Editörler : ayşegül bgm
18 Ocak 2022 23:49

Zimmet

Arkadaşlar ekip portaldan uygulamalar kısmından zimmet sorgulama tıklıyorum görüntülenecek bir şey yok diyor fakar sicil kaydında ve profilde hastanem görev yerim yazıyor. Kurumu aradım düşmüşsün dedi. Sizin ekip portalda Zimmet sorgulama kısmında bir şey yazıyor mu ?

sln.09
Aday Memur
18 Ocak 2022 23:51

görüntülenecek bir şey yok diyor bende de zimmete basınca

18 Ocak 2022 23:54

galiba o herkeste aynı ya aradım sordum düşmüşsün dediler sicil kaydında felan gözüküyorum. Ama bana mesajda gelmedi :D

sln.09, 2 yıl önce

görüntülenecek bir şey yok diyor bende de zimmete basınca

Exceps
Aday Memur
19 Ocak 2022 01:41

Zimmet zaten üzerine kayıtlı mal ve eşyadır. Zimmet düşme ağız alışkanlığından kaynaklanıyor. Asıl olay çkysye ve hastaneye isminizin işlenmesidir.

19 Ocak 2022 02:51

Anladım hocam saoğlun zaten düşmüşüm ama Çkys hala girilmiyor ekip portaldan bakabiliyoruz.

Exceps, 2 yıl önce

Zimmet zaten üzerine kayıtlı mal ve eşyadır. Zimmet düşme ağız alışkanlığından kaynaklanıyor. Asıl olay çkysye ve hastaneye isminizin işlenmesidir.

19 Ocak 2022 15:23

ulan düşmüşsünüz işte ne kurcalıyorsunuz artık oralara orda da görmeyiverin görmezsen bi yanın eksik mi kalacak

19 Ocak 2022 15:31

Sus lan aygır seni her yıl zimmete düşmüyoruz bilgimiz yok :D

HidrofobikSuAygiri, 2 yıl önce

ulan düşmüşsünüz işte ne kurcalıyorsunuz artık oralara orda da görmeyiverin görmezsen bi yanın eksik mi kalacak

19 Ocak 2022 16:00

mesaj geldi portaldan gözüküyor sağlık bakanlığında tebriğe geldiler atandınız diye belediye anaons geçti hidrofobik su aygırı sisteme düşmüştür diye ama az önce uçak geçti uçağın arkasına yazmamışlar zimmete düştünüz diye arafta kaldım bunu görünce acaba düşmemiş olabilir miyim yhaa?

Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

Sus lan aygır seni her yıl zimmete düşmüyoruz bilgimiz yok :D

19 Ocak 2022 17:13

Olm bana mesaj gelmedi :D Çkys zaten girmiyor Ekip portal diye bi site ilk defa duymuştum zaten ne bileyim uygulamalardan zimmet tıkladım görüntülenecek bir şey yok dedi. Dedim düşmedim mi acaba sicil kaydına baktım orda görev yeri yazıyordu zimmet ağız alışkanlığıymış önemli olan görev yeri yazmasıymış onu bilmiyordum ben. En sonda hastaneyi aradım oda düştün diyince tamamen inandım :D

HidrofobikSuAygiri, 2 yıl önce

mesaj geldi portaldan gözüküyor sağlık bakanlığında tebriğe geldiler atandınız diye belediye anaons geçti hidrofobik su aygırı sisteme düşmüştür diye ama az önce uçak geçti uçağın arkasına yazmamışlar zimmete düştünüz diye arafta kaldım bunu görünce acaba düşmemiş olabilir miyim yhaa?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi