Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

Moz123
Aday Memur
10 Haziran 2020 01:52

Merhaba arkadaşlar ben de başvuru yapmıştım. Özgeçmişim görüntülenmiş. Sanırım herkesin cvsi görüntülenmiş. Çünkü arkadaşım öğretmen şansını denemek için başvurdu. Onun da görüntülendi. Başvuru yapan bir kaç tanıdığımın daha görüntülendi. Henüz arama gelmedi. Aranan olursa haber verebilir misiniz?

ynsts
Aday Memur
10 Haziran 2020 09:14

Daha iyidr şube tabiki de ama.yinede vakıfbank olması daha cazip geliyor Özel bankalarin hali ortada

Alcngnc, 4 yıl önce
Şubeden sonra çağrı merkezini gözün kesiyor mu ? hani 2 alanda da tecrübem yok benim ama şube gişe falan daha iyi degıl mı peki

Merderin
Aday Memur
10 Haziran 2020 11:57

Bende yapı kredi ve garanti bankası gişe deneyimliyim vakıf bank olduğu için başvurdum cvim 2 kere görüntülenmiş sınavlara ilan kapandıktan sonra başlarlar diye düşünüyorum.

Alcngnc
Aday Memur
10 Haziran 2020 12:42

Yani vakıfbank olması etkılı oldu derken maddi ve yan haklar bakımından bakınca çok fark var mıdır özel bankalardan
ynsts, 4 yıl önce

Daha iyidr şube tabiki de ama.yinede vakıfbank olması daha cazip geliyor Özel bankalarin hali ortada

ynsts
Aday Memur
10 Haziran 2020 13:05

Tabiî her acıdan fark var en önemlisi de kolay kolay çıkarım yapmiyolar

Alcngnc, 4 yıl önce
Yani vakıfbank olması etkılı oldu derken maddi ve yan haklar bakımından bakınca çok fark var mıdır özel bankalardan

Moz123
Aday Memur
10 Haziran 2020 18:12

Arkadaşlar bir gelişme yaşayan var mı?

Mkrv
Aday Memur
10 Haziran 2020 18:18

Sadece görüntülenmeler oldu sanırım henüz birdönüş olmadı

Alcngnc
Aday Memur
10 Haziran 2020 18:54

Maddi olarak daha iyi olacağını düşündüğünüz için mi vakıfbanka basvurdun mesela hani garanti veya yapı kredinin gişe yetkili maaşından yan haklarından daha fazla olur mu kesin.
Merderin, 4 yıl önce

Bende yapı kredi ve garanti bankası gişe deneyimliyim vakıf bank olduğu için başvurdum cvim 2 kere görüntülenmiş sınavlara ilan kapandıktan sonra başlarlar diye düşünüyorum.

Alcngnc
Aday Memur
10 Haziran 2020 19:11

Çalısan tanıdıgın kişiler mi var yani oradan mı biliyorsun.
ynsts, 4 yıl önce

Tabiî her acıdan fark var en önemlisi de kolay kolay çıkarım yapmiyolar

nospecialinfo
Aday Memur
10 Haziran 2020 21:40

Süreç 1.5-2 ay sürecek geçen yıla göre daha erken bitecek. Sınav zor demisler geçen sene bence online sınav çok da zor olmaz, müfettiş yardımcılığına girmiştim geçen sene o bile orta seviyeydi bu daha kolay olur bence

10 Haziran 2020 23:43

Merhaba kaç kişi alınacağını biliyor musunuz?

Alcngnc
Aday Memur
10 Haziran 2020 23:53

Şartları özel bankalara göre iyi mi olur yoksa çağrı merkezi diye çok bi fark olmaz mı sizce
nospecialinfo, 4 yıl önce

Süreç 1.5-2 ay sürecek geçen yıla göre daha erken bitecek. Sınav zor demisler geçen sene bence online sınav çok da zor olmaz, müfettiş yardımcılığına girmiştim geçen sene o bile orta seviyeydi bu daha kolay olur bence

nospecialinfo
Aday Memur
11 Haziran 2020 00:18

Kaç kişi alınacağını bilmiyorum fakat şartları çok iyi rakam vermek uygun olmaz ama diğer bankalara göre şartları çok iyi. Sırf yan haklardan dolayı bile çalışılır

Alcngnc
Aday Memur
11 Haziran 2020 00:25

Saç sakala karışılıyor mudur acaba ? Mesela erkekte toplu saça falan karısılır mı yani çağrı merkezınde karısılmaz ama kamu bankası diye şartları degısık mıdır ki bu konuda?

Kaç kişi alınacağını bilmiyorum fakat şartları çok iyi rakam vermek uygun olmaz ama diğer bankalara göre şartları çok iyi. Sırf yan haklardan dolayı bile çalışılır

Gop134
Aday Memur
11 Haziran 2020 12:02

Saç,sakal düzenli olması gerekiyor kılık kıyafet genel müdürlükte çalışanlar için takım elbise Avrupa yakasında çağrı alanlar için klasik giyim.Sorularınız varsa yanıtlarım.

Nur.ayyy
Aday Memur
11 Haziran 2020 12:06

Bir gelişme yaşayan var mı acaba ???

Elo-50
Aday Memur
11 Haziran 2020 12:30

Merhaba siz baya bi emin konuşmuşsunuz vakıfbanka da falan mı çalışıyorsunuz?

nospecialinfo
Aday Memur
11 Haziran 2020 12:50

Çalışan arkadaşım var

Elo-50, 4 yıl önce

Merhaba siz baya bi emin konuşmuşsunuz vakıfbanka da falan mı çalışıyorsunuz?

Mkrv
Aday Memur
11 Haziran 2020 13:22

Merhaba siz vakıfbankta mı çalışıyorsunuz çağrı da eğer öyleyse zorlukları neler izin çalışma saatleri v.s nasıl ?

Gop134, 4 yıl önce

Saç,sakal düzenli olması gerekiyor kılık kıyafet genel müdürlükte çalışanlar için takım elbise Avrupa yakasında çağrı alanlar için klasik giyim.Sorularınız varsa yanıtlarım.

Gop134
Aday Memur
11 Haziran 2020 13:33

Haftada 45 saat çalışıyorsun vardiyalı çalışma sistemindesin sabah,ara vardiya,akşam vardiyaları olmak üzere çeşitli vardiya sistemleri var.Çağrı merkezi gerçekten zor ama şartları,tayin olayı vs güzel yanlarından.

Toplam 661 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi