Editörler : Pangaea
02 Ağustos 2022 13:07

2022 İptal olur mu?

yayın skandalı , komisyon değişimi dediler , soru alıntılama dediler sınav iptal olma durumu var mı , o kadar emek verdik cidden 2. feto olayı olabilir mi ? matematik , tarih , vatandaşlık ve güncelde şıklara kadar tutturduğunu iddia ediyorlar şimdi ne olacak ??? :(((( Ösym kendine gel artık insanlar yıllarını veriyor sınav için yeter artık gerçekten :(

Tiamo00
Şef
02 Ağustos 2022 13:22

İptali zor gözüküyor ama iptal edilmesi gerekiyor

busonolsun2
Kapalı
02 Ağustos 2022 13:25

bi kaç gün gündemde kalırsa iptal olur bence. ve kağıtta yazılı olan soruların sınavdan önce olduğu kanıtlanırsa iptal olması zorunlu hale gelir

Fatih869
Yasaklı
02 Ağustos 2022 14:30

iptal edilmezse haksız atamalar yapılmış olacak

Fatih869
Yasaklı
02 Ağustos 2022 14:31

bu sınav iptal edilmezse fetö mücadelesi verdik diye gezenin ağzına şamarı vururum.

Nur450
Aday Memur
02 Ağustos 2022 14:55

gerçekten haksız atama olur bu sınav kabul edilirse

02 Ağustos 2022 16:02

Ösym'nin twitter hesabından yaptığı herhangi bir sorun yok açıklamasına takılmasın kimse.

Sınava giren ve aileleri ile birlikte 3-5 milyon olan bir oy potansiyeli mevcut.Bu 3-5 milyon kişinin öfkesini ve oyunu kaybetmek istemez iktidar partisi.O yüzden çok istemeyerek de olsa ciddiye alacaklar ve büyük ihtimalle sınav iptal edilip yeniden yapılacak.Ben böyle düşünüyorum.

Aysun.müh
Yasaklı
02 Ağustos 2022 16:21

Hocam belirttikleri yayın hangisi? Hangi yayındaki sorularla aynı?
02 Ağustos 2022 16:28

Yediiklim yayınları.Twitterda yoğun şekilde tartışılıyor bu konu ve büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde de tartışma bitmeyecek.

Ben Ösym'nin içindeki soruları hazırlayan ve ayıklanmamış bir veya birkaç Fetöcü'nün bilerek bu yayınevinin bazı sorularını aynen aldıklarını düşünüyorum.Amaç yoğun tartışma çıkmasıydı ve başardılar şimdilik bunu.

Aysun.müh, 2 yıl önce
Hocam belirttikleri yayın hangisi? Hangi yayındaki sorularla aynı?

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
02 Ağustos 2022 16:49

yav he he. sınavın kötü geçince hemen iptal olacak ayaklarına yatıyorsun. Sınavın az iyi geçse farklı konuşursun...

ülkemizin kurumlarını yıpratmaya çalışıyorlar. dış güçlerin oyunları. bu büyük oyunu göremeyecek kadar aptal olmayın...

ekonomik.çöküüş, 2 yıl önce

Ösym'nin twitter hesabından yaptığı herhangi bir sorun yok açıklamasına takılmasın kimse.

Sınava giren ve aileleri ile birlikte 3-5 milyon olan bir oy potansiyeli mevcut.Bu 3-5 milyon kişinin öfkesini ve oyunu kaybetmek istemez iktidar partisi.O yüzden çok istemeyerek de olsa ciddiye alacaklar ve büyük ihtimalle sınav iptal edilip yeniden yapılacak.Ben böyle düşünüyorum.

02 Ağustos 2022 16:57

Senin her yerinden cehalet akıyor okumuş cahil kişi!Biraz araştırmadığın ve bilgi sahibi olmadığın konular hakkında yorum yapmamayı öğren.

En az 5 soru şıklarıyla beraber Yediiklim yayınlarının deneme sınavlarında aynen mevcut.Twitter'da gezin biraz neler döndüğünü az çok anlarsın.

Sürekli dış güçler ve üst akıl diyenler de alt akıla sahip olduklarını itiraf etmiş gibi oluyorlar.Demek ki zekaları yetmiyor bu üst aklın oyunlarına!

e-v-r-e-n-a-d-u, 2 yıl önce

yav he he. sınavın kötü geçince hemen iptal olacak ayaklarına yatıyorsun. Sınavın az iyi geçse farklı konuşursun...

ülkemizin kurumlarını yıpratmaya çalışıyorlar. dış güçlerin oyunları. bu büyük oyunu göremeyecek kadar aptal olmayın...

T.C alpaslan
Aday Memur
02 Ağustos 2022 20:23

Cumhurbaşkanı inceleme talimatı verdi iptal olacağı nettir

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2022 20:58

Bu idari bir soruşturma, savcılığın ve polisin adli olarak bu olayı aydınlatması gerekir.

T.C alpaslan, 2 yıl önce
Cumhurbaşkanı inceleme talimatı verdi iptal olacağı nettir

Fatih869
Yasaklı
03 Ağustos 2022 08:24

parayla soru aldın galiba bu ne telaş rahat ol

e-v-r-e-n-a-d-u, 2 yıl önce

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
03 Ağustos 2022 08:28

Hiç sorma 1000 papel saydım. İptal olursa paralar boşa gidecek 😎

z.a.
Memur
03 Ağustos 2022 09:58

Bu bir gurubun veye birilerinin soru çalma veya sızdırma operasyonu değildir. Öyle olsaydı göstere göstere bu kadar basit olmazdı. Bu seçim öncesi hükümete çekilen bir operasyondur.

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
03 Ağustos 2022 10:29

o kadar diyorum da dinletemiyorum gözleri kapalı bu muhaliflerin.

sınavda gerçekten hırsızlık yapıp soru çalacak kişi sınav öncesi yayınlanan soruları, şıkları değiştirmeden mi kullanır? yoksa el altından kimsenin göremeyeceği şekilde mi servis eder?

Bu farkı anlayamayıp atıp tutuyorlar.

Reisi yedirmeyeceğiz sizin gibilere.

Bu yapılanlar hükümeti itibarsızlaştırmaya yönelik çabalar. başka bir açıklaması yok.

z.a., 2 yıl önce

Bu bir gurubun veye birilerinin soru çalma veya sızdırma operasyonu değildir. Öyle olsaydı göstere göstere bu kadar basit olmazdı. Bu seçim öncesi hükümete çekilen bir operasyondur.

jeklarit
Daire Başkanı
04 Ağustos 2022 13:11

oldu bile. -KPSS İPTAL-

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi