Editörler : crops35
«567891011121314151617

tuncay ülker
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 12:03

Çok teşekkür ederim murat62 kardeşim.

murat_62
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 17:27

Değerli Kardeşim Tuncay.Sence bu nasıl bir psikolojidir? Nasıl bir ruh halidir.Bir yıl önce arkadaşın yazdıklarında (Harammy) çabalayan,çaresiz,ordan oraya koşturan,ne yaşadıysa onu anlatan bir insan varken, sınavla unvanını alıp bu şekilde değişmesi nasıl bir insan davranışıdır.Arkadaş sadece Teknisyen oldu.Acaba Müdür-Daire Başkanı falan olsa nasıl olurdu kimbilir.İnsan 1 yıl önce aynı durumda olduğu arkadaşına bunu nasıl yapar.Nasıl böyle bir yalanı söyleyebilir.Nasıl olmayan bir şeyi olmuş gibi gösterebilir.Nasıl kendi dediği ile çelişir.Nasıl kendi suçunu başkalarınada alet edebilir.Nasıl yalanlarına yandaş bulabilir.Gerçekten anlamakda zorluk çekiyorum.

Derlerya her yerde bir çürük elma çıkar diye.Demekki bizim elmalarımızda bunlarmış.Sadece yazıklar olsun diyorum.Onlar adına utanç duyuyorum.Umarım sonsuza kadar kaybolur birdaha ortaya çıkmazlar.

tuncay ülker
Şube Müdürü
20 Kasım 2014 10:17

Değerli Mustafa bey kardeşim.Delik kapta su durmaz ki.

tuncay ülker
Şube Müdürü
20 Kasım 2014 14:00

Teknisyen yardımcısı arkadaşlar murat62 kardeşimizin şu ana kadar yazmış olduklarına katılyorum ve destekliyorum.Telekom 2005 YILINDAN sonra hiç kimseye unvan vermedi iddiasında bulundum.Çünkü elimde savclığın ve ağır ceza mahkemesinin telekom unvan veremez diye red kararları var.Fatih bey (harammy36) ve Sevda hanım her ikinizde iddia ettiğiniz evrağı habire gönderecem gönderiyorum diyorsunuz ortada hiç bir şey yok. Lütfen bundan sonra bir kanıtınız veya bir deliliniz olmadan iddia etmeyiniz.İnsanları kandırğınızı mı sanıyorsunuz bence yanılıyorsunuz kendinizi kandırdığınızın farkında değilsiniz.Bu yazıları umut bağlayarak yazışmaları dikkate alarak ona göre hareket ediyorlar.Yapmayın etmeyin.Ve yalan yanlış yönlendiriyorsunuz.Arkadaşlar Lütfen unvan olayında bu kişileri bundan sonra dikkate almayınız.

murat_62
Şube Müdürü
20 Kasım 2014 14:10

Değerli Arkadaşım

Sen bu UMUT TACİRLERİNE çok kibar yazıyorsun.Bunlar hastalıklı, kişiliği oturmamış, alay etmeyi kandırmayı marifet sayan insanlar.Boşver, yani........ gitsin.

İyi çalışmalar.

tuncay ülker
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 11:16

Mağdurun mağduru teknisyen yardımcısı arkadaşlar telekom mahkeme kararıyla unvan verdi iddiasında bulunup ispat edemedikleri için ve yalan yanlış ve beyanda bulundukları için haramy36 ve Sevda hanımı kınıyor ve Allah'a havale ediyorum.Çünkü bizlerin kafasını karıştırarak daha da mağduruyetimizi derinleştirmişlerdir.Arkadaşlar unutmayalım ki yalanda bir tanedir doğru da bir tanedir.

gözlem2015
Aday Memur
21 Kasım 2014 12:27

. elınde cıkılota verılmeyen aglayan cocuklar gıbısınız. .GÜLÜYORUM SİZE..

tuncay ülker
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 13:05

BENDE DELİL OLARAK SAVCILIĞIN VE AĞIR CEZA MAHKEMESİNİN TELEKOM UNVAN VEREMEZ RED KARARI İSTEDİN BENDE SANA GÖNDERDİM.Ve dolayisiyle delilimi sundum.İspatımı yaptım.Ama Siz iddianız ispatlayamadınız Sizden bir şey isteğimiz yok yanlız bu siteyi bir çok insan takip ediyor.Onlara zarar veriyorsunuz yazıktır günahtır.

Umut tacirleri iddialarını ispat edemeyince insanları kandırarak yalan söyleyerek hayatlarını aslı olmayan ve komik olmayan durumlara gülerek psikoloji bozuk olarak hayatlarını sürdürürler.Ama iddiasını ispat ederenler ve delil sunanlar ise başları daima dik olarak gezerler.

murat_62
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 13:39

Vay vay vay umut tacirlerinden biri ortaya çıkmış.Üstelikte gülüyormuş.Bence kendi kişiliğine, kendi karakterine gülmeli.Neden ben diğer insanlar gibi değilim diye.Bu arkadaşı yıllardır bu siteden atarlar.O bir yolunu bulur, rumuz değiştirir ve yine gelir.Bazen EFE olur, bazen Gözlerm olur.Siteninde kahramanıdır.Çok yardım severdir.Kendisini ilgilendirmeyen konulara burnunu sokar.Avukatlardan daha bilgilidir.Yani özellikleri saymakla bitmez.

Bu vatandaş dürüst, kişilikli biri olsa ''Harammy ne iş? 2013 de sınavla unvanı aldık demişsin.Şimdi neden kıvardın, erkek adama yakışırmı kıvırmak demesi gerekmezmi.'' Sıracının şahidi bozacı.

Sevgili Tuncay Allah gönlüne göre versin.Bu umut tacirlerinide dikkate alma.Moralini bozma.Her şey daha güzel olacak....

tuncay ülker
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 14:04

CAN DOSTUM?! Mustafa kardeşim bu yazdıklarım senin için Güzel insan
Her şeyin yalan olduğu, insanlığın, onurun,anlayışın yani kısacası
insana ait tüm erdemlerin dumura uğradığı şu sahte insanlık
aleminde,
gerçek dostluklar da olabiliyormuş.
Allah için sevmek ve Allah için nefret etmek
bunun temel taşını oluşturuyor. Geçen zamanı donduran,
sabitleyen,zamana hakim olan işte bu sevgilermiş.
Bizim kardeşliğimiz dostluğumuz ebedi aleme taşınacak.
Tarifi imkansız duygularla.Bunun manasını
ben Allah için sevmek diye adlandırıyorum.
Yani ebedi ve ezeli olana ait bir sevgi.işte bu sevgiler sonsuz ve
sorunsuz olanlardır.İnşaallah her şey güzel olur.

Değerli Mustafa bey kardeşim İyi kivarsın.

murat_62
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 15:41

Değerli Arkadaşım

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Biz burada yazmaya başladığımızda tek amacımız vardı.Acaba birbirimize yardımcı olabilirmiyiz.Çünkü karşımızda koca dev bir şirket vardı.Koca dev şirketle mücadele edecek, hakkımızı arayacaktık.Geçen zamanla bir birimizi tanıdık.Çeşitli sohbetlerimiz oldu.Bazen dertleştik, bazen güldük eğlendik.Aslında şu son yaşananlar olmasaydı herşey güzel gidiyordu.Ne yapalım, olan oldu.Herkes anılmak istediği gibi anılırmış.Dünyanın düzeni bu.Eğer yalancılar,sahtekarlar olmasa dürüstlerin, doğruların değeri anlaşılırmı.elbette anlaşılmaz.

D.P.Başkanlığından yazı geldiğinde, Memurlar netten ricada bulunacam.Bu yanlış bilgi ve beyanda bulunanların silinmesi için.Çünkü bunlar haşere gibi zarar veriyorlar.Uygularlar uygulamazlar onu bilemiyorum.Değerli arkadaşım rahat ol.Dikkate alma.Kimin ne olduğu belli oldu.Sakın canını sıkma.İnan herşey düzelecek ve daha güzel olacak.

gözlem2015
Aday Memur
21 Kasım 2014 18:01

Sizin seviyenize dusmicem. evragi yuzunuze carpinca utancaksiniz. teknisyen unvani alan arkadslarimi kiskanmayin. tebrik edin.

tuncay ülker
Şube Müdürü
21 Kasım 2014 22:38

Sayın değerli editör rica etsem mail adresinizi gönderirseniz türk telekomun unvan vermediğine dair delil olarak savcılığın ve ağır ceza mahkemesinin unvan veremez red kararını size göndermek istiyorum.Ve siz de benim göndereceğim evraklara göre düşünce ve yorumlarınızı yazarak bundan sonra insanları kandıranların önüne geçmiş olursun dolayısiyle de bundan sonrada kimseyi kandıramazlar mail:[email protected]

isteyen tüm ardaşlara gönderebilirim.

murat_62
Şube Müdürü
22 Kasım 2014 13:18

Bu bayan arkadaş yalancı sahtekar olduğu gibi sanırım anlama özürlü.Biz burada unvan alan arkadaşları neden kıskanalımki.Allah hayırlı etsin.Allah unvan alamayanlarada nasip etsin.Bunda neden kıskançlık olsun.Derdimiz bu ünvanı nasıl aldığı.Elimizdeki belgelere göre MAHKEME KARARI İLE UNVAN alınmıyor.Ama bazı sahtekarlar önceden sınavla aldık deyip, şimdi mahkemeyle aldık diyor.Bizim derdimiz bu Umut tacirleri ve bunların ortakları ile.Ama bazı beyinsizler hala bunu anlayamıyor.Adam 1 aydır kimlik fotokopisini gönderemedi.Araştıracağımı, sahtekarlığını ortaya çıkaracağımı bildiği için.Bir diğeride bazı Donkişotların buna alet olması.Utanmadan hala evrağı suratınıza çarpacam diyor.Bu donkişot hala neyi bekliyor.?? Ben burada devalarca yazmadımmı.Mahkeme ile unvan aldılarsa özür dileyecem diye.Beni Alnım açık.Başım dik.Tem amacım var oda yardım etmek.

Değerli arkadaşım Tuncay.Kimin ne olduğunu Editörler de biliyor.Evrak gelsin bu haşereleri buradan temizleyecem merak etme.İnsanları kandırmak bu kadar ucuz değil.

murat_62
Şube Müdürü
22 Kasım 2014 14:04

Sevgili Arkadaşlar

Daha önce dediğim gibi kahramanımız,donkişotumuz,hayır severimiz,bilgi küpümüz,ücretsiz avukatımız,dostumuz kardeşimiz GÖZLEM için turktelekom rumuzlu bir arkadaş 27.01.2010 saat 11.41 de aşağıdaki yazıyı yazmış.Doğrusu çokkkk gururlandım.İyiki böyle bir arkadaşımız var diye. :))))) sizde gururlanın lütfen.

Gözlem Arkadaşımızı çabalarından dolayı kutluyor, Şahsım adına çok teşekkürlerimi sunuyor, bu mücadele onunla birlikte olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Biz Memurlar.Net forumundaki Türk Telekomdan ayrılmış çalışanlar olarak,

menfaatçi-yalancı-dümenci-çıkar düşkünü-reklam meraklısı-iftiracı-bu forumu birbirine düşürmeye çalışan-Face.Boktan bir adam olan "xxxxxxx" nickli kişiliksiz kişiyi değil, Emek ve Dürüstlük sahibi Gözlem arkadaşımızı desteliyoruz ve takipçisiyiz.

"gözlem" nerede biz oradayız.

Haklı mücadelemizde herkese başarı ve zafer diliyorum.

harammy36
Şef
22 Kasım 2014 17:15

sevgili dava arkadaşlarım biz bu yola çıkarken herkesin mağdur olan herkesin adına çıktık yalan yanlış bilgi ile bir çok kişinin ekmeğiyle oynadınız ve halada oynuyorsunuz mahkeme kararı yok telekomun yazısı falan niye bekledik bizim gurubun tümü ünvan alsın diye bakın yüksek okul mezunu tek.yrd. maaşında 800 bin lira fark etti meslek lisesi mezunlarında 600 bin lira pazarertesi günü öğleden sonra bütün belgeler buradan yayınlayacak bu kadar bana şahsıma hakaret edenleri o zaman ALLAHA havale edeceğim o zaman anlayacaksınızki yıllardır telekom avukatlarıyla iş birliği yaparak sizlere dava kaybettiren bu insanları göreceksiniz bazarertesi günü bütün belgeler gözlemde olacak 1/maaş ilmühaberi 2/eski yeni bordro 3/mahkeme kararı 4/kurumnların gönderdiği başlama yazıları 5/personel daire başkanlığının başlama yazıları kurumlara gönderilen 6/800 tl fark bodrosu yanlız arkadaşlar acil dava açın çümkü danıştay yeni bir daire kuruyor kamu çalışanlarının mahkemelerine bakacak anlıyacağınız yakında ıargı iş verenin eline geçecek bu dava bitti buna kimse engel olamayacak pazarertesi günü en geç 10 da gözlemde olacak o zaman bakalım onların dedlilleri ne olacak

harammy36
Şef
22 Kasım 2014 17:21

pazarertesi günü evraklar yayınlanıca bu kadar hakareti özür temizlermi bu kadar insanın ekmeğiyle oynamak yanlış dava açtırarark o zaman elinde telekomun verdiği belgeyi nereye saklayacaksınız bakın arkadaşlar belgeler pazarertesi günü afiş yapacağız bu hakaret eden insanlar sizlerin yüzüne nasıl bakacak sil baştan yeniden dava açacaksınız yanlış bilgi sonucu ynlış davalar açtınız yani anlayacağınız bu iki şahıs telekomun adamları kazanmayalım diye boşuna çırpındılar

tuncay ülker
Şube Müdürü
23 Kasım 2014 20:47

haramy36 telekomdan unvan alınıyorduda sen niye kendi kurumuna sınava girerek teknisyenlik unvanını aldın.Yanlış yerelere dava açtın diyorsun.Sen ve bizler telekom unvan vermedi diye muhattap bulmaya hep birlikte çalışmadık mı bir önce ki yazınla bir sonraki yazıların çelişkili 4 yıldırda çelişkilerin devam ediyor.Ve çelişkelerinden dolayı ben ve diğer arkadaşları mağdur ettiniz alacağız aldık diye diye gözlem hanımda sizln sözlerinizi onayladı onada sana da sana inanmıştık şayet sizlere inanmasaydılk yeni kurumuzdan bizlerde unvanımızı almış olacaktık.Biliyorsunuz 11 yıldır telekomdan unvan almak için mücadele etmedik mi.Keşke telekomdan sizler ve diğer arkadaşlarımızda almış olsaydı.Kars Kağızmandaki yılmaz beyle görüştüğümde sorduğumda unvanını aldın mı aldım dedi peki nasıl aldın.Ben nasıl aldığımı bilmiyorum diye cevap verdi.Bir insan unvanını nasıl veya ne şekilde aldığını bimez mi.Bak kardeşim murat62 kardeşimiz dik duruşuyla defalarca ispatlayın diyerek özür dileyeceğini ifade etmedi mi.Keşke öyle bir şey olsa da ben de sizden özür dileyeyimFakat ben yine sözümün ve iddiamın arkasınyadım.Telekom unvan vermez belki anayasa mahkemesine davamızı taşırsak o da belki kesin konuşamayız.Artık telekomun unvan olayını kapatalım herkes kendi yoluna devam ettsin.

(bizlere her hangi bir evrak göndermenizi istemiyoruz.)

harammy36
Şef
24 Kasım 2014 08:16

kardeşim biz bu yola çıkarken beraber çıktık bak savcılık ve telekom ünvan alamazsınız diye yazı vermiş size ben diyorumki ben hem sınavla hemde mahkemeyle aldım ünvanı ama parasal haklar için mahkeme kararı uygulandı sana anlattım tuncay bu gün bir sürü belge yayınlayacağız her kes bu belgeleri emsal gösterip ünvan parasal haklarını alacak o zaman size demezlermi hanı savcılığın kararı ne oldu diye yazık değilmi bu kadar insana yüksek okul için 800 lira fark ediyor bu gün evraklar tamam

tuncay ülker
Şube Müdürü
24 Kasım 2014 10:03

Fatih bey (harammy36) yeni kurumunuzdan unvanınızı aldığınızı yazmanız bir çekiştinizi ortadan kaldırmış oldunuz bu güzel bir durum yani sorumuzun bir cevabını almış olduk sizlerini yeni kurumunuzdan almış olduğunuz unvanınız için eyvallah hayırlı olsun darısı bizlerin ve diğer arkadaşların başına.Benim elimdeki savcılığın ve ağır ceza mahkemesinin red kararları bir delildir.Evet ikimizde idia etiyorsak ben nasıl ki evraklarımı paylaştımsa sizlerinde paylaşmasıdır.MESELE BİZLERİN VE SİZLERİN idialarımızda kimin haklı haksız olduğu değil.Alınacak bir hakkın deliller içerisinde ortaya çıkmasıdır.İspatlarsanız sizlerin vesilesiyle bir çok insan faydalanır sevap işlersiniz.GÜZEL BİRŞEY ORTAYA ÇIKAR.Şayet ispalamadığız zaman insanları üzmeye sıkıntı sokmaya devam edersin.Keşke sizler haklı çıksanız.

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi