Editörler : E.Kayı Han
07 Ocak 2019 16:02

Çağlayan adliyesi haber gelen var mı?
Arkadaşlar merhaba. Çağlayan adliyesinde icra katipliği asil olarak kazandım. Öncelikle kazanan diğer arkadaşlarımı tebrik ederim. Forumu araştırdım baya şeyler söylendi yok heyet raporu yok tercih kağıdı yok tam teşekküllü hastaneden sağlık raporu felan. Ben internetten istedikleri şeyleri el ile doldurup teslim ettim ki içinde sağlık raporu kağıdı da vardı. Bu tip durumlarla karşılaşanlar oldu mu? Ve adliyeyi yakın zamanda arayan var mı? Bayadır bekliyorum haber felan gelmedi.
07 Ocak 2019 16:08

bende çağlayana başlayacağım nasipse, şu ana kadar galiba aranan olmadı heyet raporu olayı da ikm lerde falan isteniyor ilanda belirtilen tüm evrakları verdik başka bir problem olmaz

Cemfet
Aday Memur
07 Ocak 2019 17:17

Hakkımızda hayırlısı olsun kardeşim ne taraftan geleceksin işe? Yol ücreti servis yemek felan bilgin var mı hiç?
icrakatibioldum, 5 yıl önce

bende çağlayana başlayacağım nasipse, şu ana kadar galiba aranan olmadı heyet raporu olayı da ikm lerde falan isteniyor ilanda belirtilen tüm evrakları verdik başka bir problem olmaz

08 Ocak 2019 20:04

Yenibosna dan geleceğim servis olduğu söyleniyor ama nasipse metrobüs daha mantıklı olacak gibi trafik çekilmez
Cemfet, 5 yıl önce
Hakkımızda hayırlısı olsun kardeşim ne taraftan geleceksin işe? Yol ücreti servis yemek felan bilgin var mı hiç?

Cemfet
Aday Memur
09 Ocak 2019 08:03

Bende Anadolu yakası Maltepe'den geleceğim. Metro metrobüs idare edeceğiz artık
Yenibosna dan geleceğim servis olduğu söyleniyor ama nasipse metrobüs daha mantıklı olacak gibi trafik çekilmez

Chat kaya
Aday Memur
09 Ocak 2019 16:13

Bende Isparta'dan geleceğim hayırlısıyla taşınma vesaire için 15 gün süre yeterli olur heralde

kalacak yer bulma konusunda herkes için hayırlısı olsun.Beklemeye devam

derebeyi89
Aday Memur
12 Ocak 2019 10:36

aranan yada başlayan var mı ?
Chat kaya, 5 yıl önce

Bende Isparta'dan geleceğim hayırlısıyla taşınma vesaire için 15 gün süre yeterli olur heralde

kalacak yer bulma konusunda herkes için hayırlısı olsun.Beklemeye devam

Katippbey
Aday Memur
12 Ocak 2019 11:05

zabıtlar arandı salı günü işbaşı icralarda haftaya buyuk ihtimal aranırız
derebeyi89, 5 yıl önce
aranan yada başlayan var mı ?

Cemfet
Aday Memur
14 Ocak 2019 13:55

Arandıkları kesin bilgi mi acaba?
Katippbey, 5 yıl önce
zabıtlar arandı salı günü işbaşı icralarda haftaya buyuk ihtimal aranırız

sncpp
Aday Memur
14 Ocak 2019 14:13

kesin

Cemfet, 5 yıl önce
Arandıkları kesin bilgi mi acaba?

onur-ersoz
Aday Memur
14 Ocak 2019 14:28

Arkadaslar oncelikle hayirli olsun. Sizlerin. Evraklari teslim etme son tarihi ne.zamandi acaba?

Cemfet
Aday Memur
14 Ocak 2019 15:44

Madem öyle haftaya ya da öbür haftaya muhakkak çağırırlar bizide. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
sncpp, 5 yıl önce

kesin

Katippbey
Aday Memur
14 Ocak 2019 16:34

zabitlardan 5 kisi falan aranmamiş hu konuda bilgisi olan varmi
14 Ocak 2019 20:14

Yani farzedelim ki 150 kişi alınacak 145 tanesinin arandığını nerden biliyorsunuz ilk grup çağrılmış olabilir
Katippbey, 5 yıl önce
zabitlardan 5 kisi falan aranmamiş hu konuda bilgisi olan varmi

Katippbey
Aday Memur
14 Ocak 2019 20:26

herkes cagirilmis 5 kisi falan cagirilmamis hatta arayip sormuslar onlarda pgmyi arayin demis sorusturmalar il ilceye gore degisiyor sanirim bazilarinin daha gec bitiyor bu yuzden olabilir tahminimce pgmde haftaya aranırsınız demiş
Yani farzedelim ki 150 kişi alınacak 145 tanesinin arandığını nerden biliyorsunuz ilk grup çağrılmış olabilir
14 Ocak 2019 21:19

Arkadaşlar teknisyenlerden aranan var mi acaba bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim

15 Ocak 2019 07:28

Mübaşir ler arandı mı kesin bilgi lütfene

15 Ocak 2019 12:54

Mübaşir arandı mı komisyonlar görürsen var mıdır

İsticraa
Aday Memur
15 Ocak 2019 15:55

İcra için ne zaman aranırız bilgisi olan yok mu?

derebeyi89
Aday Memur
15 Ocak 2019 20:10

bende teknisyen lik için bekliyorum senin bölüm neydi
bek1625, 5 yıl önce

Arkadaşlar teknisyenlerden aranan var mi acaba bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim

15 Ocak 2019 20:37

Sana özelden mesaj atmıştım ama

derebeyi89, 5 yıl önce
bende teknisyen lik için bekliyorum senin bölüm neydi
Toplam 156 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi