Editörler : swat3410E.Kayı Han
21 Ocak 2020 19:00

POMEM sağlık

arkadaslar nöroloji ve psikytrde sağlık kontrolü nasıl oluyor yakın dönemlerde mezun olan arkadaslar yardımcı olur musunuz süreç nasıl işliyor

Bilgiplatform
Aday Memur
21 Ocak 2020 22:14

Ne sıkıntın vardı kardeşim

Zero1903
Aday Memur
22 Ocak 2020 01:30

Arkadaşlar benimde el avuçiçlerimde sedef var %1 kadar sizce cildiye avuçiçlerine bakarmı veya görürse elenirmiyim teşekkürler

Nevol
Şube Müdürü
22 Ocak 2020 10:39

Eczaneye gittim bir senelik ilaç dökümü aldım psikytlik ilaç yok e nabizdan baktım en son 2017nin bilmem kacinda gitmişim uyku hapı almışım da yine de korkuyorum her şeyinm sağlam moralom çok bozuldu sırf uzmana göründük diye suçlu olduk

ErsnErd2
Kapalı
22 Ocak 2020 11:04

Çok fazla tribe giriyosunuz. Siz kendinizi biliyosunuz karşıdaki insanlar da ahhh be şöyle uyku ilacı alan bi pomemli gelse de elesek demiyolar aksi durumda hakkınızı aramaktan çekinmeyin haklıysanız hak yerini bulur korkmayın çekinmeyin. Kimse kimseyi uyku hapı almış doktora gitmiş diye eleyemez hangi kanunda yazıyor
Nevol, 4 yıl önce

Eczaneye gittim bir senelik ilaç dökümü aldım psikytlik ilaç yok e nabizdan baktım en son 2017nin bilmem kacinda gitmişim uyku hapı almışım da yine de korkuyorum her şeyinm sağlam moralom çok bozuldu sırf uzmana göründük diye suçlu olduk

Mühbrk1903
Memur
22 Ocak 2020 13:55

Uyku hapı diye bir hap yoktur. Yan etkisi olarak uyku veren ilaçlar vardır. Aldığınız ilacın etken maddesi nedir ona bakınız...
Nevol, 4 yıl önce

Bilgiplatform
Aday Memur
22 Ocak 2020 19:52

Eğer yeşil reçeteli bir ilaç almadıysan herhangi bir sıkıntı olmaz. Ve yazdırdıgıno ilaçın üstünden 3 sene geçmiş bir hastanın iyileşebilmesi için 6 ay gerek bu süreden sonraki ilaçlar dikkate alınmıyor.6 ay sonra iyileşti kabul görüyor

Bilgiplatform
Aday Memur
22 Ocak 2020 19:54

Cildiye avuçtan daha çok vucuduna bakıyor. Bakmayan doktorda bir hastalıgın olup olmadıgını sorup sağlam yazıyor

Zero1903
Aday Memur
22 Ocak 2020 21:14

İnşallah öyle olur kardeşim:)

Ardak1
Aday Memur
22 Ocak 2020 23:48

Cildiye soyunduruyor mu baksırın içinden bakıyormu?

Bilgiplatform, 4 yıl önce

Cildiye avuçtan daha çok vucuduna bakıyor. Bakmayan doktorda bir hastalıgın olup olmadıgını sorup sağlam yazıyor

Bilgiplatform
Aday Memur
23 Ocak 2020 13:17

Cildiye genital bölgeye bakmaz. Üroloji ve genel cerrahi bakabilir ( genel cerrahi fıtık ameliyatı izi var mı diye bakar )

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi