Editörler : supporters.
«124125126127128129130131132133134135»

docdr34
Aday Memur
11 Mayıs 2019 16:50

Maalesef hocam, ben asgari şart ile boğuşuyorum. 1 jüri asgari demiş.

Raporu okuyunca şaşırdım. İtiraz dilekçesi yazdım gönderdim. merakla sonucu bekliyorum.

Drernd
Aday Memur
11 Mayıs 2019 18:57

Hocam geçmiş olsun, sistemden mi öğrendiniz? kargo mu geldi?

docdr34, 5 yıl önce

Raporu okuyunca şaşırdım. İtiraz dilekçesi yazdım gönderdim. merakla sonucu bekliyorum.

son viraj
Kapalı
11 Mayıs 2019 20:49

geçmiş olsun.

docdr34, 5 yıl önce

drccc
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:27

geçmiş olsun. umarım bir an önce hallolur.

docdr34, 5 yıl önce

11 Mayıs 2019 22:28

Bir de bu vardı dimi, herşeyi anlarım da neden husumetli olunan jüri üyesinin jürimizde olmamasını isteme hakkımız yok onu anlamam, bende var mesela bir tane ve ne yapacağını kestirmek inanılmaz zoe bir durum. Dua ile mi yürüyecek bu işler?

docdr34, 5 yıl önce

drccc
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:29

geçen pazartesi dilekçe ve 7085 belgesini gönderdim.

bugün bana yurtiçi kargodan mesaj geldi.

ÜAK tan kargo geliyormuş.

herhalde belgedir.

pazartesi teslim olacakmış bakalım..

dr.iur., 5 yıl önce

Geçici doçentlik belgesi başvurduktan birkaç gün sonra çıkıyor. Yurtiçi kargoyla gönderiyorlar.

Sosyo-log
Aday Memur
11 Mayıs 2019 23:36

benim son rapor tarihi haziran başı. Arkadaşlar neden ay sonu değil de diğer ayın başı olabilir bir problem var mıdır?

koztoprak, 5 yıl önce

merhaba,

elinde 3 dosya olan prof. arkadaşıma sistemden baktırdım. 26 mayıs son tarih dedi.

kolay geksin

Reis 2
Aday Memur
12 Mayıs 2019 03:39

Sayın Kerem hocam üak ta görüştüğünüz en yetkili kişi kimdir

DoktorKerem
Aday Memur
12 Mayıs 2019 15:37

ÜAK genel sekreteri

Reis 2
Aday Memur
12 Mayıs 2019 17:18

Teşekkür ediyorum Kerem hocam o zaman kesin diyebiliriz

dr.xyz
Aday Memur
13 Mayıs 2019 08:07

Bir jüride 4 dosya nedir ya? Jüri kıtlığı mı yaşanıyor arkadaş! Benim jürimde de 4 dosyalı jüri var muhtemelen! Bu da demektir ki Ağustostan önce açıklanmaz benimki!

DoktorKerem, 5 yıl önce

Sayın hocalarım,

Bugün Üak?a gittim ve en yetkili ağızdan yönetim kurulunun 15 Mayısta toplanacağını öğrendim, kesin bilgidir. 3 dosyalı jüri üyeleri için son rapor giriş tarihi 26 Mayıs, 4 dosya 26 haziran şeklinde gidiyormuş.Haziran ayı yönetim kurulu ise 20 Haziran gibi toplanacakmış. Her yönetim kurulundan sonra en fazla 1 hafta sonra da sisteme sonuçlar girilecekmiş. Hayırlı sonuçlar dilerim.

akademisyen85
Aday Memur
13 Mayıs 2019 10:52

Sayın hocam,

Üak a gidince dosyanızla ilgili bilgi veriyorlar mı? Bende gidicem ama orada da bilgi vermezler diye endişeleniyorum?

DoktorKerem, 5 yıl önce

Sayın hocalarım,

Bugün Üak?a gittim ve en yetkili ağızdan yönetim kurulunun 15 Mayısta toplanacağını öğrendim, kesin bilgidir. 3 dosyalı jüri üyeleri için son rapor giriş tarihi 26 Mayıs, 4 dosya 26 haziran şeklinde gidiyormuş.Haziran ayı yönetim kurulu ise 20 Haziran gibi toplanacakmış. Her yönetim kurulundan sonra en fazla 1 hafta sonra da sisteme sonuçlar girilecekmiş. Hayırlı sonuçlar dilerim.

faydogmus
Aday Memur
13 Mayıs 2019 11:07

benim butun raporlarım mart ayı içinde girilmiş. en son rapor tarihim 26 mart. sizde tez zamanda olumlu sonuç alırsınız umarım hocam.

ugurkaya35, 5 yıl önce

Hocam teşekkür ederim cevap için. jürilerin en son rapor giriş tarihleri nedir acaba. oradan anlaşılabilir belki tek veya daha fazla olduğu. (mart sonu tek adaylı, nisan sonu 2 adaylı gıbı.) teşekkürler..

Drernd
Aday Memur
13 Mayıs 2019 11:09

28 inde komisyon toplandıktan sonra geçen seferki gibi sisteme hemen sonuçlar düşmeye başlar mı acaba? yoksa bayram sonuna kalırız:(

hakan.kn
Şube Müdürü
13 Mayıs 2019 11:11

Raporların tamamının girildiğini nereden öğreniyorsunuz acaba? Telefonda ben hiç böyle bir bilgi alamıyorum.

Buraya yazamıyorsanız özelden de mesaj atabilirsiniz.

faydogmus, 5 yıl önce

benim butun raporlarım mart ayı içinde girilmiş. en son rapor tarihim 26 mart. sizde tez zamanda olumlu sonuç alırsınız umarım hocam.

faydogmus
Aday Memur
13 Mayıs 2019 11:20

hocam ben başarılı olduğum sonucunu geçen hafta yani mayıs başı öğrendim. sonuç belli olduktan sonra sistemde yüklü tüm jüri raporlarını görebiliyorsunuz zaten. her raporun düzenledniği

tarihte yazılı raporda.

hakan.kn, 5 yıl önce

Raporların tamamının girildiğini nereden öğreniyorsunuz acaba? Telefonda ben hiç böyle bir bilgi alamıyorum.

Buraya yazamıyorsanız özelden de mesaj atabilirsiniz.

DoktorKerem
Aday Memur
13 Mayıs 2019 14:55

Hocam, sadece şu kadar jüri girmiş şu kadarı girmemiş onların da şu zamana kadar süresi var bilgisi verdiler, başarılı-başarısız konusunda bir şey demediler.

akademisyen85, 5 yıl önce

Sayın hocam,

Üak a gidince dosyanızla ilgili bilgi veriyorlar mı? Bende gidicem ama orada da bilgi vermezler diye endişeleniyorum?

DoktorKerem
Aday Memur
13 Mayıs 2019 14:59

Hocam 15 Mayısta komisyon toplanacağı içim muhtemelen 20-22 Mayıs gibi -eğer tüm jüriler raporlarını girmişse- sonuçlarımızı göreceğiz. Ama jüriler girmemişse bir dahaki sonuç açıklama Haziran sonunda olacak gibi maalesef:(

Drernd, 5 yıl önce

28 inde komisyon toplandıktan sonra geçen seferki gibi sisteme hemen sonuçlar düşmeye başlar mı acaba? yoksa bayram sonuna kalırız:(

Drernd
Aday Memur
13 Mayıs 2019 16:11

28 inde komisyon toplanmıyor mu? benim bi jurinin süresi 26 mayısa kadardı , haziran sonuna kalıyorum ben o halde

DoktorKerem, 5 yıl önce

Hocam 15 Mayısta komisyon toplanacağı içim muhtemelen 20-22 Mayıs gibi -eğer tüm jüriler raporlarını girmişse- sonuçlarımızı göreceğiz. Ama jüriler girmemişse bir dahaki sonuç açıklama Haziran sonunda olacak gibi maalesef:(

13 Mayıs 2019 16:42

Hocam öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler..

15 Mayısta komisyon mu yoksa yönetim kurulu mu toplanacak?

Eğer komisyon ise itirazlar, jüri değişiklikleri..vs görüşülecektir..

Ancak yönetim kurulu toplantısı ise sonuçlar görüşülecektir.

DoktorKerem, 5 yıl önce

Toplam 3506 mesaj
«124125126127128129130131132133134135»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi