Editörler : swat3410E.Kayı Han
06 Temmuz 2022 23:16

28.dönem hakkında

Merhaba 1,5 sene önce gözümü çizdirmiştim. Pomem'e göz çizdirdiğim için sağlık raporu götürmeme gerek var mı? Ayrıca askerliğimi Nisan'da tamamladım. Terhis belgesi dışında ekstra olarak askerlik durum belgesinin aslı istenmiş. Bu belgeyi e-devlet üzerinden alırsak kabul edilir mi?

Gangan9
Memur
06 Temmuz 2022 23:34

e devletteki durum belgesi aslı olmuyor mu zaten

nexroman
Aday Memur
06 Temmuz 2022 23:36

Şimdi bazı istenilen belgelerde e-devlet ya da .... yerden alınız gibisinden yazılmış ama askerlik durum belgesinde öyle bir şey yazmamış o yüzden kafamda soru işareti kaldı. Acaba ıslak imza mı isteniyor diye.

Gangan9, 2 yıl önce
e devletteki durum belgesi aslı olmuyor mu zaten

Gangan9
Memur
06 Temmuz 2022 23:38

doğru ben de sana cevap yazdıktan sonra tekrar kontrol ettim. bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım
nexroman, 2 yıl önce

Şimdi bazı istenilen belgelerde e-devlet ya da .... yerden alınız gibisinden yazılmış ama askerlik durum belgesinde öyle bir şey yazmamış o yüzden kafamda soru işareti kaldı. Acaba ıslak imza mı isteniyor diye.

Gangan9
Memur
08 Temmuz 2022 16:15

arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Hobita7
Aday Memur
09 Temmuz 2022 00:02

Arkadaşlar e devletteki belgenin aslı değil devlet onaylı muadili sizin polis akademisine götüreceginiz ise ıslak imzalı askerlik şubesinden alınan terhis yada askerlik yapmayanlar için tecil belgesi olması gerekiyor, zaten her okul istenilen evraklar listesinde parantez içinde e devlet kabul edilmeyecektir ,Kabul edilecektir diye belirtiyor

Memleket1412
Aday Memur
09 Temmuz 2022 00:06

Arkadaşlar benimde 3 ay önce ayağım kırıldı şu anda iyiyim koşu atlama vs sorun yok ama ödem azalsada halen var. Ortopedi doktoru ayağım şiş diye eler mi?

VP67
Aday Memur
09 Temmuz 2022 07:22

Askerlik durum belgesini bende e devletten aldım. Aslı yazıyor ama tam anlamadım o kısmı.

Takitaki
Aday Memur
09 Temmuz 2022 21:35

Değerli arkadaşlar. Askerlik ile ilgili belgeleri bulunduğunuz ildeki ilgili kurumdan temin edersiniz içiniz rahat eder.
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi