Editörler : swat3410

bıktık ya
Aday Memur
30 Kasım 2022 21:55

Yazım kurallarını bilmiyorsun daha nasıl öğretmen oldun?

10. KÖY
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 22:08

Milli Egitim forumuna actigin baslik hos olmamis. Ben ogretmen olarak her platforma polislerin ozluk haklarini savunurum. Bizden fazla maas alin hakkiniz derim. Adam saglam cevap vermis ama orda :)
bıktık ya, 1 yıl önce
Yazım kurallarını bilmiyorsun daha nasıl öğretmen oldun?

bıktık ya
Aday Memur
30 Kasım 2022 22:22

Esasında durum fazla maaş alıp almamak değil. Öğretmenlerin kıstas olarak kendilerini polislerle kıyaslaması ki bu durum öğretmenlere saygısı olan polisleri bile zivanadan çıkarıyor. O sözde sağlam laf sokan kişi öğretmen oluyor,ufacık bir şey de sinirlenen kişi ogretmen ve aileleri bunun gibilere çocuklarını emanet ediyor.
10. KÖY, 1 yıl önce
Milli Egitim forumuna actigin baslik hos olmamis. Ben ogretmen olarak her platforma polislerin ozluk haklarini savunurum. Bizden fazla maas alin hakkiniz derim. Adam saglam cevap vermis ama orda :)

10. KÖY
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 22:31

Ben ogretmenim, abimle babam polis.. Haklisin meslek olarak karsilastirmak cok cok yanlis.. Iki mesleginde icini bildigim icin sizin özluk haklarinizin iyilestirilmesi lazim. Ben saat 14.40 oldu mu arkama bakmam okuldan cikarim. Polisler ise cikis icin başmudurun zili calmasini beklerlerdi bir zamanlar Bolu da.. Tek istegim akli basinda olanlarin birbirine dusmemesi..Allaha emanet
bıktık ya, 1 yıl önce
Esasında durum fazla maaş alıp almamak değil. Öğretmenlerin kıstas olarak kendilerini polislerle kıyaslaması ki bu durum öğretmenlere saygısı olan polisleri bile zivanadan çıkarıyor. O sözde sağlam laf sokan kişi öğretmen oluyor,ufacık bir şey de sinirlenen kişi ogretmen ve aileleri bunun gibilere çocuklarını emanet ediyor.

Anuşirvann
Genel Müdür
30 Kasım 2022 22:34

Şu şartlarda bütün memurlar maalesef düşük maaş alıyor. Bütün memurların maaşına sağlam bir zam şart. Bu ocak ayı son viraj. Umarım gönlümüzden geçenler olur. Ayrıca meslekleri kıyas etmek çok saçma. Her meslek ayrıdır. Polislerin çalışma koşulları gerçekten zor. İnşallah çalışma şartları bir an önce düzeltilir.

trezeguet
Memur
30 Kasım 2022 23:09

Değerli polis memuru arkadaslar. Başlık amacini aşmış. Ancak başlığa kızıp genelleme yaparak bir mesleği kötülemek de hoş değil. Hepimiz aynı gemideyiz görevimiz nispetinde devlete hizmet ediyoruz. Yaşadığınız maddi manevi zorlukları iyi biliyorum. Insallah her alanda iki meslek grubu da gerekli iyileştirmelere kavuşur. Fitneye izin vermeyelim. Rabbım isinizi gücünüzü rast getirsin ayağınıza tas değmesin.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi