Editörler : E.Kayı Han

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
01 Temmuz 2022 10:24

HSK'ya şikayetten birşey çıkmıyor, kendimizi kandırmayalım. HSK şikayetini inceleyende hakim savcı. Şikayeti tarafsız bir vatandaş değerlendirmiyor ki. Polisi polise şikayet ettiğin zaman birşey çıkıyor mu, her meslektaş birbirini kollar, meslektaşının tarafını tutar, çünkü yarın birgün onunda işi düşebilir. Bir hakim hakkında HSK'ya vatandaşlardan yılda onlarca şikayet gidiyordur, hiçbirinden birşey çıkıyor mu, çıkmıyor. Denetlemeler oluyor, müfettişler hakim savcıyı denetliyor, birşey çıkıyor mu, çıkmıyor. Hakim savcının hiç hatası, eksiği yok mu. Hangi kamu kurumunda doğru işleyen bir denetleme mekanizması var?

01 Temmuz 2022 11:48

HSK'nn sitesini incele, orada cezalar tek tek yazıyor, o zaman görürsün ceza veriliyor mu verilmiyor mu, boş boş konuşmaya gerek yok anladın yeğenim.

İsmi Lazım Deil, 2 yıl önce

HSK'ya şikayetten birşey çıkmıyor, kendimizi kandırmayalım. HSK şikayetini inceleyende hakim savcı. Şikayeti tarafsız bir vatandaş değerlendirmiyor ki. Polisi polise şikayet ettiğin zaman birşey çıkıyor mu, her meslektaş birbirini kollar, meslektaşının tarafını tutar, çünkü yarın birgün onunda işi düşebilir. Bir hakim hakkında HSK'ya vatandaşlardan yılda onlarca şikayet gidiyordur, hiçbirinden birşey çıkıyor mu, çıkmıyor. Denetlemeler oluyor, müfettişler hakim savcıyı denetliyor, birşey çıkıyor mu, çıkmıyor. Hakim savcının hiç hatası, eksiği yok mu. Hangi kamu kurumunda doğru işleyen bir denetleme mekanizması var?

muratgun922
Genel Müdür
01 Temmuz 2022 12:42

Hoş göreceksin kardeşim evinde karısından fırça yiyen hakim savcı gelir acısını katipten mübaşirden çıkartır:) aynı tavırları karılarına gösteremezler o yüzden nazları size geçer :)

01 Temmuz 2022 13:41

Hiçbirşey de geçmez, kimse bana fırça atamaz

muratgun922, 2 yıl önce

Hoş göreceksin kardeşim evinde karısından fırça yiyen hakim savcı gelir acısını katipten mübaşirden çıkartır:) aynı tavırları karılarına gösteremezler o yüzden nazları size geçer :)

Kemall4567
Şef
01 Temmuz 2022 15:32

Çok şey anlatırım ama çok yorgunum, burdan hakime savcıya hukuk içerisinde ne gerekiyorsa yap diyenler var haklılar ama öyle kolay olmuyor, ya en kötü senaryoyu göze alıp odaklanıp öyle direneceksin ya da bişey yapamayacaksın

serkan_42
Şef
02 Temmuz 2022 14:12

Adam 2011 de sormuş soruyu ne oldu sonuç acaba :)

mustebagunes
Kapalı
02 Temmuz 2022 15:32

Her yere yaz boşver. Bunların yok birbirinden farkı. Yedikleri her lokmada katibin hakkı vardır lakin mobing deyince hukuk fakultesinde ders görmüş gibilerdir.

mustebagunes
Kapalı
02 Temmuz 2022 15:35

2011 sorusuna cevap verdim. Kardeşim kaç yıl oldu niye bekletiyorsunuz bayatlamış soruları.

engineer 3147
Yasaklı
03 Temmuz 2022 00:14

Hsk ya şikayet edin. Mobbing uyguluyor diye. Meydanı boş bulmasınlar. Dişini göster.

yördeki
Memur
24 Temmuz 2022 09:48

https://forum.memurlar.net/konu/2499767/3.sayfa

24/07/2022 09:14

engineer 3147 hakaretlerine neden izin veriliyor

hakaret serbest mi ?

engineer 3147, 2 yıl önce
Hsk ya şikayet edin. Mobbing uyguluyor diye. Meydanı boş bulmasınlar. Dişini göster.

Muhammed4141
Daire Başkanı
24 Temmuz 2022 13:39

Aynı olaylar benim de başıma geldi ben hakime azdan az çoktan çok gider dedim soruşturma açmazsan hatırım kalır dedim oda açacağım dedi ben de sizi hep sizi hak ve adalet Bakanlığı?na şikayet edeceğim dedim Açamadı açmadı değil açamadı arkadaşlar bu kadar üzdün ben kendinizi ya bunlar Allah değil ya

Muhammed4141
Daire Başkanı
24 Temmuz 2022 13:41

Cümle düşük olmuş HSYK ve adalet Bakanlığı?na şikayet edeceğim dedim kendinizi bu kadar bu adamlara. Ezdirmeyin. Bunlar Allah değil ya

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi