Editörler : supporters.

ankaramessi
Aday Memur
03 Ekim 2020 21:16

Kıymetli gerçek A grubu adayları; kurs, dershane önerisi başlıklarına lütfen dikkat edin. Özellikle bir dersanenin kendi çalışanları ve hatta ortakları aracılığıyla fake hesaplar açarak her sene yaptığı tabiri caizse çığırtkanlığa şahit olursunuz. Sadece dersane kurs önerisi başlığına herhalinden uuydurma nicklerle yazılan cevaplar hemen her sene birbirinin benzeridir. Unutmayın kuyumcu bağırmaz malı iyidir zaten. Araştırın ve özellikle kurslara gitmiş tanıdığınız kişilere sorun.

mrvmrvbrk
Aday Memur
26 Ekim 2020 12:14

arkadaşlar ben murat eğitime yazıldım ilk başta tereddütlerim vardı ama dersler başlayınca geçti .en önemlisi sınıf kontenjanlarını düşürmüşler 15-20 kişi ders yapıyoruz

Eylül Özcan
Aday Memur
28 Ekim 2020 19:43

merhaba gayet iyi ben çok memnunum.ders çalışma programı yapmaya başladık.tabiki kitapları veriyorlar .gidip görüşmeni tavsiye ederim

Nuran940, 4 yıl önce
Ozelden nasil mesaj atiliyor bilmiyorum burdan yaziyorum acaba kitaplari vs verdilermi nasil buldunuz dershaneyi bende orayi düşünüyorum sizin icin avantaji nedir

ekonometri21
Aday Memur
14 Ağustos 2021 13:27

bende bugun benim hocam%yargı ile garanti akademiye gittimde iksis hakkında bilginiz varmmı?

ekonometri21
Aday Memur
14 Ağustos 2021 19:49

Garanti akademi hakkinda bilgi varmı

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi