiyimde kim beklesin insanları sormadan etmeden yargılamayın bence ayrıca 78 le 2017/1 de bekleyebilirdim o da bi umut bi bekleyiş sonuçta insan bekler takip eder bunda dalga geçilip şaşırıp eleştirilicek hiçbi durum yok

adamemur, 7 yıl önce

adamemur
Aday Memur
13 Temmuz 2017 21:37

Ben bölümünü merak ettim onun için yazdım Yoksa hakkındır okumuşsun bilmişsin yapmışsın kesinlikle yanlış anlama Sonuna kadar hakkındır 65 puanla atanan gördüm ben sadece bölümünü merak ettim

Yanlış anlaşılmak istemem.

gamzeyp, 7 yıl önce

Arkadaşım brn 2017/6 tercih sonuçlatının açıklanmasını bekliyorum dört gözle 2017/6 nın geçtiği her başlığj takip edip bişiler yazıyorum 432 kişi alıyımar bizim bölümden sıralamam 264 ben beklemiyimde kim beklesin insanları sormadan etmeden yargılamayın bence ayrıca 78 le 2017/1 de bekleyebilirdim o da bi umut bi bekleyiş sonuçta insan bekler takip eder bunda dalga geçilip şaşırıp eleştirilicek hiçbi durum yok

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:37

Sana göre yok bize göre var.. Birileri yüzünden yetenekli arkadaşların hakkına giriyorsunuz. Kim mi onlar ? 86*90 arası arkadaslarımızın !!!! .... Yazık yemin ediyorum.

gamzeyp, 7 yıl önce

gamzeyp
Memur
13 Temmuz 2017 21:38

Zeka küpü sensin ki dediğimi anlamamışsın sen insanlarla dalga geçerse bu şekilde 96 ilede Allah seni zor iş sahibi yapar insanları küçümseme şu mesajında yorumunda bile bi küçümseme devam et arkadaşım bu şekilde sen devam ??

SwagX., 7 yıl önce

14 net beni sürünüyor zannetti garibim kıyam am sana zeka küpüm

SwagX.
Şube Müdürü
13 Temmuz 2017 21:39

Allah size çalışıyor demi ? Gerizekalı dinci.

Ortada küçümseme değil hak yeme var. Siz hak yer ardından namaz kılarsınız. Hak adaleti savunamassın :D neyse ne halin varsa gör. zeka küpü

gamzeyp, 7 yıl önce

Zeka küpü sensin ki dediğimi anlamamışsın sen insanlarla dalga geçerse bu şekilde 96 ilede Allah seni zor iş sahibi yapar insanları küçümseme şu mesajında yorumunda bile bi küçümseme devam et arkadaşım bu şekilde sen devam ??

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi