Editörler : ayşegül bgm
10 Haziran 2019 20:02

Kurtum yada degilim bu senin zerre ilgilendirmez.Ama bu vatanin vatandasi olarak senin her il hakkinda kotu hakaret icerikli kucumseyici yorumlarina tahammulum kalmadi. Sen o insanlara kaba diyorsun da sen hic kendine baktin mi senin gercekten psikolojik tedavi gormen lazim bu asabilikte cok zor isin
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Ne yazmışım ben ?? Hakaret yok bir şey yok. Evet Kürtler Suriyeliler ve İstanbul göçmeni mahvetti İzmir'i. Senelerdir İzmirde yaşayanlara sor yanlış birşey söylemiyorum. Büyük ihtimalle Kürtsün ve alınganlık yapıyorsun. Ben her Kürt aynı değil dedim. İzmire gelen Kürtler medeniyetsiz dedim. Suriyelileri söylemeye gerek yok zaten %99 medeniyetsiz. Bunlar gerçek hakaret değil. Benim anne tarafı İç Anadolulu ve özellkle erkekleri çok kaba. Bunlar da gerçek. Ben hayatımda yaşadıklarımdan edindiğim tecrübeleri söylüyorum.

EdaÇentikli
Yasaklı
10 Haziran 2019 20:05

Kötü olana kötü denir. Neyse daha fazla laf etmiyorum gidin ve kendiniz görün konuştuğum illeri.

Saglikpersoneli65676, 5 yıl önce
Kurtum yada degilim bu senin zerre ilgilendirmez.Ama bu vatanin vatandasi olarak senin her il hakkinda kotu hakaret icerikli kucumseyici yorumlarina tahammulum kalmadi. Sen o insanlara kaba diyorsun da sen hic kendine baktin mi senin gercekten psikolojik tedavi gormen lazim bu asabilikte cok zor isin
10 Haziran 2019 20:15

Bencede sen daha fazla ulkenin her topragini her vatandasini karalamaktan vazgec!!
EdaÇentikli, 5 yıl önce

Kötü olana kötü denir. Neyse daha fazla laf etmiyorum gidin ve kendiniz görün konuştuğum illeri.

eyfel555
Aday Memur
10 Haziran 2019 20:24

hocam birakin cevap vermeyin
Bencede sen daha fazla ulkenin her topragini her vatandasini karalamaktan vazgec!!
10 Haziran 2019 20:27

Haklisiniz boyle kendini bilmezlere cevap verilmez.Ama dayanamadim artik her ilin insanina sanki baska ulkenin vatandasiymis gibi ezikliyor kucumsuyor insanlari siniflandiriyor. Kimin haddine boyle bir platformda bu tarz yorumlar yapmak. Bunlarda saglik personeli olacak iste ona uzuluyorum
eyfel555, 5 yıl önce
hocam birakin cevap vermeyin

eyfel555
Aday Memur
10 Haziran 2019 20:28

haklisiniz ama bole insanlar her yerde var cevap vermeyin kalitenizden odun vermeyin herkes kalbinin ekmegini yer :)
Haklisiniz boyle kendini bilmezlere cevap verilmez.Ama dayanamadim artik her ilin insanina sanki baska ulkenin vatandasiymis gibi ezikliyor kucumsuyor insanlari siniflandiriyor. Kimin haddine boyle bir platformda bu tarz yorumlar yapmak. Bunlarda saglik personeli olacak iste ona uzuluyorum
10 Haziran 2019 20:34

Cok dogru zaman kaybi
eyfel555, 5 yıl önce
haklisiniz ama bole insanlar her yerde var cevap vermeyin kalitenizden odun vermeyin herkes kalbinin ekmegini yer :)
10 Haziran 2019 23:29

Bi bu form vardı sessiz sakin onuda batırdınız.

hmsredlk
Aday Memur
03 Ağustos 2019 13:23

Güncel

derya000
Aday Memur
03 Ağustos 2019 16:15

ordu için yazayım.

son araştırmalarda Türkiye deki döneri en fazla olan eah ordu daki olarak belirlendi.

çok fazla yoğun değildir.(diğer büyükşehirlere kıyasla.)

her yer hastaneye çıkar. bir devlet bir de eah var. bunun dışında diş hastanesi gibi hastaneler var.aman aman kiraları yoktur.

sosyal aktiviteler var ama çok diyemem. sosyal aktiviteleri planlayan siz olursanız daha çok seçenek bulabilirsiniz.

büyük şehirden gidenler sıkılabilir bu açıdan. ama başka yerlerden gelenler sevecektir. Yazları akdenizden bir şehire dönüşür. hem yeşildir hem mavi.

fthsldz55, 5 yıl önce
Samsun ordu sinop hakkında bilgi verir misiniz

midwife001
Kapalı
03 Ağustos 2019 16:21

Herhangi bir ilcesini öneriyormusunuz
derya000, 5 yıl önce

ordu için yazayım.

son araştırmalarda Türkiye deki döneri en fazla olan eah ordu daki olarak belirlendi.

çok fazla yoğun değildir.(diğer büyükşehirlere kıyasla.)

her yer hastaneye çıkar. bir devlet bir de eah var. bunun dışında diş hastanesi gibi hastaneler var.aman aman kiraları yoktur.

sosyal aktiviteler var ama çok diyemem. sosyal aktiviteleri planlayan siz olursanız daha çok seçenek bulabilirsiniz.

büyük şehirden gidenler sıkılabilir bu açıdan. ama başka yerlerden gelenler sevecektir. Yazları akdenizden bir şehire dönüşür. hem yeşildir hem mavi.

03 Ağustos 2019 16:26

izmir de oturuyorum kirası genel olarak pahalı meyve sebze açısından ucuz pazarlar ucuz kıyafet yönunden pek ucuz oldugu soylenemez

96hemşire96, 5 yıl önce

Ankara, Bursa ve İzmir'de nasıl? Bİlenler yazabilir mi?

derya000
Aday Memur
03 Ağustos 2019 16:36

bahsettiğim özellikler ordu merkez için geçerli. Gülyalı merkeze çok yakın. Ünye de olabilir. Merkeze yakın değil ama oralar da hareketlidir. Samsuna yakındır. diğer ilçeleri içerde kalıyor. benim çok tercihim değil.

midwife001, 5 yıl önce
Herhangi bir ilcesini öneriyormusunuz

midwife001
Kapalı
03 Ağustos 2019 16:41

Ordu acsa ilk tercihim olabilirdi ama malesef dediginiz yerlerde kontejyan yok , tesekkur ederim
derya000, 5 yıl önce

bahsettiğim özellikler ordu merkez için geçerli. Gülyalı merkeze çok yakın. Ünye de olabilir. Merkeze yakın değil ama oralar da hareketlidir. Samsuna yakındır. diğer ilçeleri içerde kalıyor. benim çok tercihim değil.

derya000
Aday Memur
03 Ağustos 2019 16:47

rica ederim. en hayırlı yerlere yerleşiriz inşallah :)

midwife001, 5 yıl önce
Ordu acsa ilk tercihim olabilirdi ama malesef dediginiz yerlerde kontejyan yok , tesekkur ederim

midwife001
Kapalı
03 Ağustos 2019 16:52

Amin insallah:)
derya000, 5 yıl önce

rica ederim. en hayırlı yerlere yerleşiriz inşallah :)

Hemşireelisanss
Aday Memur
03 Ağustos 2019 16:59

ANKARA daki merkez ve ilce hastaneleri hakkında, Şehir olarak kira olarak vs genel biçimde bilgi verebilecek olan var mı?
03 Ağustos 2019 17:10

Arkadaşlar Ağrı, Şanlıurfa- Suruç, Bitlis, Siirt, Şırnak illerinin yaşam koşulları hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Yeniüyehemsire
Aday Memur
03 Ağustos 2019 19:07

ADANA

INSANI: havası kadar sıcaktır adana insanı. Türkiyenin en sıcakkanlı en misafirperver en canayakın insanıdır. Haberlerde ve internette gördükleriniz göçle gelen insanlardır. Bunlar yüreğirde ve seyhanın en dandik mahallelerinde yaşarlar.Hastalarınız adanalılar, göçmenler ve suriyelilerolmak üzere 3 eşit parçaya ayrılır.

İmkanları ve Ulaşım: Denize gitmek için yıllık izninizi kullanmanız gerekebilir. İmkanlari Türkiyenin 5. Büyük şehri olmasına yakışmıyo ama arayıp bulamayacağınız hiçbi şey yoktur. Mekanları biraz fazla alana yaymışlar ama bir dolmuş yada otobüsle merkezdeki her yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Kira: Kibrit kutusu kadar evler 600 700den başlar. İnsan evladının yaşabileceği şekilde bi ev için 1000 lirayı gözden çıkarmanız gerekir. Şehir merkezinde tabii

Havası: Kışı ince bi ceketle geçirebilirsiniz. Yazın sabah 8le akşam 8 arası klimasız ortamda bulunmamanızı tavsiye ederim.

Hemsire123.4
Aday Memur
03 Ağustos 2019 22:41

Ayvacık nasıl
nanelilimonata, 5 yıl önce
Bitmediiii. Daha Bozcaadasi, Gokceadasi vardır. Rum evleri uzum baglari recelleri vardir her turden. Cam gibi Ayazma plaji vardir akvaryum koyu vardir var da var.. Gelelim hastaneye. Hastaneleri yogun değildir. Doktorlari cok iyidir. Merkeze egitim arastirma hastanesi yeni yapıldı universitenin yanıbaşında. Emekli memleketi oldugu icin bu hastaneye de yansimis calisanlarin cogu yaslidir. Hala torunu torba sahibi hemsire ebeler gorev yapmaktadir. ısrarla kimse emekli olmamaktadir. Eger acarsa Canakkaleyi kaçırmayın derim. ilcelerden yenice ve bigayi yazmayın bi tek gerisi yazılabilir
Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi