Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Mayıs 2022 13:43

Şu pahalı hayat şartlarında 20 bin tl maaş bile yetmez bence, 657 yeniden düzenlense nasıl olur?

yani en azından boş vakitlerini değerlendirerek çalışmak isteyen memurlar için...

başlıktaki nicel ibare çok geliyorsa malum siteden alanya-gazipaşa daki sadece kira fiyatlarını bir kontrol etmelerini öneririrm...

mesleğin icrası çok zor bir hal aldı bence.

erdem.k88
Genel Müdür
15 Mayıs 2022 13:47

Mevcut güç yeniden düzenleme yapsa şuankinden daha beter olur halimiz , ne iş güvencemiz kalır , ne maaşımız kalır. 657 den önce başka şeylerin değişmesi lazım bence hocam.
15 Mayıs 2022 13:53

Memur zaten 8-5 çalışmıyor mu? Nasıl bir boş vaktiniz var anlamadım.

rodiva
Genel Müdür
15 Mayıs 2022 13:55

ctesi pazar.

RızahalukokulahazıR, 2 yıl önce

merve00000
Daire Başkanı
15 Mayıs 2022 14:00

en sıkıntı durum kira olayı bence ben de atandım diye sevinmiştim sonra baktım oha ev yok bildiğin ev yok ya bari memurlara bol bol lojman bedava kalacakları yer versinler memur olmak için senelerimi verdim bilsem böyle olacağını direk ticarete atılırdım şimdi iş işten geçti allah yardımcımız olsun ama asgari ücretin bir tık fazlasını almak zoruma gidiyor

Kagiş
Müsteşar
15 Mayıs 2022 14:58

Gözlerdeki ışıltıcılar birazdan basarlar burayı!?? Şükredin derler amann haa!))))

sınıftarih
Kapalı
15 Mayıs 2022 15:03

657 nin bu içinde bulunduğumuz zamanda değiştirilmesi demek memurun süründüğü şu halini bile aratacak düzenlemelerin geçmesi demektir.

rodiva
Genel Müdür
15 Mayıs 2022 15:11

sanırım haklısınız hocam , üstteki yorumu yapan erdem ismini içeren üyede haklı galiba..

ama nedense aklıma başka bişey gelmedi bir an.

sınıftarih, 2 yıl önce

657 nin bu içinde bulunduğumuz zamanda değiştirilmesi demek memurun süründüğü şu halini bile aratacak düzenlemelerin geçmesi demektir.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
15 Mayıs 2022 15:22

Sandik secimlerinizi gozden geçirmenizi oneririm.

Ceylan derisi koltuklarda oturan adamlarin umrunda degilsiniz.

Maasin artmasi onemli degil. Asgari ücret 4250 tl oldu heyo hulog dediler birkac aya kalmaz perisan oldular.

sınıftarih
Kapalı
15 Mayıs 2022 15:37

Yazdıklarınızın altına imzamı atarım.

3.5 zamlara imza atıp bunu kazanım diye sunan sendikalar 10 senede öğretmeni bu hale getirdi.

En son bu ekonomik krizde bile yüzde yediye imza atan bu sendikaya her sene masaya oturması için yetki veren öğretmenler olduğu sürece bu böyle daha kötü hale gelir

sendikanın ismi farketmez yetkiyi kime veriyorsan o masada seni satıyorsa istifa edeceksin. zaten öğretmenler böyle yapsa kimse de buçuklu zamları kazanım diye gösterip öğretmenin ocağına incir ağacı dikemez.

drogba-70, 2 yıl önce

Sandik secimlerinizi gozden geçirmenizi oneririm.

Ceylan derisi koltuklarda oturan adamlarin umrunda degilsiniz.

Maasin artmasi onemli degil. Asgari ücret 4250 tl oldu heyo hulog dediler birkac aya kalmaz perisan oldular.

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
15 Mayıs 2022 15:53

doktorlar bile 7 bin alıyormuş şu an tt ler herkes maaşını az buluyor gerçi önceden 7 bin maaş çoktu şu an yetmiyor ev kiraları 3 binden başlıyor

memurolm
Genel Müdür
15 Mayıs 2022 17:00

öğretmenler forumu ya

RızahalukokulahazıR, 2 yıl önce

HakanMatt
Şube Müdürü
16 Mayıs 2022 07:27

Mükemmel :)

vifisej651
Aday Memur
16 Mayıs 2022 07:41

O zaman sg

memurolm, 2 yıl önce

öğretmenler forumu ya

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
16 Mayıs 2022 09:40

657 yeniden düzenlenirse şu an aldığımız maaşı da alamayız. O nedenle eknomi iyi gitsin diye dua etmekten başka şansımız yok

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi