Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Eylül 2022 17:18

Moralim bozuk

Her şeyden biktım. Bugünler için mi atandım ya da çalıştım?

Enilykssss
Aday Memur
19 Eylül 2022 17:21

Beklenti neydi ki ne oldu?

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 17:23

Beklenti insanların eline ve yardimlarina bakmadan artık kendi hayatimi kurmaktı. Atsndıktan sonra başima gelmeyen kalmadı.

Enilykssss, 2 yıl önce

Beklenti neydi ki ne oldu?

Enilykssss
Aday Memur
19 Eylül 2022 17:37

Giderleri kısın siz de. Yardım sadece parayla mı oluyor? Maddiyat kadar şeref de önemli.

Enilykssss
Aday Memur
19 Eylül 2022 17:39

Siz hiç aşağılanan bir insanın yanında durdunuz mu

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 17:41

Maddiyat değil zaten zoruma giden...

Enilykssss, 2 yıl önce

Siz hiç aşağılanan bir insanın yanında durdunuz mu

Enilykssss
Aday Memur
19 Eylül 2022 17:43

"İnsanların eline ve yardımlarına bakmadan kendi hayatı kurmak" maddiyattan başka ne anlatır ki

silivripdr
Daire Başkanı
19 Eylül 2022 18:03

kimseyi ciddiye alma ve gırgıra , makaraya vur. hiç bir şey yapmasan bile sadece gır gır yap. göreceksin en çok sevilen sen olacaksın. çünkü bu camiada herkes mutsuz. herkes fesat

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 18:12

Öyle... Girgır yapacak yapım yok benim de

silivripdr, 2 yıl önce

kimseyi ciddiye alma ve gırgıra , makaraya vur. hiç bir şey yapmasan bile sadece gır gır yap. göreceksin en çok sevilen sen olacaksın. çünkü bu camiada herkes mutsuz. herkes fesat

majesteleri7
Şube Müdürü
19 Eylül 2022 18:21

Moralim çok bozuhtur bağa tokanma

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 18:26

Komik mi

majesteleri7, 2 yıl önce

Moralim çok bozuhtur bağa tokanma

halis4242
Genel Müdür
24 Eylül 2022 00:17

Hocam, biz de günü kurtarma peşindeyiz, mesleki tatmin siz konusu değil, beklentileri iyice düşürdük, ne itibarimiz kaldı ne maddiyatimiz!!?

Şu durumda yapacak başka bir şey yok maalesef, sınıfa gir, kendini tamamen derse kapatmış öğrencileri derse açmaya çalış, okumak istemeyeni sınıfta tut, o da etrafındakileri kendine benzetse de ses etme, modern şaşılık yap, avut onları, idarenin tavırlı hareketlerine aldırma vs.hayata devam et!!?

Behzatçç
Yasaklı
24 Eylül 2022 09:22

Korkunç bir hal aldı meslek
halis4242, 2 yıl önce

Hocam, biz de günü kurtarma peşindeyiz, mesleki tatmin siz konusu değil, beklentileri iyice düşürdük, ne itibarimiz kaldı ne maddiyatimiz!!?

Şu durumda yapacak başka bir şey yok maalesef, sınıfa gir, kendini tamamen derse kapatmış öğrencileri derse açmaya çalış, okumak istemeyeni sınıfta tut, o da etrafındakileri kendine benzetse de ses etme, modern şaşılık yap, avut onları, idarenin tavırlı hareketlerine aldırma vs.hayata devam et!!?

jamett
Şef
24 Eylül 2022 13:47

Beklentini yüksek tutmazsan her halükarda mutlu olabilirsin. Yüz binlerce insan senin konumunda olabilmek için kpss ye girdi. Sen onların giptayla baktığı bir yerdesin. Şükretmek için binlerce nedenimiz var.

skramz
Daire Başkanı
24 Eylül 2022 15:57

yüksek tutmadım yine de mutsuzum çünkü bu da kafa. başkası burada olmak istiyorsa gelsin olsun biz mi engel oluyoruz anlamadım? bu lafı duymaktan nefret ediyorum gerçekten nefret. başkasına göre yaşayacak halim yok. sürekli şükreden yerinde sayar.

jamett, 2 yıl önce
Beklentini yüksek tutmazsan her halükarda mutlu olabilirsin. Yüz binlerce insan senin konumunda olabilmek için kpss ye girdi. Sen onların giptayla baktığı bir yerdesin. Şükretmek için binlerce nedenimiz var.

Kagiş
Müsteşar
24 Eylül 2022 20:29

Bozuk morale şurup tedavisi birebirdir haa! Akşamları tok karnına 2 ölçek aldın mı hiçbir şeyin kalmaz arkadaş!)) Tavsiye ediyorum.

halis4242
Genel Müdür
25 Eylül 2022 11:44

İyisimi sen elinden geleni yap, gerisini düşünme!

Şu an zaten birçok okulda eğitim falan yapılmıyor!

Okullar kreşe dönüşmüş vaziyette!

Biz ise modern dadılık yapıyoruz işte!

Eğitim sistemi sil baştan düzenlenmeli, köklü değişiklikler yapılmalı ama tabii eğitimin gelişmesini isteyen kim!!? Ülkenin içte/dışta bu kadar düşmanı buna müsaade ediyor mu!!?

skramz, 2 yıl önce

yüksek tutmadım yine de mutsuzum çünkü bu da kafa. başkası burada olmak istiyorsa gelsin olsun biz mi engel oluyoruz anlamadım? bu lafı duymaktan nefret ediyorum gerçekten nefret. başkasına göre yaşayacak halim yok. sürekli şükreden yerinde sayar.

skramz
Daire Başkanı
25 Eylül 2022 17:36

zaten yapıyorum da elimden geleni bi sonuç alamamak zoruma gidiyor.

halis4242, 2 yıl önce

İyisimi sen elinden geleni yap, gerisini düşünme!

Şu an zaten birçok okulda eğitim falan yapılmıyor!

Okullar kreşe dönüşmüş vaziyette!

Biz ise modern dadılık yapıyoruz işte!

Eğitim sistemi sil baştan düzenlenmeli, köklü değişiklikler yapılmalı ama tabii eğitimin gelişmesini isteyen kim!!? Ülkenin içte/dışta bu kadar düşmanı buna müsaade ediyor mu!!?

ömer42
Daire Başkanı
25 Eylül 2022 20:15

Sendikadan veya bir başkasından yardım istiyorsanız önce egoist olan adınızı değiştirin hocam.

Egoistögretmen
Kapalı
25 Eylül 2022 20:30

Kaybol ömer yanlış başlığa yazmişsin önce başlıklari okumayi öğren sonra millete dil uzat

ömer42, 2 yıl önce

Sendikadan veya bir başkasından yardım istiyorsanız önce egoist olan adınızı değiştirin hocam.

ömer42
Daire Başkanı
25 Eylül 2022 23:33

5 gün rapor almam gerek diye başlık açan egoist sen değil misin? Önce raporun satılan bi şey olmadığını, hasta olan kişiye doktorun rapor verdiğini öğren.

Egoistögretmen, 2 yıl önce

Kaybol ömer yanlış başlığa yazmişsin önce başlıklari okumayi öğren sonra millete dil uzat

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi