Editörler : Pangaea

Türkçemat
Kapalı
02 Aralık 2022 08:50

O zaman git işine gücüne öğrencilerine bak burda millete olumsuzluk pompalama.Sanane yeni atamadan ? Senin çok bildiğin varsa bize de soyle yararlanalim insanların canını sıkma.Burda can sikacagina öğrencilerine birkaç şey ogret

Faramir66, 1 yıl önce

Hiçbir bilginiz yok ama konusuyorsunuz. Seçim senesinde hep yüksek atama geldi yazmışsın. Bak bakalım son seçim senesinde kac atama gelmiş. Yine bana dediniz galiba sıralaması düşük diye ama ben atanalı baya oldu bilginiz olsun

Faramir66
Şube Müdürü
02 Aralık 2022 14:24

Sen ne boş bir insansin ya. Buraya bir şey yazınca öğrencilerime bir şey öğretmiyor muyum? Tamam 100 bin atama olacak hem de bu haftasonu okulunuz belli olur. Hadi mutlu ol şimdi olumluluk pompaladim:d

Türkçemat, 1 yıl önce

O zaman git işine gücüne öğrencilerine bak burda millete olumsuzluk pompalama.Sanane yeni atamadan ? Senin çok bildiğin varsa bize de soyle yararlanalim insanların canını sıkma.Burda can sikacagina öğrencilerine birkaç şey ogret

Türkçemat
Kapalı
02 Aralık 2022 17:00

Senin gibi insanlar öğretmen oluyor yazık !

Faramir66, 1 yıl önce

Sen ne boş bir insansin ya. Buraya bir şey yazınca öğrencilerime bir şey öğretmiyor muyum? Tamam 100 bin atama olacak hem de bu haftasonu okulunuz belli olur. Hadi mutlu ol şimdi olumluluk pompaladim:d

Faramir66
Şube Müdürü
02 Aralık 2022 21:50

Sen bu gidişle yıllarca burada boş boş konuşacaksın bence de hayırlısı. 2023kpss de başarılar sana

Türkçemat, 1 yıl önce

Senin gibi insanlar öğretmen oluyor yazık !

logosb7
Aday Memur
03 Aralık 2022 16:13

Bu faramir denen gerizekalıyı şikayet edin. İnsan yerine koymasın. Havlasın...Bu öğretmen olarak meb'e atanmışsa ben öğretmenlikten istifa ediyorum. Bana öğretmenlik lazım değil. Bunu öğretmen yapan MEB'e yazıklar olsun...Kendisi 50 puanla atanmış . Burda millete hava atıyor. Hade yallahhhhhhhhh

Türkçemat
Kapalı
03 Aralık 2022 20:47

Benim sıralamam güzel sevgili öğretmen bey siz onu kafaniza takmayın.Bence siz öğrencilerinizle ilgilenin.Atandiktan sonra burnunuzu atanacakların işine sokmayın.Merak etme secimden evvel bir atama olacak şubat mart dönemi ve sen biraz üzüleceksin ama yapacak bisey yok.Baskalarinin mutluluğu bu hayatta seni hep üzecek çünkü sen insanların mutsuzluguyla mutlu olan bir tipsin

Faramir66, 1 yıl önce

Sen bu gidişle yıllarca burada boş boş konuşacaksın bence de hayırlısı. 2023kpss de başarılar sana

Faramir66
Şube Müdürü
03 Aralık 2022 21:01

Ahahaha 50 puanla atama olmuyor diye biliyorum. Ama madem olunabiliyor sen de olsaydın ya

logosb7, 1 yıl önce

Bu faramir denen gerizekalıyı şikayet edin. İnsan yerine koymasın. Havlasın...Bu öğretmen olarak meb'e atanmışsa ben öğretmenlikten istifa ediyorum. Bana öğretmenlik lazım değil. Bunu öğretmen yapan MEB'e yazıklar olsun...Kendisi 50 puanla atanmış . Burda millete hava atıyor. Hade yallahhhhhhhhh

Faramir66
Şube Müdürü
03 Aralık 2022 21:02

Kesin güzeldir kesin :d beni 500 bin atama olması da 500 atama olması da ilgilendirmiyor. Ama şubatta falan atama olmayacak gibi duruyor. Dönemin ortasında da atama tabiki olmaz. Mayısta olacak demenden ne kadar bilgili olduğun belli. Sana da 2023 sınavında başarılar

Türkçemat, 1 yıl önce

Benim sıralamam güzel sevgili öğretmen bey siz onu kafaniza takmayın.Bence siz öğrencilerinizle ilgilenin.Atandiktan sonra burnunuzu atanacakların işine sokmayın.Merak etme secimden evvel bir atama olacak şubat mart dönemi ve sen biraz üzüleceksin ama yapacak bisey yok.Baskalarinin mutluluğu bu hayatta seni hep üzecek çünkü sen insanların mutsuzluguyla mutlu olan bir tipsin

Faramir66
Şube Müdürü
03 Aralık 2022 21:04

Ayrıca hayatın boyunca kpssye girsen yine de benim yaptığım netleri ve puani alamazsın. O yüzden gerizekali demeden önce iki kez daha düşün. Şayet atama bekleyip yalvaran sensin. Hayatın boyunca da bu kafayla atama bekleyip babandan para alacaksın. Terbiyesiz

logosb7, 1 yıl önce

Türkçemat
Kapalı
03 Aralık 2022 21:33

Ya tamam en büyük sensin en kral sensin sen ne dersen doğrudur

Faramir66, 1 yıl önce

Ayrıca hayatın boyunca kpssye girsen yine de benim yaptığım netleri ve puani alamazsın. O yüzden gerizekali demeden önce iki kez daha düşün. Şayet atama bekleyip yalvaran sensin. Hayatın boyunca da bu kafayla atama bekleyip babandan para alacaksın. Terbiyesiz

Türkçemat
Kapalı
04 Aralık 2022 10:18

Neyse atandıktan sonra sonucu atarım sana biraz üzülür kendine gelirsin

Faramir66, 1 yıl önce

Kesin güzeldir kesin :d beni 500 bin atama olması da 500 atama olması da ilgilendirmiyor. Ama şubatta falan atama olmayacak gibi duruyor. Dönemin ortasında da atama tabiki olmaz. Mayısta olacak demenden ne kadar bilgili olduğun belli. Sana da 2023 sınavında başarılar

Yamann003
Aday Memur
04 Aralık 2022 12:31

Merhaba okul oncesi öğretmeniyim.TERCIH KLAVUZU NE ZAMAN ACIKLANIR ACEBA.

SAGLIK BAKANLIGI OKUL ONCESI OGRETMENI ALIMI YAPIYORMU

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Türkçemat
Kapalı
08 Aralık 2022 09:57

Meb 20 bin alır hocam sağlık bakanlığı da 10 bin alır çevre bakanlığı 30 bin alır okul onceciler hep memur olur merak etme :)

Yamann003, 1 yıl önce

Merhaba okul oncesi öğretmeniyim.TERCIH KLAVUZU NE ZAMAN ACIKLANIR ACEBA.

SAGLIK BAKANLIGI OKUL ONCESI OGRETMENI ALIMI YAPIYORMU

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Faramir66
Şube Müdürü
13 Ocak 2023 13:02

Kesin konuşuyormuş gerçekten haklısiniz.

Türkçemat, 1 yıl önce

Şubatta kesinlikle bir atama olacaktır. 30 bin bandında bir atama bekliyorum.Ustelik bu defa homojen dağılmış bir atama bekliyorum. Belki heterojen dağılım eylül ayındaki alımda olabilir ama seçim öncesi kesinlikle bölümlere adaletle dağılmış bir alım ve 30 bin olarak öngörüyorum.Mulakatsiz bir atama olabilir hatta

Semrali9042
Aday Memur
13 Ocak 2023 13:53

🤣🤣🤣🤣

Faramir66, 1 yıl önce

Kesin konuşuyormuş gerçekten haklısiniz.

LHSNR
Şube Müdürü
14 Ocak 2023 17:10

Atama süreci iki ayı buluyor hatta geçiyor bile. Ocak sonunda klavuz yayınlansa Nisan ortalarına anca Atama yapılır.

wax meber
Memur
15 Ocak 2023 12:52

meb isterse süreci iki haftada bile tamamlar emin ol

LHSNR, 1 yıl önce

Atama süreci iki ayı buluyor hatta geçiyor bile. Ocak sonunda klavuz yayınlansa Nisan ortalarına anca Atama yapılır.

popcorn007
Kapalı
15 Ocak 2023 13:24

Dönem ortasında atama yapılmaz. Nisan ayına denk geliyorsa o atama ağustos-eylülde olur.

LHSNR, 1 yıl önce

popcorn007
Kapalı
15 Ocak 2023 13:27

Sayın hocam, duruma çok iyimser bakmışsınız lakin 2 haftada hangi atama olacak? Bunun daha hangi branştan ne kadar alım yapılacağıyla ilgili kontenjan listesinin yayımlanması var, ön başvurusu var, mülakatı var, tercih süresi ve sonuçların açıklanması var. Onu da geçtim güvenlik soruşturması var. Ocak ayı sonu gibi ancak kontenjan listesi paylaşılır. Ardından mart gibi ön başvurular alınır. Sonra mülakata nisan, mayıs gibi. Temmuz gibi tercihleriniz alınır. Eylülde de göreve başlarsınız. Her şey gönlünüzce olsun hocam.

wax meber, 1 yıl önce

meb isterse süreci iki haftada bile tamamlar emin ol

Semrali9042
Aday Memur
15 Ocak 2023 13:46

Hocam maşallah ne kadar da bilgilisiniz. Bı tanidiginiz falan var heralde. Kesin net dille konustugunuza göre. 🤣 Burda olumlu olumsuz kesin net dille konuşan insanları anlamıyorum. Düşünceleriniz size kalsın. İnsanlar zaten stresli. Sizin de yok şu olmaz bu olmaz gibi cumlelerinize tahammülümüz yok.

popcorn007, 1 yıl önce

Dönem ortasında atama yapılmaz. Nisan ayına denk geliyorsa o atama ağustos-eylülde olur.

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi