Editörler : Pangaea

Yasaklı
13 Mayıs 2018 22:01

Mülakat sonuçları

Arkadaşlar gerçekten seçimden sonra mı açıklanacak mülakat sonuçları? Allah hepimize sabır versin daha en az 45 gün sonra açıklanacak bayağı süre var geçen sene beşinci günde açıklanmıştı mülakat bittikten sonra

çalıkuşu.feridee
Aday Memur
13 Mayıs 2018 22:03

Nerden çıkarıyorsunuz bunu bununla ilgili aciklanmis resmi bisey yok

Ogretmen0734
Aday Memur
13 Mayıs 2018 22:13

Yrı

ücretliata
Şube Müdürü
13 Mayıs 2018 22:19

emanullah gündüzün twitter sayfasına bak. o adam yalan söylemiyor ne öğrendi ise onu yazıyor. talip geylanda twitterden tepki göstermiş mülakatın sonuçlarının seçim sonrası açıklanmasıyla ilgili. linkler siliniyor. paylaşıyorum linki ama editör siliyor. sanki reklam yapıyoruz.

https://twitter.com/TalipGeylan/status/995439256024834049

Mbalabm18
Yasaklı
13 Mayıs 2018 22:29

Bende biran önce açıklanmasını istiyorum inşallah en kısa sürede açıklanır meraktan bekliyoruz sabır içinde inşallah seçim sonrası değildir bu kişiler seçim sonrası yazmış resmi açıklama yok nasıl bir iş bu

Okdusty
Memur
13 Mayıs 2018 23:05

seçim sonrası demek hükümetin düşmesi demektir bunu göze alamazlar bu kadar insanin sabriyla oynayamazlar

koby24
Aday Memur
13 Mayıs 2018 23:05

Seçimden sonra açıklanacak diye bir şey yokmuş

koby24
Aday Memur
13 Mayıs 2018 23:07

Duyumlara bakmayın. Resmi açıklama var mı yok o. her an açıklanabilir

Dördermısra
Aday Memur
13 Mayıs 2018 23:21

Psikolojik iskence uygulaniyor bizlere. ..

ücretliata
Şube Müdürü
13 Mayıs 2018 23:21

Tamam hükümet düsücwk. Meclis çoğunluğu kaybedilecek. Ama var olan yaşa ile mülakat ile atama yapılır. sakın oyunuzu yanlış yere atmayın. atama yapılmaz demeyin. Kanuna göre atama zaten yapılacaktır.

Okdusty, 6 yıl önce
seçim sonrası demek hükümetin düşmesi demektir bunu göze alamazlar bu kadar insanin sabriyla oynayamazlar

ücretliata
Şube Müdürü
13 Mayıs 2018 23:28

Ek atama olsa bende verecektim oyumu cumhurbaskanımıza ama sabır tastı. eski sistem olsa atanıyordum şuan. mağdur edildik. Ailecek ek atama olmazsa. Oyumuz muhalefete.

kayraki
Aday Memur
14 Mayıs 2018 08:33

bugün açıklanır diye düşünüyorum.

Mbalabm18
Yasaklı
14 Mayıs 2018 08:40

İnşallah hocam sabır bitmek üzere artık taş olsa çatlar biten sonucun açıklanması gerekiyor sistemde var madem ne bekleniyor
kayraki, 6 yıl önce

bugün açıklanır diye düşünüyorum.

kayraki
Aday Memur
14 Mayıs 2018 08:45

her aşamasında sürüm sürüm süründürdüler. ve halen sürünüyoruz. ben yine de iyi niyetimi koruyup bugün açıklanır dedim, bakalım :)

Mbalabm18, 6 yıl önce
İnşallah hocam sabır bitmek üzere artık taş olsa çatlar biten sonucun açıklanması gerekiyor sistemde var madem ne bekleniyor

tuna aydın
Aday Memur
14 Mayıs 2018 08:59

Şuan akıllarından geçeni size söyleyeyim, mülakat seçimden sonra açıklanacak, öncelikle 2017

sınavına girenlerin 2018 sınavına ücret ödeyip başvuru yapılması sağlanacak amaç bu, az buz bi

para değil sonuçta kar kardır, ikincisi seçim birinci turda Tayyip Bey 50+1 i alamaz ise 2. turda ek atama gelir arkadaşlar, kendi bakanı atanamayan öğretmeni yem bekleyen güvercine benzeten,

başka iş baksınlar diyen, her seferinde temcit pilavı gibi bizim dönemimizde 80 yılda atanan

öğretmenden fazlasını atadık diyen bir hükümetten farklı bir davranış beklemez saflık olur.

ücretliata
Şube Müdürü
14 Mayıs 2018 09:39

Hocam var olan atama yapılmadan ek atama yapamazlar. Ek atama için extra başvuru alacaklar. Şuan mülakat sonuclarını acıklasalar ve ek atama yapacaz deseler. Senin dediğin olurdu.

tuna aydın, 6 yıl önce

Şuan akıllarından geçeni size söyleyeyim, mülakat seçimden sonra açıklanacak, öncelikle 2017

sınavına girenlerin 2018 sınavına ücret ödeyip başvuru yapılması sağlanacak amaç bu, az buz bi

para değil sonuçta kar kardır, ikincisi seçim birinci turda Tayyip Bey 50+1 i alamaz ise 2. turda ek atama gelir arkadaşlar, kendi bakanı atanamayan öğretmeni yem bekleyen güvercine benzeten,

başka iş baksınlar diyen, her seferinde temcit pilavı gibi bizim dönemimizde 80 yılda atanan

öğretmenden fazlasını atadık diyen bir hükümetten farklı bir davranış beklemez saflık olur.

ücretliata
Şube Müdürü
14 Mayıs 2018 09:44

inşallah mayıs sonu- haziran ilk haftası müjde gelir. Hemen açıklarlar 20 bini alıp. Daha sonradan extra başvuru alıp diğer ek atama yapılır. Ama seçim sonrasına kalırsa mülakat sonycları ek atama zor.

tuna aydın
Aday Memur
14 Mayıs 2018 09:46

Benim fikrim seçim sonuçlarına göre mülakata girenlerin arasından sıraya göre 20 bin değilde 30 bin yada 40 bin şeklinde güncellenebilir atama sayısı seçim 2. tura kalırsa.

ücretliata, 6 yıl önce

inşallah mayıs sonu- haziran ilk haftası müjde gelir. Hemen açıklarlar 20 bini alıp. Daha sonradan extra başvuru alıp diğer ek atama yapılır. Ama seçim sonrasına kalırsa mülakat sonycları ek atama zor.

ücretliata
Şube Müdürü
14 Mayıs 2018 10:01

eklenti yaoılıp ikisini aynı anda atayamaz lar. Önce varolan 20 bin atanır. Sonra ek atama extra başvuru ile alınır. Geçmişte dersane çileden kalan kadro extra başvuru ile alındı. Yani eklentisi direkt alamazlar. Tabi zaman yok seçim sonrasına onu demek istiyorum. Mülakat sonucları hemen acıklanıp seçim öncesi varolan 20 bin alınması lazım öncelikle.

tuna aydın, 6 yıl önce

Benim fikrim seçim sonuçlarına göre mülakata girenlerin arasından sıraya göre 20 bin değilde 30 bin yada 40 bin şeklinde güncellenebilir atama sayısı seçim 2. tura kalırsa.

koby24
Aday Memur
14 Mayıs 2018 10:30

45 gün inanılmaz fazla süre o kadar beklenilmeyecektir diye umut ediyorum

Mbalabm18
Yasaklı
14 Mayıs 2018 11:25

Şimdi kesin olarak seçim sonrasına mı kaldı bu kadar da olmaz yazık bize sabır sabır diye diye... Amaç ne acaba bekletilmesindeki kimse bişey bilmiyor her kafadan bir ses geliyor resmi açıklama yok
Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi