Editörler : F16 Gökçen
«31323334353637383940414243

kalayci149
Aday Memur
15 Şubat 2019 18:08

evet aynı anda yapılıyor

denizlili34, 5 yıl önce

phoenix456 merhaba biliyorum üzgünsün ama henüz mülakata girmemiş bizler için uygulama hakkında bilgi verebilir misin? Grup ve birebir mülakat aynı anda mı yapılıyor?

bncekonusma
Aday Memur
15 Şubat 2019 18:42

Denizlinin sınavları açıklandımı

Larry Laffer
Aday Memur
15 Şubat 2019 18:57

Nasıldı hocam peki mülakat , bilgi verirmisiniz ?

kalayci149, 5 yıl önce

evet aynı anda yapılıyor

Larry Laffer
Aday Memur
15 Şubat 2019 20:05

Bir de ne kadar zamanda sonucu öğrendiniz ?

kalayci149, 5 yıl önce

evet aynı anda yapılıyor

denizlili34
Aday Memur
16 Şubat 2019 13:15

Evet dün (15 şubat cuma) 5 gibi arayıp sınavı geçtiğimi söylediler önümüzde ki hafta mülakata gideceğim

bncekonusma, 5 yıl önce

Denizlinin sınavları açıklandımı

Cordelio1912
Aday Memur
16 Şubat 2019 15:55

hocam mulakatta neler soruyorlar. siz tecrubelisiniz grup mulakati nasil geciyor birebir nasil geciyor ayrintilandirirsaniz cok mutlu edersiniz
kalayci149, 5 yıl önce

evet aynı anda yapılıyor

phoenix456
Aday Memur
16 Şubat 2019 22:42

hocam bende girip elenenlerdenim :) biraz forumları araştırırsanız bazı şeyler var. Bu güneş kremi markası olayı vardı yan etkisi olan onun satışıyla alakalı bir konuydu grup mülakatı. birebir mülakatta da cv ne göre sorular geliyor.

Cordelio1912, 5 yıl önce
hocam mulakatta neler soruyorlar. siz tecrubelisiniz grup mulakati nasil geciyor birebir nasil geciyor ayrintilandirirsaniz cok mutlu edersiniz

Balkes0310
Aday Memur
16 Şubat 2019 23:07

kardesım balıkesrde gırdım bende ısım neydı senın muhtemelen beraber gırdık ısım neydı 4 kısydık dıye hatırlıorum muhtemelen ıskurla aldıkları ıcın tecrubelı olmam nedenıyle bende elenıcem ben daha aranmadım senın ne sekılde haber verdıler

phoenix456, 5 yıl önce

balıkesir mülakatım olumsuz sonuçlandı. var mı olumlu dönüş alan?

Cordelio1912
Aday Memur
17 Şubat 2019 01:13

üstadim bu grup mulakatina taktim kafayi cok mu üsteliyorlar olay nedir tam olarak bir konu verip kenari cekilip izliyorlar mi biraz daha ayrinti verirsen cok sevinirim
phoenix456, 5 yıl önce

hocam bende girip elenenlerdenim :) biraz forumları araştırırsanız bazı şeyler var. Bu güneş kremi markası olayı vardı yan etkisi olan onun satışıyla alakalı bir konuydu grup mülakatı. birebir mülakatta da cv ne göre sorular geliyor.

phoenix456
Aday Memur
17 Şubat 2019 01:44

kafayı takcak bişey yok hocam konuyu verip kenara çekiliyorlar. inan doğru şeyi bende bilmiyorum zira bilsem şuan kabul edilmiş biri olarak tüm bilgilerimi paylaşırdım :) inşallah sen alınırsın da bize burda doğru yaptığın şeyleri anlatırsın :)

Cordelio1912, 5 yıl önce
üstadim bu grup mulakatina taktim kafayi cok mu üsteliyorlar olay nedir tam olarak bir konu verip kenari cekilip izliyorlar mi biraz daha ayrinti verirsen cok sevinirim

Cordelio1912
Aday Memur
17 Şubat 2019 12:19

tamamdir hocam sagolasin
phoenix456, 5 yıl önce

kafayı takcak bişey yok hocam konuyu verip kenara çekiliyorlar. inan doğru şeyi bende bilmiyorum zira bilsem şuan kabul edilmiş biri olarak tüm bilgilerimi paylaşırdım :) inşallah sen alınırsın da bize burda doğru yaptığın şeyleri anlatırsın :)

Geldimgo
Aday Memur
18 Şubat 2019 11:15

Grup mülakatıyla alakalı ben yardımcı olmaya çalışayım. Baştan belirtmek isterim benim sonucu başarılı olan sürecimden bahsedeceğim. Sayısal sözel sınavlar aynı. Tahminim mülakat süreçleri de değişmediği yönünde. Grup mülakatına 6 kişi katılıyor. Personellerin uygunluk durumuna göre de 3-4 tane gözlemci oluyor. Genel 2 ya da 3 tanesi İK personeli 1 tane de mağaza müdürü oluyor. Konu değişebilir bu yüzden yöntemi örneklendirmek daha doğru olabilir. 1 konu veriliyor. Konu şirketimizin pazara bir ürün sokmak istemesi. Örneğin sabun olsun. Mevcut durumda piyasaya hakim bir firma var bu firma Pazar payının çoğuna hakim. Biz de bu ürünümüzle pazara hakim firmaya rakip olacağız. Pazardaki mevcut firmanın sabununun avantajları ve dezavantajları bunlar, bizim sabunumuzun avantajları ve dezavantajları şunlar. Genelde ikisinin de avantaj ve dezavantajları olur. Zaten burada piyasaya girmek ya da girmemek diye doğru bir seçenek yok. Önemli olan seçeceğimiz durumu iyi savunmak. Sonra durumlara hazırlanıp notlar alıp seçiminizi yapmanız için bir süre veriliyor. Bu süreden sonra tartışarak konuşmaya başlıyorsunuz. Herkes kendi fikrini neden seçtiğini başta bir tur söylüyor. Şanslıysanız 3-3 ya da 4-2 seçersiniz fikirleri. 5-1 ya da herkes aynı fikirdeyse konu ilerlemiyor.

Geldimgo
Aday Memur
18 Şubat 2019 11:16

O zaman da seçilen fikri geliştirmeye varıyor iş. Benim müdürlük mülakatımda yaşamıştık. Herkes aynı fikri seçmişti biz de fikri geliştirmiştik. Benim kişisel tavsiyelerim ise; Kendinden emin, dik durarak kararlı bir şekilde konuya girmek. Daha önceden belirttiğim gibi doğru ya da yanlış olamadığı için fikrinizi savunmak. Kesinlikle kimsenin sözünü kesmeden gözlerine bakarak dinlemek. Söz almayan konuşmaya çekinen kişilere "siz ne düşünüyorsunuz?" tarzı söz vermek ekstra puan olabilir. Tartışmanın ortasında fikir değiştirmek bence çok uygun değil. Bu yüzden en baştan iyi düşünüp karar vermek önemli. Genelde yarı yarıya veya daha fazla eleme oluyor bu süreçte. Karşınızdakiler hem rakibiniz hem de sizin kendinizi iyi gösterebilmeniz için dayanaklarınız. Bunun ayrımını yapabilmek de önemli. Başarılar dilerim herkese.

Cordelio1912
Aday Memur
19 Şubat 2019 12:17

cok guzel anlatmissiniz emeginize saglik tesekkur ederim
Geldimgo, 5 yıl önce
O zaman da seçilen fikri geliştirmeye varıyor iş. Benim müdürlük mülakatımda yaşamıştık. Herkes aynı fikri seçmişti biz de fikri geliştirmiştik. Benim kişisel tavsiyelerim ise; Kendinden emin, dik durarak kararlı bir şekilde konuya girmek. Daha önceden belirttiğim gibi doğru ya da yanlış olamadığı için fikrinizi savunmak. Kesinlikle kimsenin sözünü kesmeden gözlerine bakarak dinlemek. Söz almayan konuşmaya çekinen kişilere "siz ne düşünüyorsunuz?" tarzı söz vermek ekstra puan olabilir. Tartışmanın ortasında fikir değiştirmek bence çok uygun değil. Bu yüzden en baştan iyi düşünüp karar vermek önemli. Genelde yarı yarıya veya daha fazla eleme oluyor bu süreçte. Karşınızdakiler hem rakibiniz hem de sizin kendinizi iyi gösterebilmeniz için dayanaklarınız. Bunun ayrımını yapabilmek de önemli. Başarılar dilerim herkese.

denizlili34
Aday Memur
20 Şubat 2019 17:06

Merhabalar, denizli icin envanter maili alan olursa buradan kontak halinde olalım :)

Balkes101
Aday Memur
20 Şubat 2019 23:12

Merhaba, Balıkesir için ben de mülakata girdim ama geri dönüş olmadı. Size dönüldü mü acaba?
Balkes0310, 5 yıl önce

kardesım balıkesrde gırdım bende ısım neydı senın muhtemelen beraber gırdık ısım neydı 4 kısydık dıye hatırlıorum muhtemelen ıskurla aldıkları ıcın tecrubelı olmam nedenıyle bende elenıcem ben daha aranmadım senın ne sekılde haber verdıler

Balkes101
Aday Memur
20 Şubat 2019 23:17

Ben de 13 şubatta Balıkesir için mülakata girdim. Size olumlu ya da olumsuz bi dönüş oldu mu acaba
kalayci149, 5 yıl önce

evet aynı anda yapılıyor

Balkes0310
Aday Memur
20 Şubat 2019 23:53

Yok daha donus.olmadi 4 kisiydik sizde o.kisilerden birimisiniz ? Benim buyuk ihtimal olmayacak ben tecrubeli olan arkdasinizim iskurla.oldugu icin elenecegim sartlari.saglamadigim.icin geri kalan 2 kisiden biri secikcek hayirli oksun size simdiden sacma ama gercek bu olucak hayirli.olsun

Balkes101, 5 yıl önce
Merhaba, Balıkesir için ben de mülakata girdim ama geri dönüş olmadı. Size dönüldü mü acaba?

Balkes101
Aday Memur
21 Şubat 2019 00:04

Yok dört kişi girmedik biz mülakata, 8 kişiydik. saat birde di bizim mülakat. sizinki sabah olan sanırım sabahda vardı denmişti.
Balkes0310, 5 yıl önce

Yok daha donus.olmadi 4 kisiydik sizde o.kisilerden birimisiniz ? Benim buyuk ihtimal olmayacak ben tecrubeli olan arkdasinizim iskurla.oldugu icin elenecegim sartlari.saglamadigim.icin geri kalan 2 kisiden biri secikcek hayirli oksun size simdiden sacma ama gercek bu olucak hayirli.olsun

Balkes0310
Aday Memur
21 Şubat 2019 00:24

hmm evet bız 4 kısı ıdık ve sabah gırdık gelmeyen 2 arkads oldu bızde sızde tecrubelı olan arkdaslar varmıydı bıde ıskura gore alım yapılacakmıs ıskur sartlarını tecrubelı sıgortalı arkdaslar saglamıyor neden cagırdıkları hakkında bır acıklamaları oldumu acaba ?

Balkes101, 5 yıl önce
Yok dört kişi girmedik biz mülakata, 8 kişiydik. saat birde di bizim mülakat. sizinki sabah olan sanırım sabahda vardı denmişti.
Toplam 847 mesaj
«31323334353637383940414243

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi