Editörler : cihan27E.Kayı Han
«768769770771772773774775776777778779»

Mr.BillGates
Memur
20 Eylül 2022 09:36

Hekimlerle aynı değilsiniz, aynı naşarıyı emeği , uzun eğitim yıllarınızı, çalışmakla aylarınızı saatlerinizi vermediniz uykusuz gecelerde nöbet tutmadınız iihayat memat meselelrinde insan canı için kafa patlatıp akıl yormadınız, haddinizi bilin haddinizi, hekim maaşına gözünüzü dikmeden önce, cahil insan.
Podesta, 2 yıl önce

Hadsiz..sen büyü öyle gel.

fakir.adam
Şube Müdürü
20 Eylül 2022 10:12

maaş yazın ak.

tolgperperek
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 10:24

Ufak atta civcivler yesin, eski Almancıyım ailem Almanya,fransa,İtalya,İngiltere,Hollanda,Yunanistan,Bulgaristan ABD de çalışıyor öğretmen ve memur vb çok iyi maaş aldığı gibi çalışma süreleri 21-38 saat arası. Almanya ve diğer ülkelerde uzman doktor olmak bizim ülke kadar kolay değil , diş hekimi harici veya yazdığım gibi ameliyet vb durumu yoksa doktor iyi maaş almaz hatta bazı ülkelerde diş hekimi, psik....vb. o kadar düşük maaşlara çalışır; etrafında bakabileceği hasta sayısı azdır........Avrupa da mesleklerde açık oluşmasın tek sebebi yaşlı nüfus fazla ve yerine yenisi gelmiyor o yüzden 70 yaş üstü emeklilik ve emekli sonrası bazı iş kolları çalışmaya devam edebiliyor......

journeykbr3223, 2 yıl önce

sizin istediğinize tercüme oluyorum.

yoksa avrupada savcı maaşları-uzman doktor maaşları 12-15bin eurodur, milletvekili maaşı 8bin eurodur, mühendis, mimar falan 3-4bin euro, öğretmen, memur maaşları falan da 2-3bin eurodır

olması gereken budur bizim ülkemizde de aynı hiyerarşi olmalı

tolgperperek
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 10:30

Maş yazılıyor aynı iş aynı ünvana farklı maaş veren kurum, şehir,belde vb. olduğundan infial çıkacak......kısaca kamu birliği ve barışını çok iyi bozmuşlar.....sürekli tartışma içine sokuluyor forum önce öğretmenler memurları küçük gördü,sonra polisler,arada ufak bir grup asker hakir gördü, yeni dönemde hekimler.....tabii ben bu kişilerin polis,asker,hekim veya öğretmen olduğunu bile sanmıyorum keyfi uydurma adlar ile tartışma ortamı çıkarıp ekran başında oturup keyifle izliyorlar o kadar.

fakir.adam, 2 yıl önce

maaş yazın ak.

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 12:19

Edit : Başka internet sitelerine yönlendirme yapan link paylaşımı yasaktır. 

tolgperperek, 2 yıl önce

Ufak atta civcivler yesin, eski Almancıyım ailem Almanya,fransa,İtalya,İngiltere,Hollanda,Yunanistan,Bulgaristan ABD de çalışıyor öğretmen ve memur vb çok iyi maaş aldığı gibi çalışma süreleri 21-38 saat arası. Almanya ve diğer ülkelerde uzman doktor olmak bizim ülke kadar kolay değil , diş hekimi harici veya yazdığım gibi ameliyet vb durumu yoksa doktor iyi maaş almaz hatta bazı ülkelerde diş hekimi, psik....vb. o kadar düşük maaşlara çalışır; etrafında bakabileceği hasta sayısı azdır........Avrupa da mesleklerde açık oluşmasın tek sebebi yaşlı nüfus fazla ve yerine yenisi gelmiyor o yüzden 70 yaş üstü emeklilik ve emekli sonrası bazı iş kolları çalışmaya devam edebiliyor......

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 12:23

tolgperperek, 2 yıl önce

Albertcamus20
Aday Memur
20 Eylül 2022 15:03

Maaş dışında her şey yazılmış

tolgperperek
Daire Başkanı
20 Eylül 2022 15:19

Burdanda anladığım birşey varsa sen çoktan yurtdışına doğru yol yapmaya başlamışsın. Hayırlısı olsun.Forumda çözüm arama çözümü yok, Almanca dil kursuna git varsa ücretsiz iznin belgelerini topla apostil yaptır ve tatilinde dene bakalım.

Gururu65
Genel Müdür
20 Eylül 2022 16:21

Doktorlar gidip başka çöplükte eşinin.Yeter artık sizin hakkınızda duyduklarımız yeterrrrr.İşınize gelmiyorsa cekip gidin burarda, aldığınız maaş yetmiyorsa ne yapalım.Bu sayfanin amacı ne bilmiyormormusunuz.Rezilsiniz.

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 17:42

ben de anlamıyorum, buradaki memurlar doktor maaşının düşürülmesini istiyor ve hekimlerin hiçbir şey yapmadan para kazandıklarını iddia ediyorlar

hekimler de buna cevap veriyor

sonra sen de çıkıyorsun, hekimlerimize rezil diyorsun hadi oradan, hekimimizi sana yedirtmeyiz koçum

Gururu65, 2 yıl önce

Doktorlar gidip başka çöplükte eşinin.Yeter artık sizin hakkınızda duyduklarımız yeterrrrr.İşınize gelmiyorsa cekip gidin burarda, aldığınız maaş yetmiyorsa ne yapalım.Bu sayfanin amacı ne bilmiyormormusunuz.Rezilsiniz.

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 17:44

ben yazılımcıyım aga, bizim şirket yurtdışına yazılım ihracatı ile ülkede dövize katkı sağlıyoruz

sen git almanyaya beni kovamazsın, senden daha fazla katkım var bu ülkeye

tolgperperek, 2 yıl önce

Burdanda anladığım birşey varsa sen çoktan yurtdışına doğru yol yapmaya başlamışsın. Hayırlısı olsun.Forumda çözüm arama çözümü yok, Almanca dil kursuna git varsa ücretsiz iznin belgelerini topla apostil yaptır ve tatilinde dene bakalım.

slkslk54
Şef
20 Eylül 2022 19:14

alkolü acilen bırakman gerek

bakma sanki zorla baktırıyorlar

memurlar arasında maaş farkı açılmamalı, ya hekimlere verilen zamların geri çekilip adilce bir zam yapılır ya da en düşük memur maaşı pratisyen hekimle aynı yapılır, başka çözüm yolu yok

Umut0621
Genel Müdür
20 Eylül 2022 20:21

Sadece alkol içse yine iyi. Daha başka neler içiyordur bu. Adamda kafa gitmiş. Birde utanmadan yazılımcıyım diyor. %100 pratisyen bir doktor. Sağlık bakanlığı forumundaki wuhan da bu. 4-5 tane daha bot hesabı var. Kardeş sağlık bakanlığı forumuna bir bak bu varya orayı yıkıyor adeta. Açılan başlıkların yarısını bu açıyor. Yazıların %90'ını bu yazıyor. Ya benim anlamadığım 7/24 memurlarnete giriyor bu. Len biraz hastalarının durumuna da bak. Git tusu kazan uzman doktor ol maaşın iki katına çıksın. Sen de kurtul biz de senden kurtulalım artık
slkslk54, 2 yıl önce

alkolü acilen bırakman gerek

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 21:18

yazılımcıyım

ama size göre pratisyenler en az 55bin alıyor uzmanlar da en az 85bin kazanıyor diyerek insanları hekimlere karşı çok iyi kışkırtıyorsunuz, ve insanları hekimlere karşı tahrik ediyorsunuz

başka diyecek söz yok,

Umut0621, 2 yıl önce
Sadece alkol içse yine iyi. Daha başka neler içiyordur bu. Adamda kafa gitmiş. Birde utanmadan yazılımcıyım diyor. %100 pratisyen bir doktor. Sağlık bakanlığı forumundaki wuhan da bu. 4-5 tane daha bot hesabı var. Kardeş sağlık bakanlığı forumuna bir bak bu varya orayı yıkıyor adeta. Açılan başlıkların yarısını bu açıyor. Yazıların %90'ını bu yazıyor. Ya benim anlamadığım 7/24 memurlarnete giriyor bu. Len biraz hastalarının durumuna da bak. Git tusu kazan uzman doktor ol maaşın iki katına çıksın. Sen de kurtul biz de senden kurtulalım artık

journeykbr3223
Yasaklı
20 Eylül 2022 21:21

https://www.memurlar.net/maas/

maaşlar buradan döner sermaye de 10 hastaneden 7sine verilmez

sonra sizin bu şekilde yanıtlarınızla buradaki kullancılar da gaza gelerek diyor ki hekimlerin bir şey yaptığı yok, oturduğu yerden para kazanıyorlar diyorlar siz de onlara daha da destek veriyorsunuz dah fazla insanları tahrik ediyorsunuz

ama tüm söylediklerinizin hepsi yalan beyan

yazılımcıyım

ama size göre pratisyenler en az 55bin alıyor uzmanlar da en az 85bin kazanıyor diyerek insanları hekimlere karşı çok iyi kışkırtıyorsunuz, ve insanları hekimlere karşı tahrik ediyorsunuz

başka diyecek söz yok,

tolgperperek
Daire Başkanı
21 Eylül 2022 09:19

Ben zaten yazılım ürün uzmanlığı ve yazılım firmasında bir çok görevde yer aldım buna müdürlük dahil; müşterilerde havelsan, aselsan, tai vb. ne anlattığını halada anlamıyorum, gayette güzel özelde paramı kazandım. Yazılımcıyım deyip hekimlerimi savunuyorsun....nasıl bir alakadır hala çözemedim.Artı yazılımcı bu ülkeye nasıl parayı kazandırıyormuş onuda yaz hepberaber gülelim....kodları yazdığın yazılım firması Amerika kökenli ama merkezi israil firmasımıdır. Büyük işler buna silah sanayii dahil malesef ürün yazılımı tamamlanmak zorunda olduğu yazılımlar yurtdışı dır....mühendiislik grupları roketi, uçağı, jeti, silahı, içindeki sensorün programlasını dahi onlarla yapar.

ben yazılımcıyım aga, bizim şirket yurtdışına yazılım ihracatı ile ülkede dövize katkı sağlıyoruz

sen git almanyaya beni kovamazsın, senden daha fazla katkım var bu ülkeye

21 Eylül 2022 09:56

Kıdem: 9 Derece/Kademe: 4/2 Sağlık Lisansiyeri Sağlık Teknikeri. Maaş+Taban+Teşvik: 13.653,91

tolgperperek
Daire Başkanı
21 Eylül 2022 11:04

ek ücretler çıkarılsa taban maaş ne kadar, burası Türkiye hiç belli olmaz ek ücretler, döner vb verilmeyebilir.

Tıbbi-Sekreter16, 2 yıl önce
Kıdem: 9 Derece/Kademe: 4/2 Sağlık Lisansiyeri Sağlık Teknikeri. Maaş+Taban+Teşvik: 13.653,91
21 Eylül 2022 11:35

Taban+Teşvik hariç 12.935,86
tolgperperek, 2 yıl önce

ek ücretler çıkarılsa taban maaş ne kadar, burası Türkiye hiç belli olmaz ek ücretler, döner vb verilmeyebilir.

journeykbr3223
Yasaklı
21 Eylül 2022 13:00

yazılımcı olarak hekimleri desteklemenin nesini yanlış buluyorsun, anlam veremiyorum hekimlerimiz bizim düşmanlarımız değil bu şekilde lanse etmen ne kadar kötü

yazılım konusunda da iyice saçmaladın, yok israilin bir projesiymiş sen böyle devam et, sizin gibi zihniyetler yüzünden bu haldeyiz,

bizim yaptığımız oyun sektöründe millete silah ve savunma anlamında katkı verememiş olabiliriz, ama ülkemize döviz olarak çok büyük katkısı var ve çok fazla da istihdam oluştuk, oyun sektörüne küçük olarak bakmayın, bulunduğum şirket yakın zamanda 250milyon dolar yatırım aldı öyle senin sandığın küçük şeylerle ilgilenmiyoruz

tolgperperek, 2 yıl önce

Ben zaten yazılım ürün uzmanlığı ve yazılım firmasında bir çok görevde yer aldım buna müdürlük dahil; müşterilerde havelsan, aselsan, tai vb. ne anlattığını halada anlamıyorum, gayette güzel özelde paramı kazandım. Yazılımcıyım deyip hekimlerimi savunuyorsun....nasıl bir alakadır hala çözemedim.Artı yazılımcı bu ülkeye nasıl parayı kazandırıyormuş onuda yaz hepberaber gülelim....kodları yazdığın yazılım firması Amerika kökenli ama merkezi israil firmasımıdır. Büyük işler buna silah sanayii dahil malesef ürün yazılımı tamamlanmak zorunda olduğu yazılımlar yurtdışı dır....mühendiislik grupları roketi, uçağı, jeti, silahı, içindeki sensorün programlasını dahi onlarla yapar.

Toplam 20317 mesaj
«768769770771772773774775776777778779»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi