Editörler : E.Kayı Han
«101112131415161718192021»

Sabır35
Şef
14 Mayıs 2018 19:10

İnanın bizde şok olduk Teşekkürler Rabbim hepimizin yardımcısı gözaltı surecinden sonra mahkemesi olan arkadaşlar var mı acaba nekadar sürede haber geliyor
tsk.51, 6 yıl önce

bu sebeple bu kadar hızlı olması sasırtıcı Allah yardımcınız olsun

14 Mayıs 2018 20:09

sizinkisi ankesörlü telefon muydu yoksa kontörlü telefondan mı alındınız?benim haberlerde gördüğüm kimisi kontörlü telefondan kimisi ankesörlü telefondan alınıyor. ama gördüğüm yani burada yazanların çoğunlukla ankesörlü telefon.

Sabır35, 6 yıl önce
Teşekkürler Ankesörden baska bisey yok açığa alındı aradan 4 gun geçti çıkan khk da ismi vardi bukadar hızla ihrac olan varmıdır acaba :( 5 ay oldu herhangi bişey yok bizde bekliyoruz iddianame felan nezaman hazırlanıyor bukadar uzun sürüyor mu acaba onu da bilmiyorum..

Alpinestars
Şube Müdürü
14 Mayıs 2018 20:16

Sabit arama da aynı, ankesörlü arama da aynı aralarında hiçbir fark Yok. Benim anladığım kadarıyla önemli olan ardışık aranma olup olmadığı. Geçmiş sayfada bir arkadaş bu aramalardan bahsetmişti. Onu dönüp tekrar okuyun anlarsınız. Hangi numaranın arandığından çok aranmalarızın ardışık olup olmadığı önemli.

karabebe
Aday Memur
14 Mayıs 2018 20:31

Arkadaşlar bu uğradığımız haksızlığı mümkün olduğunca #ankesörlütelefonmağdurları başlığı altında dile getirmeye çalışıyorum. İnşallah adalet tecelli eder.

Sabır35
Şef
14 Mayıs 2018 22:03

Ankesörlü telefon ardışık arama olmuş
Jandermeria, 6 yıl önce

sizinkisi ankesörlü telefon muydu yoksa kontörlü telefondan mı alındınız?benim haberlerde gördüğüm kimisi kontörlü telefondan kimisi ankesörlü telefondan alınıyor. ama gördüğüm yani burada yazanların çoğunlukla ankesörlü telefon.

kkk66
Aday Memur
15 Mayıs 2018 00:30

iyi aksamlar bende kkk personeliyim 20 mart da gözaltına alındım ankesörlü telefondan arandığım gerekçesi ile 9 gün gözaltında kaldım. 3 ayı günde toplam 14 arama yapmışlar. ilk arama kasım 2013 de 4 kez hiç birini açmamış gözüküyor yani 0 saniye sonra 29 aralık 2013 de ayni gün içerisin de toplam 5 kez aramışlar toplam 4.30 dakika konuşulmuş ilk 50 sn konuşulmuş sonra 1-2 saniye geçmeden 40 saniye konuşulmuş ne hikmetse 1 saniyede telefonu çevirip 1 saniyede çalıp 1 saniyede açılmış hepsi 1-2 saniyede olmuş böyle 5 arama ve bir jandarma ast. aramışlar benden sonra... 3'üncü aramamda aralık 2014 olmuş toplam 5 arama oda oda 0 saniye gözüküyor hepsi. savcılık iyi niyetimi anladı sadece yurt dışı yasağı ile sevk etti mahkemeye ama mahkeme adlı kontrolde verdi haftada 1 gün imza atıyorum polise. ben gözaltındayken kuvvet den 23 mart da GGU gelmiş. avukat tuttum o birşey çıkmaz diyor iddanameyi bekliyoruz oda en az 1-1.5 sene bulur diyor avukat bakalım hayırlısı olur inşallah ALLAHIN dediği olur. bide benle aynı tarihte 1 kisi daha GGU olmuş birlikte ama o gözaltına alınmamıştı malesef buğun gelmişler almaya onuda. inşşallah en kısa zamanda adalet yerini bulur. ALLAH büyük başka diyecek bişey bulamıyorum.

karabebe
Aday Memur
15 Mayıs 2018 00:36

İnşallah adalet yerini bulur. Hepimizin temennisi o yönde. Umarım bu ankesör soruşturmalarını yapanlar bir yerlere ve birilerine hizmet etmiyorlardır.
15 Mayıs 2018 01:28

Kardeşim sana bir tiyo veriyim ;ardışık aramaya takılanların tamamına yakını aynı kuvvet ve rütbedeki kişilerdir bu senin işine çok yarayabilecek bir bilgi bence.Anladığım kadarıyla sen kara mensubusun senden sonra aranan jandarma diyorsun.Ardışık aranmanın tek mantığı peşpeşe aranmak değil birde rütbe ve kıdem açısından benzer olmanızda gerekir.senin astsubay olup olmadığını bilmiyorum ama değilsen bu işin kumpas boyutunu mahkemede savunma şansın var.bu hangi ilde oldu acaba?

kkk66, 6 yıl önce

iyi aksamlar bende kkk personeliyim 20 mart da gözaltına alındım ankesörlü telefondan arandığım gerekçesi ile 9 gün gözaltında kaldım. 3 ayı günde toplam 14 arama yapmışlar. ilk arama kasım 2013 de 4 kez hiç birini açmamış gözüküyor yani 0 saniye sonra 29 aralık 2013 de ayni gün içerisin de toplam 5 kez aramışlar toplam 4.30 dakika konuşulmuş ilk 50 sn konuşulmuş sonra 1-2 saniye geçmeden 40 saniye konuşulmuş ne hikmetse 1 saniyede telefonu çevirip 1 saniyede çalıp 1 saniyede açılmış hepsi 1-2 saniyede olmuş böyle 5 arama ve bir jandarma ast. aramışlar benden sonra... 3'üncü aramamda aralık 2014 olmuş toplam 5 arama oda oda 0 saniye gözüküyor hepsi. savcılık iyi niyetimi anladı sadece yurt dışı yasağı ile sevk etti mahkemeye ama mahkeme adlı kontrolde verdi haftada 1 gün imza atıyorum polise. ben gözaltındayken kuvvet den 23 mart da GGU gelmiş. avukat tuttum o birşey çıkmaz diyor iddanameyi bekliyoruz oda en az 1-1.5 sene bulur diyor avukat bakalım hayırlısı olur inşallah ALLAHIN dediği olur. bide benle aynı tarihte 1 kisi daha GGU olmuş birlikte ama o gözaltına alınmamıştı malesef buğun gelmişler almaya onuda. inşşallah en kısa zamanda adalet yerini bulur. ALLAH büyük başka diyecek bişey bulamıyorum.

15 Mayıs 2018 09:44

Geçmiş olsun..Hts lerde cevapsiz aramalar yani 0 aramalar gorunmuyo sizinkini bir baska kanalla mi tespit ettiler ..Bir de konusma var diyorsunuz ya onu esiniz dostunuz aramis olamaz mi..hic hatirlamiyor musunuz? Kumpas da olabilir elbet ancak sadece es dost aramasi da olamaz mi ki?

kkk66, 6 yıl önce

fuksel
Aday Memur
15 Mayıs 2018 09:54

Sizin olay hangi ilin savcılığında oldu

kkk66, 6 yıl önce

15 Mayıs 2018 09:59

Htsde 0 saniyenin görünmediğini nereden biliyorsunuz?

Poetica justitia, 6 yıl önce

Geçmiş olsun..Hts lerde cevapsiz aramalar yani 0 aramalar gorunmuyo sizinkini bir baska kanalla mi tespit ettiler ..Bir de konusma var diyorsunuz ya onu esiniz dostunuz aramis olamaz mi..hic hatirlamiyor musunuz? Kumpas da olabilir elbet ancak sadece es dost aramasi da olamaz mi ki?

fuksel
Aday Memur
15 Mayıs 2018 10:57

Arkadaşlar bugün deniz kuvvetleri haricinde bir daha gözaltı olmuş 4 ü albay 54 kişi daha gözaltına alınmış bunlar hangi kuvvet bilen var mi

15 Mayıs 2018 11:54

Basimizdan bir bylck gecti demistim ya..o esnada gelen 1200 sayfalik hts kaydina baktim..0 sn gorunen hep mesaj..aramalarin hep belirli bir sn si var..

Jandermeria, 6 yıl önce

Htsde 0 saniyenin görünmediğini nereden biliyorsunuz?

kkk66
Aday Memur
15 Mayıs 2018 23:00

Manisa savcılıgı bende karacı astsubayım o jandarma astsubaymış 0 sanıye aramışlar benı sabit hatdan bende acılmamıs savcının soylediği mesaj degil arama açılmamiş gözuluyor

16 Mayıs 2018 00:29

Onun söylemek istediğini ben anladım. Kişilerin hts kaydına bakarsan 0 saniye görünmez ama sabit telefonunun hts kaydına bakarsan seni aramış ama sen telefonu açmamış şeklinde hts kaydı çıkıyor.

kkk66, 6 yıl önce

Manisa savcılıgı bende karacı astsubayım o jandarma astsubaymış 0 sanıye aramışlar benı sabit hatdan bende acılmamıs savcının soylediği mesaj degil arama açılmamiş gözuluyor

tsk.51
Aday Memur
16 Mayıs 2018 18:35

OHAL de göazlatı süresi kaç gün sürüyor maksımum 10 gunu gecen var mı ankesörden

moryellll
Aday Memur
16 Mayıs 2018 19:14

14güne kadar gözaltında tutulabiliyormuş.eşim 6 gündür gözaltında , bu gidişle 10 günü bulacak.

tsk.51, 6 yıl önce

OHAL de göazlatı süresi kaç gün sürüyor maksımum 10 gunu gecen var mı ankesörden

Honorable
Aday Memur
17 Mayıs 2018 14:45

Az önce bir haber aldım.sizlerle de paylaşmak istedim.ankesörlü telefon soruşturmasında adı geçtiğinden dolayı yaklaşık 3 aydır görevden uzaklaştırılmış olan bir tsk personeli "kovuşturmaya yer olmadığına"yazısı gelince görevine tekrar başlamış.Bu süreçte herhangi bir gözaltı falan yaşamamış.Allah fetö terör örgütü ile irtabıtı olmayan diğer masum silah arkadaşlarımızada böyle güzel haberler almayı nasip etsin.

Neredeyim
Aday Memur
17 Mayıs 2018 14:51

Bu haber moral oldu bize çok teşekkür ederim bilgilendirdiği için.Allah masumların yardımcısı olsun

17 Mayıs 2018 14:54

Bu durumda olup bizim bildigimiz ve hic bir adli islem gormeden 3 aylik ggu dan sonra gorevine donen 3 kisi var..ki daha bilmediklerimiz de var..

Toplam 20060 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi