Editörler : ayşegül bgm
23 Ekim 2020 13:07

Bakan basın toplantısı
Bakan bursadan konuşmuş basın toplantısında görüşmek üzere dedi en son. İnşallah bugün kılavuzla ilgili açıklama yapar da belirsizlikten kurtuluruz

cnm657
Kapalı
23 Ekim 2020 13:36

Ben basın toplantısını izledim ama atama hakkında konuşulmadı.Saygıdeğer bakanımız suskunluğunu bozmadı.Açıklama bir an önce gelmeli!

Yaes1212
Şef
23 Ekim 2020 15:14

Sosyal medyada paylaşılmadı nereden izlediniz
cnm657, 3 yıl önce

Ben basın toplantısını izledim ama atama hakkında konuşulmadı.Saygıdeğer bakanımız suskunluğunu bozmadı.Açıklama bir an önce gelmeli!

cnm657
Kapalı
23 Ekim 2020 15:26

Bursa ulusal kanalda yayınlandı tatlım.İzledim atama hakkında konuşulmadı dikkatlide izledim.Acaba kaçırdım mı?

cnm657
Kapalı
23 Ekim 2020 15:34

Basın toplantısına katılan haberciler sorarlar inşallah saat 18.30 da basın toplantısı!Bakan inşallah net cevaplar verir!

Yaes1212
Şef
23 Ekim 2020 19:05

Oldu mu? Twitterdan canlı yayınlanıyor her zaman ama göremedim henüz
cnm657, 3 yıl önce

Basın toplantısına katılan haberciler sorarlar inşallah saat 18.30 da basın toplantısı!Bakan inşallah net cevaplar verir!

cnm657
Kapalı
23 Ekim 2020 23:51

Basın toplantısını şimdi izledim.Atama hakkında bir açıklama yok hatta Atamanın A?sı konuşulmadı.İnstagramda Sağlıkcıbilgiledirme sayfası yarın İstanbulda basın açıklaması olucağını yazmış.Umut edelim ki bir açıklama olsun.Bu kadar belirsizlik yalan haber son bulsun.Hergün bir haber sitesi atama için tarih açıklıyor atama için ne beklendiğini bir söyleselerde şu stresimiz bitse!

Yaes1212
Şef
24 Ekim 2020 00:28

Evet ben de dinledim hiçbir şey söylemedi. Yani önlisanscı arkadaşlar yanlış anlamasın ben hemen olsun demiyorum benim için yıl sonuna kadar olsun yeter ama belirsizlik içinde geçti son aylarımız zaten bari bunun için bi tarih verseler de sürekli düşünmesek. Umarım yarın veya en yakın zamanda açıklarlar
cnm657, 3 yıl önce

Basın toplantısını şimdi izledim.Atama hakkında bir açıklama yok hatta Atamanın A?sı konuşulmadı.İnstagramda Sağlıkcıbilgiledirme sayfası yarın İstanbulda basın açıklaması olucağını yazmış.Umut edelim ki bir açıklama olsun.Bu kadar belirsizlik yalan haber son bulsun.Hergün bir haber sitesi atama için tarih açıklıyor atama için ne beklendiğini bir söyleselerde şu stresimiz bitse!

guiding1
Aday Memur
24 Ekim 2020 14:11

İnşallah bu belirsizliğe bugün son verir Bakan olursa olur der olmazsa olamayacak der yorulduk artık düşünmekten

Yaes1212
Şef
24 Ekim 2020 15:50

Bugün kesin bi konuşması olacak mı
guiding1, 3 yıl önce
İnşallah bu belirsizliğe bugün son verir Bakan olursa olur der olmazsa olamayacak der yorulduk artık düşünmekten

cnm657
Kapalı
24 Ekim 2020 21:14

Bugün basın toplantısı olup İstanbul değerlendirilecekti.Haber siteleride yazmıştı ama olmadı.Belirsizlik devam ediyor.İnsan olarak görülüp bir açıklama yapılmıyor.Bu kadar stres sonucu anksiyete bozukluğu kapıda!!

Yaes1212
Şef
24 Ekim 2020 23:40

Bu gidişle yine hiçbir açıklama yapmadan 2 ay daha bekletecekler ben diyeyim. Öyle gözüküyor
cnm657, 3 yıl önce

Bugün basın toplantısı olup İstanbul değerlendirilecekti.Haber siteleride yazmıştı ama olmadı.Belirsizlik devam ediyor.İnsan olarak görülüp bir açıklama yapılmıyor.Bu kadar stres sonucu anksiyete bozukluğu kapıda!!

Yaes1212
Şef
28 Ekim 2020 19:09

Hadi bakalım bakan yarım saat 1 saate yeni bir basın açıklaması yapacak. Atamayla ilgili bir şey der mi dersiniz. Artık desin çünkü alzheimer gibi davranıyorlar iyice

Yaes1212
Şef
28 Ekim 2020 20:43

Arkadaşlar müjde. Kasımın ilk haftası 12 bin alıma çıkılacak dedi bakan.
Yaes1212, 3 yıl önce
Hadi bakalım bakan yarım saat 1 saate yeni bir basın açıklaması yapacak. Atamayla ilgili bir şey der mi dersiniz. Artık desin çünkü alzheimer gibi davranıyorlar iyice
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi