Editörler : F16 Gökçen
10 Haziran 2019 23:32

Odeabank Müfettiş Yardımcılığı Haziran 2019

Merhabalar. Geçmiş dönemlerde sınav ve mülakat süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olanlar var mı aramızda ?

yularvik
Aday Memur
13 Haziran 2019 11:14

Olumlu veya olumsuz cevap alan oldu mu acaba ?

13 Haziran 2019 18:35

Bugün online sınav daveti göndermek için bilgilerimi teyit etmek adına telefonla aradılar ama grup mülakatlarının yapılmasını planladıkları tarihte askerde olacağım için sürece dahil etmediler.

yularvik, 5 yıl önce

Olumlu veya olumsuz cevap alan oldu mu acaba ?

gibicibicis1
Aday Memur
14 Haziran 2019 14:22

Dün arandım bugün sınav daveti geldi. Sınavı geçenleri grup mülakatına, onu geçenleri birebir mülakata çağıracaklarmış. Eylülde de işbaşı.

ceterisprobis
Aday Memur
14 Haziran 2019 14:32

ben de bugün arandım gün içinde online sınav göndereceklerini söylediler. başarılı olunması durumunda temmuz başında grup mülakatı ardından bireysel vs devam ediyor.

brk2
Aday Memur
14 Haziran 2019 18:50

bugün ben de arandım, online sınava girip başarılı olunursa mülakatlar için çağırılacağını söyledile

ceterisprobis
Aday Memur
14 Haziran 2019 20:04

online sınavları bitirdim bakalım ben bekliyoruz. net olmamakla birlikte pazar gecesine kadar sınavın çözülmesi gerektiğinin iletildiğini hatırlıyorum. haftaya büyük ihtimalle açıklanır.

melodrama5
Aday Memur
14 Haziran 2019 22:07

Ben de bugün aradım, pazartesi günü sınavı göndereceklerini ve aynı gün içerisinde sınavı bitirmem gerektiğini söylediler. Eylülde iş başı yapılacakmış.

gibicibicis1
Aday Memur
15 Haziran 2019 16:46

Dün sınavı yaptım bugün cvme baktılar. Acaba geçmiş miyimdir? Var mı benim gibi cvsine bakılan?

trajikomikülke
Aday Memur
15 Haziran 2019 20:06

Genel yetenek ve İngilizce sınavlarını aynı anda mı çözmek gerekiyor yoksa gün içerisinde ayrı ayrı zaman dilimlerinde çözmek de mümkün müdür ? Birde genel yetenek bildiğimiz matematik sorularından mı oluşmakta yoksa muhasebe iktisat vb konu başlıkları da mevcut mudur ?

ceterisprobis, 5 yıl önce

online sınavları bitirdim bakalım ben bekliyoruz. net olmamakla birlikte pazar gecesine kadar sınavın çözülmesi gerektiğinin iletildiğini hatırlıyorum. haftaya büyük ihtimalle açıklanır.

ceterisprobis
Aday Memur
15 Haziran 2019 20:40

ayrı zamanlarda çözebilirsiniz. hiç alan sorusu yok hocaman tamamen genel yetenek, mat vb.
trajikomikülke, 5 yıl önce

Genel yetenek ve İngilizce sınavlarını aynı anda mı çözmek gerekiyor yoksa gün içerisinde ayrı ayrı zaman dilimlerinde çözmek de mümkün müdür ? Birde genel yetenek bildiğimiz matematik sorularından mı oluşmakta yoksa muhasebe iktisat vb konu başlıkları da mevcut mudur ?

ceterisprobis
Aday Memur
15 Haziran 2019 20:41

ben de dün çözdüm sınavı. bugün cv görüntülenmiş. ama nedenini bilemeyiz tabii
gibicibicis1, 5 yıl önce

Dün sınavı yaptım bugün cvme baktılar. Acaba geçmiş miyimdir? Var mı benim gibi cvsine bakılan?

yularvik
Aday Memur
16 Haziran 2019 13:35

ya sınavdaki genel yetenek testinin 60 soru olup sürenin 20 dakika olması ayrıntısı??????

yularvik
Aday Memur
16 Haziran 2019 13:36

süreeyi yetiştiren var mı arkadaşlar?

yularvik
Aday Memur
16 Haziran 2019 13:38

Bu arada benim özgeçmişim sınavdan önce görüntülenmiş

16 Haziran 2019 13:51

Beni cuma günü aradılar ancak hala mail gelmedi arkadaşlar bugün son gün müydü? Yarın dagelebilir mi?

melodrama5
Aday Memur
16 Haziran 2019 15:49

Beni aradıktan sonra bakmışlardı cvye, büyük ihtimalle size de sınav pazartesi günü gelecektir.

brk2
Aday Memur
16 Haziran 2019 16:57

20 dakika 60 soru... Çok basit ama yetiştirmek neredeyse imkansız, başarabilen varsa büyük tebrikler

yularvik
Aday Memur
17 Haziran 2019 08:38

ingilizceniz nasıldı arkadaşlar?

melodrama5
Aday Memur
17 Haziran 2019 12:46

Arkadaşlar bilgisayar sizde de kamera açmadı değil mi ? Kamera ile ilgili hiç bir bilgi yoktu

yularvik
Aday Memur
17 Haziran 2019 13:56

evet açılmadı

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi