Editörler : oto-danisman-expert
07 Şubat 2012 11:51

Hava k.k. 2012 Sözleşmeli SUBAY Sınavı

Sınav hakkında bilgisi olan arkadaşlar, bildiklerini aktarırsa çok seviniriz.

erhan007
Aday Memur
11 Şubat 2012 13:43

11.01.2012 asil yedek listesi belirlenmiş... yeni duyurular için sistemi takip edeceğiz.. kimse bişe yazmasada ben yazacağım :D

erhan007
Aday Memur
19 Şubat 2012 15:13

daha beklicez mslesef, herhangi birşey yok hkk sitesinde

erhan007
Aday Memur
17 Mart 2012 13:30

bakıyorum ama daha bişe yok...

kaptann20
Şef
23 Mart 2012 15:21

açık öğretim mezunları girebiliyormu bu sınavlara.hava kuvvetleri sitesinde alım ilanı yayınlanmış 4 yıl süreli eğitim veren kuruluşlar diyor acaba girme şansım nedir.ayrıca sınav yeri neresidir bilgisi olan varmı ?

m.s.s
Aday Memur
23 Mart 2012 17:05

açık,kapalı ayrımı yok arkadaşım.4 yıllık mezun yeterli.Bölümünde varda tabiii...

kaptann20
Şef
26 Mart 2012 16:21

teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı ancak bu sınava daha önce girmiş olan arkadaşlar bana konular ile ilgili birşey söyleyebilirmi ?

kaç soru oluyor hangi konular ağırlıklı vs vs ?

erhan007
Aday Memur
02 Nisan 2012 17:49

2012 alımı ilanı verilmiştir

erhan007
Aday Memur
02 Nisan 2012 18:02

yaw o değilde ben iktisat mezunuyum başvuramıyor muyum nedir

ercankb
Aday Memur
31 Mayıs 2012 00:41

arkadaşlar merhaba. bende bu sene gireceğim hava kuvvetlerinin sınavlarına da sınav içeriği ile ilgili internette o kadar araştırma yapmış olmama rağmen bir türlü net bir bilgi bulamadım nerelerden soru çıkar nelere bakmak lazım vs. konusunda. birde bu sene ilk gireceğim için deneyim konusunda baya yoksunum. bu yüzden daha önceden sınava girmiş deneyimli arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum :)

ercankb
Aday Memur
01 Haziran 2012 15:45

yokmu yanıt verecek bir kardeşimiz arkadaşlar?

mustor
Yasaklı
02 Haziran 2012 02:40

bende başvuru yaptımda sınav izmirde kaç kişi alacakları belli değil boş yere uçak parası vermeye değermi bilmiyorum =) iibf olarak sadece işletmeden alım var bu sene oda kaç kişi belli değil taş çatlasa 20 dir heralde.

m.s.s
Aday Memur
03 Haziran 2012 11:57

ben başvuru yaptım ama Askerliğimi kısa dönem er yaptığım için kabul olmamıştı.şimdi 6318 sayılı Askerlik Kanunundaki değişiklik Resmi Gazetede yayınlanması nedeniyle başvurunun olumlu olmasını bekliyorum...

guresci90
Kapalı
06 Haziran 2012 01:59

arkdaşlar bende gircem sınava umarım hak eden kazanır ;) yazılıyada pek çalışamadan gircem ünv ve lise bilgilerimle bakalım ne kadar yapcaz... sporda en buyuk rakibiniz benm iyi hazırlanın :D

feelalive
Aday Memur
06 Haziran 2012 12:28

Bu pazar günü ankaradan yola çıkacak arkadaş varmı ?

axiseytan
Şube Müdürü
06 Haziran 2012 12:46

merhaba arkadaşlar pazar günkü sınava istanbudan geleceğim. Cumartesi gecesi nerede konaklayacağım ? uygun pansiyon otel vs. var mı ?

onurcoskun88
Aday Memur
06 Haziran 2012 13:13

sınav sadece izmirde mi yapılıyor?

50-DÖNMEZBABA
Daire Başkanı
06 Haziran 2012 16:37

ooo axiseytan kardeşim nasılsın,seni pomemden hatırlıyorum,umarım sende hatırlamışındır beni,eski nickim ''gokhanese''idi.belki bu nickimide hatırlarsın..bende gireceğim bu sınawa,Nevşehirden geleceğim izmire...

SULARAK
Memur
08 Haziran 2012 12:29

hiç kimse boşa konuşmasın ben 2003 hava söz.sb.yım işin başından beri herkonuda araştırıp koşturduk, lakin yunan evladınan daha piçiz ki bize bunları ypyorlar, evetzatmadılar 29 kişi açıkta 15 kişi uzatıldı sebebp ise yok olamazda zaten, ama eminolun iş yei bşlıyor,uzatmak istemeyenlededahil 55 kişi oarak işe aşladık, ein olunki kan çıkana kadar devam edecek, eğer burda hho lu alan varsa sususn beynini patlatırım. u saattn sonra herşeyi göze aldık, bu yapılanlarıharpde düşmana yapmazsın kaldıki bir süü muhari sınıf var endi mesleğinide yapmadı inanın maddi manevi allah ne verdiyse, sonuçta biz kayıp etmeyiz, ama kimse unutmasıngi, dışarda sistem maduru bir ordu oluşacak eğer böyle giderse bunuda herkes böyle bilsin.

maximous
Memur
11 Haziran 2012 10:10

arkadaşlar soruları burada paylaşalım.

herkes aklına gelenleri yazsın.

S:TBMM nin ilk siyasi başarısı

c:Gümrü ant.

guresci90
Kapalı
11 Haziran 2012 11:00

expo 2015 milano

anayasa mah üye sayısı 17