Editörler : crops35
«117118119120121122123124125126127128»

haikayım
Aday Memur
07 Ağustos 2013 23:19

elbet sebebini sorar sendika bende gerekçemi direk söylerim

haikayım
Aday Memur
07 Ağustos 2013 23:20

kimse kusura bakmasın bizler sendikaların kölesi değiliz

MezarCi_78
Şef
07 Ağustos 2013 23:21

Sendika sebep sorarsa sorsun Sendika nedir ya ne iş yapar üyesi fazla olanın yanındadır.

MezarCi_78
Şef
07 Ağustos 2013 23:22

Bizler akıllarına bile gelmedik Emin ol sonra gelir sana derler ki 2014 de yapacaz sizi unutmak diyecekler herşey sırayla devlet boyle bırseye hazır degıl dıyecekler Sözleşmeliyi Kadroya İşciyi kadroya Yardımcı hizmetler uŞakcılıga devam..

ibrahim5505
Aday Memur
07 Ağustos 2013 23:25

Tam metne bakıyorum bizim icin YHS için en küçük bir madde yok neden bizi hic umursamiyorlar öğretmen itfaiyeci tapu saglik aklına ne gelirse hepsi var neden abi neden bizim icin bi madde yok .

MezarCi_78
Şef
07 Ağustos 2013 23:37

ABı onlara uŞaklık hizmetcilik kim edecek :D Bak abi ciddi diyorum vermeyeceksın Oyunu falan bos da kullanma Umudu olmayan ama senın ıcın ıyı dusunenlere ver Iktıdara gelmesı umudu tasımasada Sesinin gür cıkmasını saglayacaksın.

hizliadam
Şef
08 Ağustos 2013 00:44

Değerli kardeşlerim:Biz bu zihniyetle kazanım elde edemeyiz.Bakıyorum hemen bir isyan bir feryat ama yarın sessizlik.Boşuna bir uğraş ve kaybediş.Suçlu kim hükümet mi?Sendikalar mı ?BİZ mi?Yada hepsimi önce bunu bir çözelim!Biz bu YHS davası uğruna ne yaptık?Bir kaç mail sadece bir kaç mail.Bizim için kanun teklifi veren vekili bile ziyaret etmeye ankaraya kalkıp gelmedi burada ki kolpa insanlar.Oradan salla dur yok şöyle yok böyle Dikmen kapı dediniz geldik KİM GELDİ oraya sonra ağlama,zırlama senaryoları.Kardeşlerim ben bu sene sonu davamı açacağım.Her kim benle dava açmaya varsa iletişime geçelim.Davayı büyük ihtimalle aralıkta açacağım.İçeriği pek belli değil oturur konuşuruz.Kim varsa görüşelim!!

edirnedenn
Genel Müdür
08 Ağustos 2013 00:49

ben dava açmaya varım..sonuç ne olursa olsun..elimizden geleni yapalım..özelden konuşalım.

hizliadam, 11 yıl önce

Değerli kardeşlerim:Biz bu zihniyetle kazanım elde edemeyiz.Bakıyorum hemen bir isyan bir feryat ama yarın sessizlik.Boşuna bir uğraş ve kaybediş.Suçlu kim hükümet mi?Sendikalar mı ?BİZ mi?Yada hepsimi önce bunu bir çözelim!Biz bu YHS davası uğruna ne yaptık?Bir kaç mail sadece bir kaç mail.Bizim için kanun teklifi veren vekili bile ziyaret etmeye ankaraya kalkıp gelmedi burada ki kolpa insanlar.Oradan salla dur yok şöyle yok böyle Dikmen kapı dediniz geldik KİM GELDİ oraya sonra ağlama,zırlama senaryoları.Kardeşlerim ben bu sene sonu davamı açacağım.Her kim benle dava açmaya varsa iletişime geçelim.Davayı büyük ihtimalle aralıkta açacağım.İçeriği pek belli değil oturur konuşuruz.Kim varsa görüşelim!!

ravaha
Yasaklı
08 Ağustos 2013 01:32

Hakikaten bu olacak iş mi yahu? resmen yangından mal kaçırır gibi 6 günde oldu bitti geldi.biz yardımcı hizmetler sınıfı için en ufak bir kazanım dahi olmaz mı yahu?

allahı şahit bu bize Zulumdur.

QQQ22
Yasaklı
08 Ağustos 2013 03:29

Artık bişeyler yapmamız farz oldu.

Tüm Yhs memurları bir araya gelmeliyiz.

Üstadım narmenx foruma sahip çıktığı gibi bizi birleştirmeli...

Narmenx: varsa bizim bu halimize bir çaren yaz burda uygulayalım.

affetmez_s
Yasaklı
08 Ağustos 2013 04:10

Amin kardeşim. Amin...

Bize acimadi ne memursen ne Akparti.

mtuncer06, 11 yıl önce

Ben i̇şyeri̇ temsi̇lci̇si̇yi̇m ne kadar üye yaptiysam ne kadar ki̇şi̇ye vesi̇le olduysam hepsi̇ni̇ i̇sti̇fa etti̇receği̇m böyle rezi̇lli̇k görmedi̇m kendi̇mden utandim allah i̇nşaallah hakkimizi bunlarda birakmaz hakkimi haram zikkim edi̇yorum 2 dünyadada i̇nşaallah bütün hepsi̇nden çikar

QQQ22
Yasaklı
08 Ağustos 2013 08:01

TABAN AYLIK ARTIŞINDAN MEMUR NE KADAR ZARARLI ÇIKTI?

2014 ve 2015 yıllarında memur maaşlarına yapılacak artışın ne kadar olacağı, imzalanan toplu sözleşme ile netlik kazandı.

Toplu sözleşme metnine göre, 2014 yılında memur taban aylığına 175 TL ilave edilecek ve 2015 yılında katsayılar %3+%3 oranında artırılacak.

2014 yılı için memur maaş zammının sadece "taban aylık" artışı gerçekleştirilmesi nedeniyle, 2014 yılı içerisinde;

**Enflasyona göre maaş artışı olmayacak.

**Temmuz ayında ayrı bir zam alınmayacak.

**Aile yardımı ödeneği (eş ve çocuk yardımı) miktarı 2013 yılında alınan miktarda olacak.

**Doğum ve ölüm yardımı miktarları artmayacak.

**Yabancı dil tazminatı ve diğer tazminatlar ile ek ödeme miktarları 2013 rakamlarıyla ödenecek.

ve kısacası "maaş aylık katsayısına" ve "en yüksek Devlet memuru aylığına" bağlı ödemelerin hiçbirinde değişiklik olmayacaktır.

2013 yılında maaşlara ne kadar zam yapılmıştı?

2013 yılında memur maaşlarına %3+%4 olmak üzere toplamda %7,12 oranında zam yapıldı. Yıl sonunda enflasyon oranına göre ilave zam yapılması da söz konusu.

2014 yılında toplam zam ne kadar olacak?

Toplu sözleşmeye göre, memur maaşlarına 2014 yılında belli bir oranda zam yapılması yerine taban aylıkta 175 TL artışa gidilmesi kararlaştırıldı. Taban aylıkta bu miktarda bir artışın 2014 yılında maaşlarda hangi oranda artışa sebep olacağını anlayabilmek için memurunyeri.com olarak yaptığımız hesaplama sonucunda, memurların tamamına yakınının 2013 yılına göre daha düşük oranda zam alacağı görülmüştür.

Üst düzey personel: Aylıkları ücret ve tazminat göstergesine göre belirlenen personelin 2014 yılına ilişkin zam oranları ise çok daha düşük seviyelerde kaldı ve bazı personelin yıllık zam oranı %1,57 oldu.

Öğretmenler: Öğretmen maaşlarındaki artış oranı, diğer memurlara göre daha yüksek oldu. 1/4 derecede 25 yıl hizmeti olan öğretmen maaşında 2014 yılında %12,32 oranında artış olurken, en yüksek artış ise %14,10 ile 7/1 derecede 6 yıl hizmeti olan öğretmen maaşında görüldü.
memurunyeri.com

NEV-04
Aday Memur
08 Ağustos 2013 12:20

kamusenin 15 16 ağıstostaki yürüyüşüne katılın arkadaşlar

kubi75
Aday Memur
08 Ağustos 2013 12:43

memursenli arkadaşlar birazcık gurur haysiyet sahibiyseniz istifa edin. Çocuklarınız için geleceğiniz için. Bakın sayısı 20 bin olan 4/C için neler yaptılar.Allah muammer GÜNDOĞDU' YU bildiği gibi yapsın

maço2
Şef
08 Ağustos 2013 13:23

arkadaşlar bu olay böyle kapanamaz bence bayram sonrası bir patlak verecektir bakanların hükümetin istifası istenebilir hiç kimse sessiz kalamaz hükümet dışarıdan desteksiz kaldı ekonomi bakacak birde halk ayaklanırsa asker zaten içerde valla türkiyenin sonu iyi değil ben bu toplu görüşmelerin bıçak gibi kesilmesinden bunu çıkardım

aslan2323
Yasaklı
08 Ağustos 2013 18:35

siz değerli arkadaşlarımın ramazan bayramını kutlar ailenizle esenlikle geçirmenizi ALLAH dan niyaz ederim

hizmetlis
Aday Memur
08 Ağustos 2013 22:03

arkadaşlar bayramınız mübarek olsun

hizmetlis
Aday Memur
08 Ağustos 2013 22:04

postayla gönderdiğimiz mektuplarla ilgili hiç cevap alan oldu mu

edirnedenn
Genel Müdür
08 Ağustos 2013 22:35

bana cevap gelmedi..kimseye de gelmemiştir..iplemiyo adamlar bizi..

bimer e bi yazı yazmıştım..o da üstün körü cevap gelmiş..''bahsettiğiniz sorun devlet personel başkanlığında ele alınmaktadır''..

hizmetlis, 11 yıl önce

postayla gönderdiğimiz mektuplarla ilgili hiç cevap alan oldu mu

QQQ22
Yasaklı
09 Ağustos 2013 09:22

Birtek memurunyeri.com gerçekten tarafsız haber yapıyor. Bugun biz yardimci hizmetler sınıfına akphükümetinin 2014 te verdigi net zammi yayinlamislar.helal olsun memurunyeri.com

Toplam 2767 mesaj
«117118119120121122123124125126127128»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi